Jump to content
Dogomania

~ MA DOM Pienia-Niunia!


malagos

Recommended Posts

Dziekuję, Nadzejko, jak wpłyną, potwierdzę :)

A wczoraj doszła karma-Fitmin 15 kg i 6 puszek GranCarno po 800 g. Dokupuję też porcje rosołowe, mięsne skrawki, ryż, makaron, warzywa i pieseły maja prawie codziennie gotowany ciepły obiad :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejne zapytanie na OLX i moja odpowiedź:

  • Witam
    Gdzie przebywa pies?
    Czy naprawdę jest taki spokojny w stosunku do dzieci innych psów i kotów?
    Pozdrawiam

  • Masia jest zaszczepiona, odrobaczona, umie zachować się w domu, zgodna z innymi psami i kotami. Waży 14 kg i sięga pod kolano. W domu którym przebywa obecnie nie ma dzieci. Przebywa koło Makowa Mazowieckiego, Najelpiej zadzwonić i o wszystko zapytać.

  •  

Ja przeniosłam swoje ogłoszenie na Gdańsk :(, czyli trochę daleko :(.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, konfirm31 napisał:

Dobrze mają u Was :).Ale,....czy może był jakiś telefon? Oczywiście, sensowny. 

Był jeden - w niedzielę, i to taki, na jaki się czeka. Ale pan wypytywał i wypytywał...a jak do dzieci (bo małe wnuki przybyły w rodzinie), a jak do psów na spacerze, a to, a tamto.... Sympatycznie, miło, ale "to ja porozmawiam z żoną i zadzwonię, bo mamy jeszcze wykonać kilka innych telefonów o psiaki". No i tyle Go widziałam :(

Misiul się zadomowił na dobre, nawet ciężko mi ją wygonić na dwór na poranne siusiu - leży to-to w kuchni na podusi, łapami do góry, ogonem zamiata, uśmiecha się i prosi, by dać pospać :) Diana i Bazia chętnie wychodzą, szybko robią co najpilniejsze i wpadają do kuchni, by niczego nie przeoczyć. Nutinkę wynoszę na taras, skąd sama sobie powolutku schodzi na trawę.  A tu niestety, "wygonka" o 6 rano, potem śniadanie, i dopiero przed siódmą ogólne poranne bieganie do sadu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2020 o 07:59, malagos napisał:

Dopisałam kolejne 20 zł z bazarku Nadziejki :)

 

teddybear9.jpgKamilka Proc przyslala jeszcze 10 zl  z zakonczonego kramku dla Was 

 dosylam malagosiu czem predzej ku Tobie

                    mnostwo pozdrowionek calej druzynce 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

Ale mamy mały problem z Misią :( zauważyłam kilka razy mokrą podłogę w salonie, ale to nie była taka kałuża, jak robi np. Nutka. Tylko rozmazana, z kropelkami dookoła. Zaczęłam podejrzewać Misię, a wczoraj zobaczyłam: Misia śpi często koło stołu, suczki na kanapie, ja siedzę w fotelu i coś tam sobie w tv oglądam. I Misia nagle się podnosi, ;iże pupę, i otrząsa się. Cały tył mokry, podłoga zasiusiana. To nie jest popuszczanie, tylko oddawanie moczu podczas snu. Ale w nocy Misiul nadal jest zamykana w kuchni, śpi calutką noc na dużym posłaniu i rano jest suchutko. No nic, trzeba tu porady dr Magdy :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Ja zbierałam strzykawką z podłogi , nie było wyjścia.  Wet się śmiał , że podłoga była bardzo czysta , bo nie było żadnych bakterii w moczu :)

Ja też mam taki zamiar :) 

Dziś pojechaliśmy do dzieci na obiad, nie było nas 7,5 godziny - wszystko ok, Masia w kuchni została i suchutko.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

super, może jej minie.

Niestety :(

Wieczorem, po dwóch spacerach leżała koło mojego fotela na podłodze, i już po jej minie, zachowaniu (szybkie lizanie pod ogonkiem, lizanie podłogi) widzę, że nie panuje nad oddawaniem moczu. Wstała, a z ogona, sierści na pupie leci ciurkiem...i solidna kałuża na podłodze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...