Jump to content
Dogomania

Koniec Akcja Rekultywacja środowiska.Dołącz do drużyny :Clean Masters Disaster dla Albinka do 8.02.2020 r


uxmal

Recommended Posts

To ja tylko tutaj z ciastem przyszłam. Wstałam o 6, upiekłam i zaniosłam chłopowi na wzmocnienie przed egzaminem. Spróbował, posmakował i nie mógł uwierzyć, że to wegańskie :D Ktoś chętny na kawałek? Dobre i dla bezglutenowców, alergików czy osób na diecie. I oczywiście pracowników, którzy ciężko pracują nad rekultywacją - dodaje sporo energii i to bez wyrzutów sumienia ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

To ja tylko tutaj z ciastem przyszłam. Wstałam o 6, upiekłam i zaniosłam chłopowi na wzmocnienie przed egzaminem. Spróbował, posmakował i nie mógł uwierzyć, że to wegańskie :D Ktoś chętny na kawałek? Dobre i dla bezglutenowców, alergików czy osób na diecie. I oczywiście pracowników, którzy ciężko pracują nad rekultywacją - dodaje sporo energii i to bez wyrzutów sumienia ;)

Taaak :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, uxmal napisał:

Dziękuję bardzo  ... :)))) super.... 

Do pracy na spycharce proponujemy pracę w  trybie zmianowym.  W jakich godzinach chcesz działać. ?

W zamian oferujemy dobrą atmosfere i kartę sportową. 

Przekonała mnie ta karta sportowa ;) Poproszę jeszcze drugi spychacz. Jednym będę jeździć rano, a drugim popołudniu. A co! Kto mi zabroni faneberi :))) 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Iv_ napisał:

Przekonała mnie ta karta sportowa ;) Poproszę jeszcze drugi spychacz. Jednym będę jeździć rano, a drugim popołudniu. A co! Kto mi zabroni faneberi :))) 

A sobie zobacz, jak obietnice się kurczą. Cytuję:

"Gwarantujemy :

Dobre słowo, miłą atmosferę pracy, kartę Sportową i owocowe piątki."

 

A potem?

"W zamian oferujemy dobrą atmosfere i kartę sportową. "

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, jola&tina napisał:

Trochę to za bardzo skomplikowane dla mnie :(
Ale może się wgryzę :)

Dzień dobry.  Fajnie że wpadłaś :)

Na pierwszej stronie jest opis.  Rekultywujemy przemysłową hodowlę zwierząt.  Rekultywacja to uwalnianie zwierząt i przywrócenie przyrodzie terenu. Zbieramy gruz,  grabimy kooo. Typowe prace w terenie.  :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Iv_ napisał:

Przekonała mnie ta karta sportowa ;) Poproszę jeszcze drugi spychacz. Jednym będę jeździć rano, a drugim popołudniu. A co! Kto mi zabroni faneberi :))) 

Git malina.  :) bardzo dobry pomysł. Ten na rano jest w kolorze poranka. Ten  drugi to typowo żółty kolor. Ale też fajny. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, rozi napisał:

A sobie zobacz, jak obietnice się kurczą. Cytuję:

"Gwarantujemy :

Dobre słowo, miłą atmosferę pracy, kartę Sportową i owocowe piątki."

 

A potem?

"W zamian oferujemy dobrą atmosfere i kartę sportową. "

:))) wiedziałam że zauważysz :)))).

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, rozi napisał:

Ja tam nie wierzę w te obietnice, na wstępie zawsze jest cudownie.

Dajcie mi jeszcze jednego prosiaka, bo ten aktualny tak się jakoś kręci i marudzi...

Znalezione obrazy dla zapytania: podskakuje obrazy"

źródło   tu

No i tak... :( miało być napisane wytłuszczonym drukiem. "W zamian oferujemy dobrą atmosfere i kartę sportową....... "  i coś jeszcze..

Bo miała być to opcja VIP dla nowych pracowników. Taka jakieś Świat nie widział.

Ale księgowa dorwała się do postu, poskreślała wyliczyła koszty dochody,  amortyzację, zakwalifikowała do inwestycji i zaakceptowała text bez wytłuszczenia :(

Tak to jest jak księgowa kalkuluje :(((( A było tak pięknie. Strefa VIP :((((

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wieczorne podsumowanie Akcji Rekultywacji Środowiska : Przemysłowa hodowla zwierząt

1. Uwolniliśmy: 11świnek, 15 kurczaków, 19 cielątek i 8 futerkowców i jednego łososia.

2. Posadziliśmy : pięć łąk, trzy trawniki, trzy sosny, jeden klon.

3. Wykonaliśmy prace fizyczne wokół byłych hodowli przemysłowych : dwiema łopatami

4. Wygrabiliśmy resztki koooo grabiami

5. Dwie lampy grzewcze umilą i ukoją mięśnie Onaa

6.., Szukamy pracownika do robót na spycharce.

7. Znaleźliśmy 3 ech pracowników na spycharkę. Zebraliśmy  czterema spycharkami  gruz .

  Znalezione obrazy dla zapytania: nasiona kwiatów"  Znalezione obrazy dla zapytania: nasiona kwiatów"7826-hh-6-18-92-trawa.jpg7826-hh-6-18-92-trawa.jpg48438314481_c6b875c339_k.jpgchicken-2444533_960_720.jpg gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo 

 48438314481_c6b875c339_k.jpgchicken-2444533_960_720.jpg gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo 48438314481_c6b875c339_k.jpgchicken-2444533_960_720.jpg gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo 48438314481_c6b875c339_k.jpgchicken-2444533_960_720.jpg gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo 48438314481_c6b875c339_k.jpgchicken-2444533_960_720.jpg gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo 48438314481_c6b875c339_k.jpgchicken-2444533_960_720.jpg gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo  gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpogf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpogf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpogf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpogf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo

48438314481_c6b875c339_k.jpgchicken-2444533_960_720.jpg gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpochicken-2444533_960_720.jpg . sosna_bosniacka.jpg gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpogf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo48438314481_c6b875c339_k.jpg 48438314481_c6b875c339_k.jpgchicken-2444533_960_720.jpg gf-oexG-ZRwE-4VDo_niehumanitarny-transpo sosna_bosniacka.jpg   Znalezione obrazy dla zapytania: nasiona kwiatów"Klon zwyczajny - drzewo_normal.png camp-lopata-lawinowa-crest.jpg 7826-hh-6-18-92-trawa.jpgCAMP Łopata lawinowa CRESTchicken-2444533_960_720.jpg chicken-2444533_960_720.jpg chicken-2444533_960_720.jpg chicken-2444533_960_720.jpg chicken-2444533_960_720.jpg grabie.png sosna_bosniacka.jpgHodujemy zwierzęta futerkowe dla innych krajów, bo tam jest to zabronione Hodujemy zwierzęta futerkowe dla innych krajów, bo tam jest to zabronione Hodujemy zwierzęta futerkowe dla innych krajów, bo tam jest to zabronione Hodujemy zwierzęta futerkowe dla innych krajów, bo tam jest to zabronione Hodujemy zwierzęta futerkowe dla innych krajów, bo tam jest to zabronioneHodujemy zwierzęta futerkowe dla innych krajów, bo tam jest to zabronione zarowka-do-lampy-napromiennikowej-175-w-czerwona-par38_thumb.jpg zarowka-do-lampy-napromiennikowej-175-w-czerwona-par38_thumb.jpg 48438314481_c6b875c339_k.jpgZnalezione obrazy dla zapytania: nasiona kwiatów"Znalezione obrazy dla zapytania: nasiona kwiatów"Hodujemy zwierzęta futerkowe dla innych krajów, bo tam jest to zabronioneHodujemy zwierzęta futerkowe dla innych krajów, bo tam jest to zabronionespychacz-01.jpg spychacz-01.jpgspychacz-01.jpg spychacz-01.jpg corin_smith_fish_3.jpg 48438314481_c6b875c339_k.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

No dobra , co te uwolnione zwierzaki będą jeść ? Krowy iem, trawa i woda. A reszta futrzaków? Psy ? świnki ? A  w zimie będą mieszkać na dworze? Gdzie domki dla nich?

Lisy będą polować,  świnki to dziki więc do lasu trzeba je zaprosić jakimś wabikiem.

Domki -im nie będą potrzebne bo..... Mają traumę po domkach ludzkich. 

Chyba coś innego trzeba im zaproponować. Może jamy? 

 

Link to comment
Share on other sites

Z pamiętnika młodego biologa.

32 maja 2080 r

Zima w tym roku ostra, dzisiaj znowu pada śnieg . Temperatura -35 stopni. Pomimo mrozu zdecydowałam się na  poranny spacer po lesie. Wylecialam z domu w kierunku ruin metropolii homo konsument.  Ominęłam stare budynki  galerii handlowej Magnolia,   muzeum Biedronki i Lidla i skręciłam w lewo w stronę lasu. Niebo było czyste i przejrzyste. Z oddali snuł się zapach igliwia i torfu.

Wylądowałam cichutko żeby nie nastraszyc leśnych mieszkańców. Spacer był owocny. Koło strumyka zauważyłam u wodopoju rodzinę świnek niejadek a na wzgórzach  stado kur rudych.  Pasły się na zamarznietej łące. Piękny widok. 

 

uovodiselva1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, uxmal napisał:

Z pamiętnika młodego biologa.

32 maja 2080 r

Zima w tym roku ostra, dzisiaj znowu pada śnieg. Temperatura -35 stopni. Pomimo mrozu zdecydowałam się na  poranny spacer po lesie. Wylecialam z domu w kierunku ruin metropolii homo konsument.  Ominęłam stare budynki  galerii handlowej Magnolia,   muzeum Biedronki i Lidla i skręciłam w lewo w stronę lasu. Niebo było czyste i przejrzyste. Z oddali snuł się zapach igliwia i torfu.

Wylądowałam cichutko żeby nie nastraszyc leśnych mieszkańców. Spacer był owocny. Koło strumyka zauważyłam u wodopoju rodzinę świnek niejadek a na wzgórzach  stado kur rudych.  Pasły się na łące. Piękny widok. 

 

uovodiselva1.jpg

Piszesz o UFOLUDKU , który się będzie  odżywiał energią słoneczną?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...