Jump to content
Dogomania

gabim

Members
 • Content Count

  6,411
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by gabim

 1. [*] współczuję....
 2. Jestem u chłopaków. Skoro jadą dwa to dokładam 15zł dla drugiego dziadeczka.
 3. Do spaniela nam trochę brakuje, ale zmierz proszę.
 4. W końcu udało mi się zagłosować z telefonu, ale widzę, że raczej marne szanse, niestety.
 5. Na razie zaznaczam. Ja również uważam, że po wykąpaniu, wyczesaniu i wsparciu jakimiś suplementami będzie to bardzo piękny pies, teraz jest zaniedbany, a więc tylko ładny.
 6. Dotarłam do dziewczynek. Ze stałymi deklaracjami i u mnie ostatnio ciężko, ale jednorazowo coś się wysupła.
 7. Nie wiem czy to to samo, ale mojej Romie zrobił się taki suchy nochal. Dostałam zalecenie, aby wcierać dosyć mocno gazikiem maść z wit. A.
 8. W tej sytuacji pozostaje mi tylko zaznaczyć wątek, może na przyszłość się przyda.
 9. Jeżeli rzeczywiście ktoś w tej rodzinie "bawił się" w szczucie 40kg molosa na inne psy to ja nie mam więcej pytań. Teraz trzeba poczekać na opinie Murki czy te doświadczenia w jakiś sposób wpłynęły na Kaśkę. Ja jak na razie w dalszym ciągu nie widzę powodu, aby robić z tego biednego psa nieobliczalną bestię. Może po prostu trzeba będzie poszukać jej domu bez innych psów. Oczywiście przywracam moją deklarację, różnie u mnie z kasą ale 30 zł ode mnie na pewno będzie, a jak się uda to dorzucę parę groszy.
 10. Szczerze to zastanawiałam się, jak do tego podchodzić, kiedy ogłaszałam jednego psiaka na początku roku. Wejść aż tak nie liczę, bo ja sama czasem przeglądam ogłoszenia chociaż psa obecnie nie szukam. Nie wiem natomiast po co ludzie dodają do obserwowanych ogłoszenie. Tamta suczka miała ok dwudziestu obserwujących przez cały czas ogłaszania, a telefonów w sumie było może z pięć. Pozostaje czekać, aż ktoś zadzwoni, a nie tylko będzie oglądać.
 11. Dodałam nowe zdjęcia do ogłoszeń. Oby ktoś się zakochał w naszej Julce.
 12. https://www.olx.pl/oferta/julka-starsza-suczka-w-typie-owczarka-CID103-IDmtPjA.html#d7fd9ad635;promoted http://alegratka.pl/ogloszenie/julka-starsza-suczka-w-typie-owczarka-28740297.html#tytul-ogloszenia https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/ursynow/julka-starsza-suczka-w-typie-owczarka/1001991058950910505885809 http://janow-lubelski.lento.pl/julka-starsza-suczka-w-typie-owczarka,5629572.html http://zoomia.pl/ogloszenie/adopcje/oddam-psa/owczarek/julka-starsza-suczka-w-typie-owczarka-l199565.html?me=1 http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,154212,Lw==.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/356018/Julka-starsza-suczka-w-typie-owczarka/#.WSsuCGjyjIU http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/561042639/Julka-starsza-suczka-w-typie-owczarka.html http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=21901 http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/535695-julka-starsza-suczka-w-typie-owczarka-oferta/ C.D.N.
 13. Doszła wpłata od kiyoshi- 10zł
 14. Ehhhhhh a mi jeszcze laptop nawalił, ale wiadomo w Święta coś musi się zepsuć. Jutro lecę do serwisu i mam nadzieję, że będzie czynny, laptop da się naprawić, a mnie będzie na to stać. Jak nie, to jak żyć tak bez internetu?
 15. UWAGA UWAGA OSTATNI DZIEŃ OSTATNIA SZANSA ZAPRASZAM
×