Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

20 minut temu, Tyśka) napisał:

Czy spotkanie odbyło się?

Odbyło na razie na tym koniec. Rodzina chciała przyjechać jeszcze raz, bo Gucio się spodobał, ale po południu wrócił z pracy partner Marty z gorączką i z testem w ręku do zrobienia. Są na kwarantannie:(

Link to comment
Share on other sites

Marta ma potwierdzony Covid i kwarantannę do 1 kwietnia. Podjęła decyzję, że Gucio u niej zostaje. Ma naprawdę duży i dobrze ogrodzony ogród. Gucio z Saszą swobodnie sobie tam biegają i jak się zmęczą, wracają do domu. Rozdzielenie ich byłoby dla nich gorsze niż brak spacerów do lasu przez kilka dni.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2021 o 14:06, Ewa Marta napisał:

Odbyło na razie na tym koniec. Rodzina chciała przyjechać jeszcze raz, bo Gucio się spodobał, ale po południu wrócił z pracy partner Marty z gorączką i z testem w ręku do zrobienia. Są na kwarantannie:(

Czy kwarantanna już się zakończyła, a Państwo umówili się na drugie spotkanie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moi Przyjaciele jak zawsze stają na wysokości zadania. Po odejściu Barsiczki Ellig najwspanialsza opiekunka upiekła dla nas przepyszne ciasto, bo wiedziała, że ja nic poza słodkim nie przełknę w stresie.

Agnieszka dorzuciła się do kastracji Lolka

Ania J. moja przyjaciółka od zawsze napisała mi, że mam nie krzyczeć na nią, ale wysyła mi 400 zł dla Gucia, żebym nie musiała w tym miesiącu myśleć skąd wziąć pieniądze na opłacenie jego pobytu.

Chciał nie chciał znowu ryczę i myślę sobie, że mam wokół siebie tak wspaniałych Ludzi, że to chyba największa w życiu nagroda. 

Dziękuję że jesteście moi kochani....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Moi Przyjaciele jak zawsze stają na wysokości zadania. Po odejściu Barsiczki Ellig najwspanialsza opiekunka upiekła dla nas przepyszne ciasto, bo wiedziała, że ja nic poza słodkim nie przełknę w stresie.

Agnieszka dorzuciła się do kastracji Lolka

Ania J. moja przyjaciółka od zawsze napisała mi, że mam nie krzyczeć na nią, ale wysyła mi 400 zł dla Gucia, żebym nie musiała w tym miesiącu myśleć skąd wziąć pieniądze na opłacenie jego pobytu.

Chciał nie chciał znowu ryczę i myślę sobie, że mam wokół siebie tak wspaniałych Ludzi, że to chyba największa w życiu nagroda. 

Dziękuję że jesteście moi kochani....

Ewuniu, jesteś najlepszą, najukochańszą przyjaciółką na świecie...<3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Przecudny Guciolek 🙂 Potrzebujecie wsparcia ogłoszeniowego?

Dziękujemy bardzo , na razie Gucio ma ogłoszenie na Warszawę, bo jest w dt w Warszawie.
Jak będziemy potrzebowac to sie odezwiemy ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...