Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 3.12.2021 o 11:00, Ewa Marta napisał:

Pewnie masz rację, a ja mam ostatnio mało wiary w Ludzi. Zobaczymy, co na m Ożarów przyniesie:) Poproszę Elunię, żeby poprawiła wiek w naszym ogłoszeniu. Tak długo go ogłaszamy, że pewnie został stary wiek.

Nie wiem jak to zgrabnie ująć, że z Guciem trzeba się spotkać 2-3 razy. Może zamiast spotkanie z Guciem napisać 2-3 spotkania z Guciem?

Dziękujemy bardzo za Twoją pomoc. Ja mam ostatnio bardzo słaby czas jeśli chodzi o adopcje, stąd pewnie brak wiary w powodzenie:(

Ja ogłaszam na Żyrardów 😉  Napisałam o tym spotkaniu, zerknij czy tak może być.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dawno nie kupowałam karmy dla Gucia. Pod koniec lipca przekazałam Marcie 150 zł na zakup karmy dla Gucia. Potem dostałam trochę dobrej karmy od koleżanki i dałam Guciowi, ale przyszedł czas na zakup kolejnej. Na prośbę Marty poza suchą karmą zamówiłam też puszki, bo Gucio nie za bardzo chce jeść suchą i jedzenie ma dosmaczane puszeczką. Dłuższy czas Marta korzystała z puszki jej suni, a teraz korzystam z tego, że mam większą zniżkę oddaję puszki i kupuję na teraz. Karma powinna wystarczyć na ok. 2 miesiące. Ponieważ mam zniżkę, zamówiłam lepszą karmę:

Artykuł
Suma z VAT
1 x 94,80 zł
94,80 zł
1 x 199,80 zł
199,80 zł
13% zniżki-38,28 złStandardowa dostawa gratis
Cena razem z VAT256,32 zł
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 19:44, Ewa Marta napisał:

Moja kochana Przyjaciółka Ania postanowiła sfinansować Guciowi zamówione jedzenie. Postanowiła zaokrąglić wpłacona kwotę (oj jak ja lubię takie zaokrąglenia 🙂 ) i wpłaciła 300 zł. Bardzo dziękujemy !!!

                                                   ❤️     ❤️     ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 01:37, Nadziejka napisał:
Pozdrawiam pooozdrawiam lapunki, poslalam 22 zl dla Gucienka z baz zakonczonego
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2021 o 19:15, Nadziejka napisał:
Pozdrawiam pooozdrawiam lapunki, poslalam 22 zl dla Gucienka z baz zakonczonego

 

Dnia 28.12.2021 o 11:25, Ewa Marta napisał:

Przelew z bazarku Nadziejki już u nas. Gucio dostał 22 zł - bardzo pięknie dziękujemy

 

 

 

unnamed.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Gucia 🙂

 

Co za durny telefon miałam w sprawie adopcji Gucia. Najpierw odezwała się jakaś Pani, potem w tle imię psa podpowiadało dziecko, ale też nie było pewne, czy to ten pies. Na koniec okazało się, że dzwonią w imieniu sąsiadki. Powiedziałam, że sąsiadka musi ze mną porozmawiać sama. Słyszę nagle, że babka mówi do kogoś "pogadaj, nie denerwuj mnie, masz sluchawkę, trzymaj!" Po chwili odzywa się Pani, z głosu mocno wiekowa. Zaczynam mówić, że Gucio bardzo lubi długie spacery, że potrzebuje dużo ruchu i towarzystwa psów choćby na spacerach. Na co babka z pretensją mówi do mnie, że ona nie da się namówić na takiego psa i jednak zrezygnuje. Mówię, że nikt jej nie namawia, wręcz przeciwnie - wyjaśniam jakim psem jest Gucio, żeby miała jasność. Była do końca pełna pretensji do mnie, że chcę jej wcisnąć psa, który nie jest dla niej 😞 możliwe, że sąsiadka z dzieckiem ją namawiali, a ona nie bardzo wiedziała o jakiego psiaka pyta.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...