Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y ***** KRAMIK w KOCIEJ BUDCE ***** budowlany i nie tylko ***** do 12 listopada godz.20:00


rozi

Recommended Posts

1 minutę temu, Poker napisał:

A co się z nim dzieje?

Mocznik rośnie od roku.  W październiku  był 100 teraz 167 (norma 50). Pierwsze co przychodzi do  głowy to nerki.  Ale chyba nie do końca to trafna diagnoza.  Rośnie wapń,  spada fosfor,  kreatynina w normie.  USG nerek nic nie wykazało strasznego tylko drobne mineralizacje.  Ciśnienie krwi prawidlowe, posiew czysto,  był mały białkomocz 0.7 dostaje teraz Semintrę.  Spadły leukocyty.  T4 podwyższone ale nikt na to nie zwraca uwagi.  Krwinki czerwone przy dolnej granicy. 

Badam psa co miesiąc,  dopajam jak wet każe -nic mocznik rośnie. 

Zmieniam dietę  prawie roślinożercę z niego zrobiłam,  nic,  mocznik rośnie

Dostał nefrokrill - nic mocznik rośnie. 

Parametry wątrobowe ok,  trzustki ok,  żelazo ostatnio spadło ale TIBC w normie. 

Teraz dostał kroplówkę dwie dożylnie 6 pozostałych robiłam podskórne. 

Dzisiaj znowu go kłuli wyniki jutro/pojutrze.

Przy ostatnim badaniu krwi laboratorium dopisało ze leukocyty warto zbadać  więc zlecenie do labu poszło. 

Zazwyczaj robię  wymaz i wychodzi  mało monocytów.

Pies biega,  troszkę się męczy ale nie aż tak bardzo. Tylko ten mocznik zagadka.  Na zębach osad. A co najdziwniejsze  pies ma 1,5 roku.  :((

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, uxmal napisał:

Jeśli jesteś na telefonie, tzn czytasz lub chcesz coś napisać to ułóż go w poziomie. Reklama się przesunie i odsłoni przycisk "odpowiedz " :(

Ja tylko z komputera piszę, ale opanowałam tę reklamę. Z prawej strony na górze był krzyżyk, potem musiałam zaznaczyć dlaczego nie chcę reklamy, że zasłania tekst, i podobno nie będą już wyświetlać, póki co nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...