Jump to content
Dogomania

Zakończony.Bazarek transportowy dla pięciorga zwierzaków do 3-go kwietnia do godz.22-giej.


bakusiowa

Recommended Posts

Dla zainteresowanych losem zwierzaków

3  kocurki jadące z domów tymczasowych bardzo szybko poczuły się u siebie w nowych domach :))

Koteczka z lecznicy będzie potrzebować troszkę czasu

Rex zdziwił się "a gdzie buda???" ale szybko dostrzegł atuty ciepłych posłanek w domu :))

4 pieski ze schroniska i Pan Piotr dojechali po północy na miejsce i pierwsze wieści mam że dali radę choć z trudem i że wszystko ok :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Baltimoore napisał:

Korekta :)))

Najświeższe wieści od kotki z lecznicy

Wyszla zza łóżka jeszcze wczoraj, kuwetkowała, jadła i piła, a noc spędziła....... w łóżku ze swoją Panią :))))))

To są najlepsze wieści.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, bakusiowa napisał:

Otrzymałam wpłatę od pani Anny G.R. spoza dogo za 80 km drogi

kwiat-ruchomy-obrazek-0138

a także wiadomość od mirycy,że funduje 150 km drogi.

kwiat-ruchomy-obrazek-0138

Bardzo dziękuję.

 

 

Obie panie bardzo pomagają dogomaniackim psiakom.

Link to comment
Share on other sites

Ja z całego serca dziękuję bakusiowej za bazarek,dzięki,któremu nasza sunia Malika dojechała do Hoteliku.Także ogromne podziękowanie dla tych Wszystkich,którzy pokłonili się nad losem kotków i piesków i pomogli uzbierać kwotę za transport.

DZIĘKUJĘ!

                                                   Download Animated 240x320 «Чудесная роза» Cell Phone Wallpaper ...

Natomiast jeżeli jest jakaś nadwyżka to proszę ją przekazać na długi.My poradzimy sobie z utrzymaniem Maliki.Mamy pomoc z zapłatą za transport i to było dla nas bardzo istotne,z resztą damy radę.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, bakusiowa napisał:

Pytałam na wątku czy ktoś ma paypal.

Można przesłać pieniądze poprzez Western Union.Osoba nadająca podaje swoje dane na pw i odbiera się je w jakimkolwiek Banku,prawie wszystkie Banki mają tą opcję.Tylko trzeba pofatygować się do Banku.Ja tak otrzymywałam pieniądze z Francji.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Anula napisał:

Można przesłać pieniądze poprzez Western Union.Osoba nadająca podaje swoje dane na pw i odbiera się je w jakimkolwiek Banku,prawie wszystkie Banki mają tą opcję.Tylko trzeba pofatygować się do Banku.Ja tak otrzymywałam pieniądze z Francji.

Teraz chodzenie do banku nie wchodzi w rachubę. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

[...]                                                 

Natomiast jeżeli jest jakaś nadwyżka to proszę ją przekazać na długi.My poradzimy sobie z utrzymaniem Maliki.Mamy pomoc z zapłatą za transport i to było dla nas bardzo istotne,z resztą damy radę.

Bardzo dziękujemy, bardzo wspaniałomyślnie z Waszej strony,  ale tak jak napisała bakusiowa- jak będzie ostateczne rozliczenie bazarku to sprawiedliwie nadwyżkę podzieli na koszty weterynaryjne. Tak będzie ok :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...