Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Świetny jest 🙂 Też mam w domu takiego amatora jagód... i poziomek.
Ojjj, Guciu - gdzie Ci znaleźć taki domek na wyłączność?

Dobre pytanie. Z ogłoszenia nikt nie dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ufff... Gutek dostał dzisiaj od Ani J. 300 zł. Na opłacenie lipca musimy dozbierać jeszcze 94 złote. 

 

Gutkowi ostatnio mocno się przytyło. Marta dostała ode mnie lekki opiernicz, bo nie dość, że i tak go ciężko wyadoptować, to jeszcze zrobiła z niego parówę. Zapowiedziałam koniec dokupywania puszek do dosmaczania suchej karmy do czasu aż schudnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tak bardzo mi przykro, że nikt sensowny go nie dostrzegł. To naprawdę fajny pies. Troszkę trudny to fakt, ale fajny... 

Link to comment
Share on other sites

Ustaliłam z Martą, że Gucio nie będzie dostawał teraz do suchej karmy puszek, ale dostanie lepszą karmę. Worek karmy 15 kg kupowanej do tej pory kosztował 150 zł. Marta poprosiła, żeby wpłacić jej te pieniądze, a ona dołoży od siebie kasę na lepszą karmę. Zapłaciłam więc dzisiaj 550 zł (400 za pobyt i 150 na karmę, która wystarczy na 2 miesiące). 

Ten miesiąc jest ciężki, ale znowu poratowali nas Małgosia i Rafal wpłacając 100 zł dla Gucia i Ania J, dorzuciła od siebie dla niego 150 zł. Na szczęście, bo nie wiem już skąd miałabym wziąć te pieniądze. Musimy zrobić bazarek, tylko skąd wziąć na niego czas:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
15 godzin temu, Tyśka) napisał:

Podziwialam Gucia na wątku Luki  i Baloo. Cudny jest, emanuje radością:) A jak zachowuje się względem "młodzieży" u Ewa Marta (jak sama nazywa rodzeństwo psie)? 

Fajnie je przyjął. Raz zamruczał, kiedy Baloo zbyt nachalnie chciał podejść. Baluś natychmiast się wycofał i było dobrze. On generalnie coraz lepiej reaguje na psy. Ma swoje antypatie i na nie rusza z zębami, ale nowo poznane psy zazwyczaj toleruje. Kocha nad życie Saszę - rezydentkę. Rozstanie z nią będzie dla niego wielkim stresem. No, ale na razie nikt nie dzwoni, więc Gucio nadal jest z Saszką.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2021 o 10:23, Nadziejka napisał:

 

 
                        Serdecznie ogromnie Zapraszam

 

Poslalam pieniazki Gucinkowi z zakonczonego
Piekny cudny niunio pozdrawiam pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Nadziejka napisał:
Poslalam pieniazki Gucinkowi z zakonczonego
Piekny cudny niunio pozdrawiam pozdrawiam

 

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Z całego serca dziękujemy Ci Nadziejko za wsparcie naszego Gucia. Kwota 43,50 zł z Twojego bazarku jest już na jego koncie:) 

 

 

42823449_1900727439964202_7878489760681951232_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...