Jump to content
Dogomania

Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)


Recommended Posts

Dnia 1.03.2020 o 10:14, Anula napisał:

Czy moje 60zł dotarło,wpłacone w lutym?

Dotarło. Niedługo minie 30 dni hotelowania to zrobię rozliczenie.

 

Ogólnie Mittsu robi postępy w zachowywaniu czystości oraz chodzeniu na smyczy. Ostatnio pojawił się problem: totalnie zwariowała na punkcie kur, które łażą dookoła naszej posesji. Nie reagowała na żadne wołania, szarpania smyczą, smaczki. Co ją odciągałam, to znów biegła do płotu. Żeby się załatwiła musiałam ją odciągać w miejsce, skąd nic nie widziała co się dzieje za ogrodzeniem. Wówczas się uspokajała i robiła co trzeba. Wieczorami (kiedy kur nie było) nie ten pies - spokojny, przyjemny spacerek. Ale już jest lepiej, zaczęła reagować na wołanie i przybiega do mnie. Widać niestety, że zainteresowanie kurami jest u niej bardzo silne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U suni od ponad tygodnia pojawia się rzadka koopa ze śladami krwi. Jednego dnia jest, potem nie ma. Zrobi normalną koopę, a potem za jakiś czas rzadką ze śluzem itp. Myślałam, że to może od robali, więc zrobiłam jej solidne 5-dniowe odrobaczenie, ale poprawa była chwilowa. Chyba to jakiś wirus, bo u niektórych psów też się takie coś pojawiało, ale najczęściej jednorazowo. U suni utrzymuje się to od dłuższego czasu, ale nie jest to typowa biegunka, tylko te kiepskie koopy pojawiają się raz na jakiś czas. Spróbuję jej przez weekend zapodać preparat na biegunki (Pectovit), mam resztkę. Jak nie pomoże to poradzę się weta w poniedziałek.

 

Rozliczenie:

+107,20 zł pozostałość po Mai i Roxi

+30 zł ŚWIAT

+50 zł helli

+30 zł ŚWIAT

+50 zł helli

+30 ŚWIAT

+15 zł Niesiowata

+60 zł Anula

+50 zł Mruczka

+50 zł helli

+63 Nadziejka (bazarek)

+30 zł ŚWIAT

-360 zł hotelowanie 06.02-06.03

-128 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. (niestety nadal jest objazd przez Biłgoraj)

-8 zł odbiór z lecznicy

-146 zł koszty wet. (badanie, odrobaczenie, środek na pchły/kleszcze, szczepienia)

-37,50 zł odrobaczenie II (5-dniowe)

Stan konta na 6 marca wynosi -134,30 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...