Jump to content
Dogomania

Mały piesek wywieziony do schroniska oddalonego 300 km od "domu" do radys. Rudzik został GUCIEM i znalazł DOM <3


kiyoshi

Recommended Posts

Wczoraj chwilke pisałam z Panią Jolą. U Rudzika bardzo dobrze wszystko :) grzeczny, mądry, na spacerach udaje bohatera (ale w konfrontacji juz nie jest taki odważny :))) . Jutro ma umówioną wizyte u weta, będzie miał badania krwi i kału, bo ma lekkie biegunki.

Bardzo jest Gucio kochany  przez swoja rodzinke <3

<3

 

a ja wczoraj wysłałam zapytanie o kolejnego pieska, o Muskata....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Poproszę o zawiadomienie jak będzie kolejny wątek - zakręcona jestem i wysłałam deklarację dla Rudzika za kwiecień, niech będzie dla kolejnego szczęśliwca :)

:) dziękuje ślicznie :)  wysałam zapytanie o Muskata, ale teraz w Radysach jedno zapytanie musi przejśc niezła drogą tzn. najpierw do wolontariuszki, ona robi liste i dopiero ta lista jest wysyłana do radys, które sprawdzą i dopiero odeślą czy i kto może jakiego psa zabrać... W praktyce trwa to dłużej niż normalnie i doprowadza do kur.....y.....ale musimy czekac :(

Do końca miesiąca będzie nowy piesek.

 

A Rudzik tymczasem założył sobie konto na Instagramie :)

https://www.instagram.com/gustawthepies/?igshid=fu0ylettswio&fbclid=IwAR1A2AQ1nkArshiQsxNJhYAPwhIp4oCSqKnPPgXGG6RHm_cKv1ZbBZk4r5A

 

Badania ok, krew ok, tylko robaczki ma w kupie ;) dostał leki plus probiotyk

Link to comment
Share on other sites

Kochani, ja jestem pewna, że Rudzik znalazła swoje miejsce na Ziemii, dlatego proszę z całego serca o przeniesienie deklaracji na kolejne Radysiątko, które marzy by wyjechać...

https://www.dogomania.com/forum/topic/351750-nowe-radysiątko-zbiera-deklaracje-na-lepsze-życie-pomóżmy/

 

 

 

Z CAŁEGO SERCA DZIEKI ANECIK i KOCHANYM DEKLAROWICZOM- ZA NOWE ŻYCIE GUCIA :) <3 <3 <3

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o powiadomienie jak będzie nowy piesek. Na razie to będzie ta deklaracja Rudzika, a jak minie , mam nadzieję epidemia i wznowię działalność , to chcę się bardziej zaangażowac. Teraz mam niestety z konieczności dużo czasu , przejrzałam wątek i te ostatnie zdjęcia z gmin są wstrzasające. Wręcz zastanawiamy się czy nie wziąć jeszcze jakiejś bidy.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Filipki napisał:

Bardzo proszę o powiadomienie jak będzie nowy piesek. Na razie to będzie ta deklaracja Rudzika, a jak minie , mam nadzieję epidemia i wznowię działalność , to chcę się bardziej zaangażowac. Teraz mam niestety z konieczności dużo czasu , przejrzałam wątek i te ostatnie zdjęcia z gmin są wstrzasające. Wręcz zastanawiamy się czy nie wziąć jeszcze jakiejś bidy.

Dziękuję z całego serca za przeniesiona deklaracje. 

Kochani.... A może dom tymczasowy? Gdybyście mogli? Mam zdjęcia kilku małych suniek one zawsze mają wzięcie w adopcjach. Ja proponuję współpracę tzn organizacja w Radysach plus transport plus opłaty za transport i weta plus ogłaszane i wstępną weryfikacja domów. 

Tymczasowa ie to trochę loteria ale mogę poprosić o jakieś mniej skomplikowane pieski. 

Nie wiem jakiego teraz macie pieska na stałe. Można pomyśleć żeby pod niego dobrać tymczasowicza. W czarnym scenariuszu gdyby się psiaki totalnie nie dogadalby to zabiorę tymczasu do hoteliku ktoregos

Przyznam że to by była ogromna pomoc

Link to comment
Share on other sites

Niestety na dom tymczasowy to się kompletnie nie nadajemy . Przymierzalismy sie kiedys ,ale skończyło się DSem. Na pewno jak sytuacja pozwoli rozpocząc mi działalność będziemy bardziej chcieli pomoc przy hotelikowaniu czy innych wydatkach . Patrząc na te nieszczęsne radysiaczki , z pewną nieśmiałością, zaczęliśmy się zastanawiać czy nie przygarnąć jeszcze jednego psiaczka , ale to musi być bardzo przemyślana decyzja.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Filipki napisał:

Niestety na dom tymczasowy to się kompletnie nie nadajemy . Przymierzalismy sie kiedys ,ale skończyło się DSem. Na pewno jak sytuacja pozwoli rozpocząc mi działalność będziemy bardziej chcieli pomoc przy hotelikowaniu czy innych wydatkach . Patrząc na te nieszczęsne radysiaczki , z pewną nieśmiałością, zaczęliśmy się zastanawiać czy nie przygarnąć jeszcze jednego psiaczka , ale to musi być bardzo przemyślana decyzja.

 

to tak samo jak ja :( na tymczas się nie nadaje, bo jest taka rozpacz potem...wszystkie psy co miały być na chwile zostały na zawssze :)

Zapraszam Cie serdecznie na ten nowy wątek.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351750-nowe-radysiątko-zbiera-deklaracje-na-lepsze-życie-pomóżmy/

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, po Rudziku została ładna dość kwota 433 zł

Chciałabym ja w całości przekazać na konto nowych Radysianek, tym samym zamykając tutaj rozliczenie.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351750-nowe-radysiątko-zbiera-deklaracje-na-lepsze-życie-pomóżmy/

SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJE <3 <3

Bardzo jestem szczęśliwa że ten biedny piesek, tak skrzywdzony, jest teraz naprawde bezpieczny i szczęśliwy <3

DZIEKUJE WAM <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
26 minut temu, agat21 napisał:

Cieszą oczy i serce takie zdjęcia :) Jest sens w tym wszystkim ! I moc! Kiyoshi, kolejny pies dzięki Tobie ma wspaniały dom :)

no...a powiem szczerze, że niewiele brakowało a by domu nie było...byłam tak zniechęcona po tych kikunastu beznadziejnych chętnych na Rudzika...dobrze, że Pani Jola pisała, dopytywała, szczerze odpowiadała :) bo Rudzik z pewnością jest jej przeznaczony :) <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...