Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 28.10.2021 o 11:30, Ewa Marta napisał:

Gucio dostał dwie wpłaty, za które z całego serca dziękujemy! 
50 zł od moich koleżanek i kolegów z pracy (zbiórka do słoika)
200 zł - od Małgosi i Rafała:)

Przed Guciem kolejne szczepienie przeciw wściekliźnie. To nam uświadamia jak długo ten cudowny psiak czeka na swój dom:(

 

 

 

42823449_1900727439964202_7878489760681951232_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2021 o 00:06, Nadziejka napisał:
 
❤️  Malenki kramik dla Gucienka juz gotowy
zapraszam z calego serducha
                           

 

Dnia 11.11.2021 o 12:55, Ewa Marta napisał:

Z całego serca dziękujemy!!!🥰

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2021 o 18:07, Nadziejka napisał:

Na bazarek zakonczony przybyla ❤️Cudowna Dobradusza ❤️ dogomaniowa i przyslala Ceielenke Gucinkowi 30 zl      Wiec z bazareczku bedzie ok 72 zl

Moze juz jutro bede miec wszystkie wplaty fantuskowe to wszystko razem posle

Serdecznie dziękujemy Nadziejko, zawsze pamiętasz o Guciu ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2021 o 18:07, Nadziejka napisał:

Na bazarek zakonczony przybyla ❤️Cudowna Dobradusza ❤️ dogomaniowa i przyslala Ceielenke Gucinkowi 30 zl      Wiec z bazareczku bedzie ok 72 zl

Moze juz jutro bede miec wszystkie wplaty fantuskowe to wszystko razem posle

Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę 72 zł dla Gucia❤️

Link to comment
Share on other sites

Opłaciłam pobyt Gucia w listopadzie. Nie mogę się skontaktować z Martą, ale jak się z nią złapię, to dopytam o jedzenie. Ja mu trochę przekazywałam dobrej karmy, którą dostałam od koleżanki, ale chyba się skończyła. Ostatnio płaciłam Marcie za zakup karmy w lipcu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 13:37, Tyśka) napisał:

Ciocie, nie gniewajcie się 😉 Ogłosiłam Gucia na Żyrardów: https://www.olx.pl/d/oferta/nieduzy-2letni-aktywny-psiak-szuka-cierpliwej-osoby-CID103-IDMOWbr.html

Tysiu, obawiam się, że z Ożarowa nikt nie będzie chciał przyjeżdżać kilka razy na spacery z Guciem. Ci dzwoniący z Warszawy rezygnują po jednym spotkaniu:( A może się mylę, zobaczymy. 

Acha, Gucio ma 3,5 - 4 lata, nie 2,5:( On już 2 lata jest w dt i nie ma co pisać, że dopiero stracił dom. Przy spotkaniu będzie widać jego przywiązanie do Marty i Saszy. No i jedno spotkanie z nim nie wystarczy, można napisać od razu w ogłoszeniu, że warunkiem adopcji jest umówienie się na 2-3 spotkania. Nie nadaje się do domu z kotami, bardzo je goni. Z samcami dogaduje się coraz lepiej, ale lepiej rzeczywiście napisać, że dogaduje się z suczkami.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie jest to regułą i nie ma co skreślać ludzi spoza Warszawy. Miałam kilka razy sytuację, że ludzie byli gotowi kilkakrotnie przyjeżdżać do psa oddalonego o 100, 300km, aby zminimalizować stres związany z przeprowadzką, a tutaj jest tylko z 50-60km. 😉

A wiek i informacje o Guciu wzięłam z jego ogłoszenia. Oczywiście uwzględnię Twoje uwagi i edytuję opis. Czy wzmiankę o spotkaniu z Guciem mam jakoś doprecyzować? Bo już informację o tym, że napierw psiaka trzeba poznać mam zawartą w ogłoszeniu. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 02:05, Tyśka) napisał:

Myślę, że nie jest to regułą i nie ma co skreślać ludzi spoza Warszawy. Miałam kilka razy sytuację, że ludzie byli gotowi kilkakrotnie przyjeżdżać do psa oddalonego o 100, 300km, aby zminimalizować stres związany z przeprowadzką, a tutaj jest tylko z 50-60km. 😉

A wiek i informacje o Guciu wzięłam z jego ogłoszenia. Oczywiście uwzględnię Twoje uwagi i edytuję opis. Czy wzmiankę o spotkaniu z Guciem mam jakoś doprecyzować? Bo już informację o tym, że napierw psiaka trzeba poznać mam zawartą w ogłoszeniu. 🙂 

Pewnie masz rację, a ja mam ostatnio mało wiary w Ludzi. Zobaczymy, co na m Ożarów przyniesie:) Poproszę Elunię, żeby poprawiła wiek w naszym ogłoszeniu. Tak długo go ogłaszamy, że pewnie został stary wiek.

Nie wiem jak to zgrabnie ująć, że z Guciem trzeba się spotkać 2-3 razy. Może zamiast spotkanie z Guciem napisać 2-3 spotkania z Guciem?

Dziękujemy bardzo za Twoją pomoc. Ja mam ostatnio bardzo słaby czas jeśli chodzi o adopcje, stąd pewnie brak wiary w powodzenie:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...