Jump to content
Dogomania

Koniec Akcja Rekultywacja środowiska.Dołącz do drużyny :Clean Masters Disaster dla Albinka do 8.02.2020 r


uxmal

Recommended Posts

5 godzin temu, uxmal napisał:

Taaak?  Dlaczego? 

Mój dziadek był zapalonym akwarystą. Miał piękne akwaria. Gdy miałem tak chyba z 12-13 lat zacząłem wiercić dziurę w brzuchu, że też bym chciał mieć akwarium. Dziadek przygotował akwarium dla mnie i wszystko było w porządku do pierwszego czyszczenia. Trzeba było złowić ryby i przenieść je do miski. To nie było problemem, problem zaczął się później. Czyszczenie filtrów, skrobanie szyb z glonów i tym podobne czynności. Dosyć szybko poprosiłem o przewiezienie akwarium do dziadka:) Od tamtej pory akwarium już nie jest fajne.

2 godziny temu, Poker napisał:

No a psy ? też mają polować?

Psy jedzą suchą karmę:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Radek napisał:

Mój dziadek był zapalonym akwarystą. Miał piękne akwaria. Gdy miałem tak chyba z 12-13 lat zacząłem wiercić dziurę w brzuchu, że też bym chciał mieć akwarium. Dziadek przygotował akwarium dla mnie i wszystko było w porządku do pierwszego czyszczenia. Trzeba było złowić ryby i przenieść je do miski. To nie było problemem, problem zaczął się później. Czyszczenie filtrów, skrobanie szyb z glonów i tym podobne czynności. Dosyć szybko poprosiłem o przewiezienie akwarium do dziadka:) Od tamtej pory akwarium już nie jest fajne.

Psy jedzą suchą karmę:)

Nie wiem jak to jest. Ale w akwarium w którym nic nie robię nie ma glonów jest czysciutko. Tam gdzie ciągle przycina i oferuję ciągle coś się dzieje. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Jakieś ogłoszenie na OLX widziałam. Czy to nie ten prosiaczek?

ma-y-prosiaczek-na-trawie-68576959.jpg

To nie on. To znaczy on, ale nie jest moim prośkiem.

3 minuty temu, uxmal napisał:

Rozi rozpozna po szczegółach. :) 

Znalazł się - lata po ogródku przy restauracji, karmią go, więc zostawiłam.

Link to comment
Share on other sites

:)))

Czas na następną rekultywację. 

Hodowle zwierząt przemysłowych podliczają straty.   Liczba wegetarian i wegan i vitarian wzrosła znacząco. 

W lasach i na łąkach widuje się  biegające swobodnie prosiaczki kury i krowy.  Lisy w końcu polują. 

Ale bałagan jeszcze jest.  Pozostał stos śmieci.  Część z nich trzeba zutylizować a inne mogą odzyskać drugie życie. 

Zaczynamy rekultywację kolejnego środowiska : Śmietniska które zdobyło drugie miejsce.

Wciąż  można  Uwolnić zwierzątko.

3. Wysypiska śmieci

wysypisko śmieci

Link to comment
Share on other sites

Lista produktów niezbędnych do rekultywacji przemysłowej hodowli zwierząt lub wysypiska śmieci. 

0. zarowka-do-lampy-napromiennikowej-175-w-czerwona-par38_thumb.jpg lampa grzewcza 0,5 zł (nieużywane, wyciągnięta z biurka sekretarki prezesa hodowli przemysłowej) (zostały 2 szt)

1.  CAMP Łopata lawinowa CRESTłopata (1 zł)

1a chicken-2444533_960_720.jpg uwolniony kurczak - 1 zł

2. 7826-hh-6-18-92-trawa.jpgtrawa (2 zł)

2a 48438314481_c6b875c339_k.jpg uwolniona świnka - 2 zł.

2b  grabie.png  grabie 2 zł

3. sosna_bosniacka.jpg sosna (3 zł)

3a gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo uwolniony cielak - 3 zł.

3b Hodujemy zwierzęta futerkowe dla innych krajów, bo tam jest to zabronione uwolniony futerkowy zwierzaczek 3 zł

3c Maska-calotwarzowa-SCOTT-PROMASK-SIL.jpgmaska 3 zł

4. Klon%20zwyczajny%20-%20drzewo_normal.png klon (4 zł)

4a spychacz-01.jpg spycharka (4 zł)

4b   9892001_394617795_maszyna-drogowa-walec-dynapac-cc2200_xlarge.jpg walec 4zl

4c corin_smith_fish_3.jpg uwolniony łosoś 4 zł

5. Znalezione obrazy dla zapytania: nasiona kwiatów" nasiona kwiatów łąkowych (5 zł)

5a  ziemia_humus_9065.JPG  5 zł

6. d2FjPTkwMHgxLjQwMA==_src_30901-paprocie_ogrodowe_fot._pixabairis_Pixabay.jpg paproć sadzonka (10 zł)

7. Znalezione obrazy dla zapytania: przyłącza wodne do stawuprzyłącza wodne do zalania wodą dołu (20 zł)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...