Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

8 godzin temu, mdk8 napisał:

 

Jest jedna osoba na fb , która deklaruje pomoc finansową jak ktoś go zabierze. 

Jak już go zarezerwujesz to można poprosić o pomoc . Zawsze coś się uzbiera.

Nie chcę rezerwować. Sporo psów wyjeżdża z Radys, może ktoś weźmie Ogórka, mnie chodzi tylko o to, żeby tam nie siedział.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, rozi napisał:

Nie chcę rezerwować. Sporo psów wyjeżdża z Radys, może ktoś weźmie Ogórka, mnie chodzi tylko o to, żeby tam nie siedział.

bardzo słusznie, najlepiej rezerwować jak juz jest pewne miejsce, kasa ogarnięta w miare itd.. tylko tez za długo bym nie zwlekała, bo tam każdy dzień jest taka samą niewiadomą odnośnie przezycia...

Rozi a moge spytać do kogo pojechałby psiak, co to za DT?? nie że Cie "sprawdzam" czy coś- zawsze o to pytam , taka natura :)

Zaraz napisze na fb czy ktoś myślał o jego wyciiągnięciu.

A jeśli chodzi o transporty to zaplanowane są takie:

2.03 (PONIEDZIAŁEK) Radysy- Warszawa- Koło- Poznań (Patrycja tel. 698-616-250)

5.03 (CZWARTEK) Radysy- Warszawa- Wrocław- Katowice (Patrycja tel. 698-616-250)

10.03 (WTOREK) Radysy- Warszawa- Kraków- Katowice (Patrycja tel. 698-616-250)

13.03 (PIĄTEK) Radysy- Trójmiasto (Patrycja tel. 698-616-250)

Ten termin 13tego chyba by pasował??

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kiyoshi napisał:

bardzo słusznie, najlepiej rezerwować jak juz jest pewne miejsce, kasa ogarnięta w miare itd.. tylko tez za długo bym nie zwlekała, bo tam każdy dzień jest taka samą niewiadomą odnośnie przezycia...

Rozi a moge spytać do kogo pojechałby psiak, co to za DT?? nie że Cie "sprawdzam" czy coś

A sprawdzaj, co to szkodzi.

Mógłby pojechać tam, gdzie są starowinki od Iwony, iwna5702. Warunki znane mi lepiej, niż w tych ogólnie znanych DT. Tylko że to tak daleko!

No i kasa. Z tego wszystkiego nie wpisałam swojej stałej - 50zł.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, rozi napisał:

A sprawdzaj, co to szkodzi.

Mógłby pojechać tam, gdzie są starowinki od Iwony, iwna5702. Warunki znane mi lepiej, niż w tych ogólnie znanych DT. Tylko że to tak daleko!

No i kasa. Z tego wszystkiego nie wpisałam swojej stałej - 50zł.

daleko/?? to jest blisko:)  jak Pati pojedzie na Trójmiasto to na pewno da rade dowieść go do Słupska.

też jest to dobra lokalizacja dla adopcji, bo blisko Trójmiasta. Ja Ci pomoge rozi robić ogłoszenia adopcyjne. Na transport można zrobić bazarek (na pewno się nazbiera).

Na utrzymanie te 400 zł/ m-c tylko....ale to się uda, jestem pewna.

To tez jest ładny piesek, dobry ma charakter, nie sądze by się jakoś mocno zasiedział....

NO myśl rozi, ale ja Cie motywuje :) na 13tego ;) żeby potem nie żałować, że pomoc nie przyszła na czas.....

Napisałam na fb też na grupie "wyciągaczy"...zobaczymy czy ktoś jeszcze o nim nie myśli

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

daleko/?? to jest blisko:)  jak Pati pojedzie na Trójmiasto to na pewno da rade dowieść go do Słupska.

też jest to dobra lokalizacja dla adopcji, bo blisko Trójmiasta. Ja Ci pomoge rozi robić ogłoszenia adopcyjne. Na transport można zrobić bazarek (na pewno się nazbiera).

Na utrzymanie te 400 zł/ m-c tylko....ale to się uda, jestem pewna.

To tez jest ładny piesek, dobry ma charakter, nie sądze by się jakoś mocno zasiedział....

NO myśl rozi, ale ja Cie motywuje :) na 13tego ;) żeby potem nie żałować, że pomoc nie przyszła na czas.....

Napisałam na fb też na grupie "wyciągaczy"...zobaczymy czy ktoś jeszcze o nim nie myśli

 

Ode mnie daleko  :) no ale nie trzeba tam jeździć, kontrolować, wszystko wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, rozi napisał:

Swoją drogą żeby w parę godzin od zera mieć DT i transport, to się nazywa mieć szczęście  :)

(i układy  serducho.gif )

tzn. transport chyba jeszcze nie zaklepany ;) trzeba będzie napisać do Pati, ale to nie problem, na pewno będzie miejsce dla ABla

Na fb odezwały się dwie osoby- że dorzucą jednorazowo kaske...oczywiście nie wypada mi pytać- ile...ale coś...może jeszcze ktoś się odezwie

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

tzn. transport chyba jeszcze nie zaklepany ;) trzeba będzie napisać do Pati, ale to nie problem, na pewno będzie miejsce dla ABla

Na fb odezwały się dwie osoby- że dorzucą jednorazowo kaske...oczywiście nie wypada mi pytać- ile...ale coś...może jeszcze ktoś się odezwie

Napiszesz? Do Pati.

Jednorazowo bardzo się przyda, na pierwsze badania choćby, na kastrację (o ile to pies z jajami), ale dla mnie niezbędne są stałe deklaracje, nie dam sobie rady bez tego.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Napiszesz? Do Pati.

Jednorazowo bardzo się przyda, na pierwsze badania choćby, na kastrację (o ile to pies z jajami), ale dla mnie niezbędne są stałe deklaracje, nie dam sobie rady bez tego.

tak, oczywiście, poprosze Pati...

mam nadzieje, że uda się uzbierac więcej deklaracji...myśle, że tak za ok. tydzięń trzeba będzie juz na pewno go zarezerwować w Radysach jeśli miałby jechac tego 13tego...żeby tez Pati wiesz..nie trzymała pustych miejsc..

Trochę też nazbierasz rozi bazarkami....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, mdk8 napisał:

 

Jest jedna osoba na fb , która deklaruje pomoc finansową jak ktoś go zabierze. 

Jak już go zarezerwujesz to można poprosić o pomoc . Zawsze coś się uzbiera.

Czy wiadomo jakiego kalibru ta pomoc? I czy stała, czy jednorazowa, i czy można na tę Osobę liczyć. Rezerwacja zależy od deklaracji.

Jeszcze raz Ci dziękuję za Twoją, dwie minuty po założeniu wątku   :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Jestem konkretna do bólu, muszę mieć pewność, że piesek sobie poradzi, nawet gdyby u mnie coś się stało. Nie wsadzę go do PDT bez tej pewności, to byłoby nieuczciwe wobec Opiekunki. Wszystko jest dobrze, póki jest dobrze.

czyli chcesz nazbierac jeszcze stałe deklaracje na 300 zł?

nie chce być pesymista...ale dośc realistycznie...małe są szanse rozi... a nie bierzesz pod uwage uzupełniania braków bazarkami?

Na facebooku zgłosiła się osoba która może dla niego załozyć zbiórke...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...