Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

Przyszedł czas na zakup karmy dla Gucia. Marta upiera się, żeby to była bardzo dobrej jakości karma, którą jedzą u niej jej psy. Ustaliłam, że przeleję jej 150 zł , a ona dołoży resztę, bo chce kupić karmę za 223 zł. To będzie prezent ode mnie dla Gucia.

Kupiłam też 3 spoty przeciw kleszczom, za które z dostawą zapłaciłam 58,39 zł. Niestety mam dla swoich zapas i nie mogłam zrobić większego zamówienia, żeby nie płacić przesyłki:(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2022 o 10:11, Ewa Marta napisał:

 

Kupiłam też 3 spoty przeciw kleszczom, za które z dostawą zapłaciłam 58,39 zł. Niestety mam dla swoich zapas i nie mogłam zrobić większego zamówienia, żeby nie płacić przesyłki:(

 

 

gucio.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 00:26, Poker napisał:

Aż wierzyć się nie chce, że taki fajny piesio nie może się doczekać DS.

Zaczęłam rozmowy z Martą, jego opiekunką, czy nie zgodziłaby się przyjąć go na stałe za zwrot kosztów utrzymania tylko. Musi to przemyśleć, ale na razie nie powiedziała tak. Zastanawiam się też czy ktoś inny nie powinien szukać mu domu. Najgorsze, że on jest u Marty super szczęśliwy. Kocha Saszę, czuje się jak u siebie w domu. Każda zmiana będzie dla niego po 2 latach traumą. Najlepiej, żeby Marta zrezygnowała z pobierania opłat za hotel i żeby mógł zostać u niej za zwrot kosztów utrzymania 😞

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ten miesiąc był dla mnie wyjątkowo trudny, bo przeszłam Covid i nabieram dopiero sił. Tym bardziej jesteśmy z Elunią bardzo wdzięczne za ogromne wsparcie dla naszych psiaków. W tym miesiącu Gucio dostał 200 zł od Małgosi i Rafała, 200 zł od Ani J i 50 zł od Małgosi D. 

Bardzo, bardzo dziękujemy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 28.02.2022 o 20:59, Ewa Marta napisał:

Ten miesiąc był dla mnie wyjątkowo trudny, bo przeszłam Covid i nabieram dopiero sił. Tym bardziej jesteśmy z Elunią bardzo wdzięczne za ogromne wsparcie dla naszych psiaków. W tym miesiącu Gucio dostał 200 zł od Małgosi i Rafała, 200 zł od Ani J i 50 zł od Małgosi D. 

Bardzo, bardzo dziękujemy...

 

Dnia 2.03.2022 o 19:21, Ewa Marta napisał:

 Bardzo gorąco dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Gucia 🙂

 

580-dziekujemy.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gucio musiał odwiedzić weta. Od jakiegoś czasu pokasływał, a zdarzało mu się to już wcześniej, Tym razem wet po dokładnym osłuchaniu skierował maluszka na badanie kardiologiczne z podejrzeniem niedomykalności zastawki. Jutro będziemy szukać miejsca u dobrego lekarza dla niego. Rozliczę się z Martą za obie wizyty naraz. Za tą w piątek muszę zapłacić 50 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Gucio ma umówioną wizytę 8.04 na echo serca i konsultację kardiologiczną. Bardzo wszystko podrożało. Jeszcze niedawno płaciłam 200 zł, teraz to niestety koszt 280 zł. Dzwoniłam do kilku wetów, którym ufam i cena jest ta sama. Marta poprosiła o wysłanie pieniędzy przed wizytą, bo nie ma tyle, żeby założyć. Przelewam jej 50 zł za poprzednią wizytę i 280 na tą drugą. Elunia potem wgra paragon z pierwszej wizyty. Muszę iść na żebry do moich przyjaciół, może ktoś wesprze ten niespodziewany wydatek 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.03.2022 o 10:42, Ewa Marta napisał:

Gucio dostał dzisiaj 50 zł od Małgosi D. Bardzo pięknie za to dziękujemy, zbieramy znowu na opłacenie pobytu Gucia w marcu 🙂

 

 

Dnia 30.03.2022 o 11:33, Ewa Marta napisał:

Kolejny miesiąc Gucia uratowany dzięki Ani J. 🙂  Gutek dostał od niej 300 zł, ja dołożyłam 35 zł. Wielkie Ufffff!!!!!

 

ss_blog_DZIEKUJEMY_670x670_01a-1-670x670.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2022 o 20:37, Ewa Marta napisał:

Gucio musiał odwiedzić weta. Od jakiegoś czasu pokasływał, a zdarzało mu się to już wcześniej, Tym razem wet po dokładnym osłuchaniu skierował maluszka na badanie kardiologiczne z podejrzeniem niedomykalności zastawki. Jutro będziemy szukać miejsca u dobrego lekarza dla niego. Rozliczę się z Martą za obie wizyty naraz. Za tą w piątek muszę zapłacić 50 zł. 

 

277039453_993092981324547_882980748538181131_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sciskam kciuki ogromnie za Gucienka

zatrwazajace koszta tak oj tak ,my tez bylysmy na echu ale jeszcze przed podwyzkami ceny jak w hiltonie.. juz prawie w kazdem gabinecie

Gucienku ciotka Nadziejka przeprasza ale ale nie dam rady dolozyc...z pracy tej koszmarnej gdzie znow i znow oszukuja...czekam poltora tygodnia na 200 zl ....

z wyplaty ...czekam i nic... 

ale bazarusko rozliczac bede juz dzis w nocy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2022 o 12:02, Nadziejka napisał:

Sciskam kciuki ogromnie za Gucienka

zatrwazajace koszta tak oj tak ,my tez bylysmy na echu ale jeszcze przed podwyzkami ceny jak w hiltonie.. juz prawie w kazdem gabinecie

Gucienku ciotka Nadziejka przeprasza ale ale nie dam rady dolozyc...z pracy tej koszmarnej gdzie znow i znow oszukuja...czekam poltora tygodnia na 200 zl ....

z wyplaty ...czekam i nic... 

ale bazarusko rozliczac bede juz dzis w nocy

Nadziejko kochana, bardzo dużo nam pomagasz i nie ma mowy, żebyś jeszcze przepraszała, że nie ma jak dołożyć od siebie.

 

Gucio został poratowany przez Małgosię D. kwota 50 zł, za co bardzo, ale to bardzo dziękuję 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...