Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

17 godzin temu, elficzkowa napisał:

Brawo Orionku, dziewczyny tez są fajne :)

Postaram się dzisiaj wstawić fakturę za karmę i uzupełnię wpłaty.

Mam obiecaną dokładniejszą relację od samych dziewczyn, ale jeszcze nie dostałam :) Na razie wiem tylko tyle, że Orionek był grzeczny. Na wstępie dostał smaczki od dziewczyn, aby przełamać lody, a potem poszedł z nimi i za bardzo nie łobuzował. Jak zawsze był mocno zainteresowany otoczeniem (robi świetny pożytek z nosa), więc i trochę ciągnął, i było mu za mało spaceru. Ale nie pogryzł nikogo, nie szarżował, na ruch uliczny reagował dobrze (jak uciekał z łańcucha to zdarzało mu się gonić rowery i samochody, i podgryzać napotkane panie). Dziewczyny wróciły zadowolone i chyba już mniej przerażone urwisem. 

Dziękuję :) Będzie wiadomo, jaką mamy sytuację.

16 godzin temu, elik napisał:

Zrobione na miesiąc.

Dziękuję, elik Bisous04.gif - oby się rozdzwoniły telefony.

16 godzin temu, Filipki napisał:

Tysiu wyślę paczkę oczywiście na MÓJ koszt. Tylko podaj adres no i oczywiście poproszę o nr konta to wpłace deklaracje.

No dobrze, nie będę się upierać:)

Przepraszam, zapomniałam wczoraj wysłać numeru konta. Byłam na chwilę, chciałam wszystko szybko zrobić i wyleciało mi.
Jednak za pamięci za chwilkę wyślę adres.

15 godzin temu, elficzkowa napisał:

   Jestem skarbnikiem Oriona więc za chwilę wyślę na pw numer konta. Chyba, że Tyś(ka) mnie ubiegła :)

Niestety zapomniałam wysłać :(

15 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona z dnia 04.10.2019

Uxmal -  stała :10 zł

EwaMarta - stała :10 zł

christo-fair - stała : 20 zł

 

Dziękuję za wpłaty, za chwilkę naniosę na rozliczenie.

2 godziny temu, anica napisał:

Bardzo dziękuję za wyróżnienie. Bisous28.gif
Abyś mogła zobaczyć do kiedy wyróżnienie jest, musisz zalogować się na swoje konto i kliknąć "Moje ogłoszenia". Tam pojawi Ci się spis wszystkich ogłoszeń, a przy promowanych ogłoszeniach, pod zdjęciem głównym data wyróżnienia. Ja jedynie widzę, że ogłoszenie jest wyróżnione, ale nie wiem do kiedy:
f95a56e32985f57bmed.jpg 

16 minut temu, Filipki napisał:

Dziękuję. Wpłata na pażdziernik poszła, tylko nie wiem kiedy się zaksięguje, bo to weekend.

Dziękuję flircik.gif

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wstawienie faktury :)
Lecę na pierwszą stronę nanieść wydatki zwiążane z zakupem karmy i hotelikowaniem.

EDIT: Zrobione. W dniu dzisiejszym Orionek na swoim koncie ma +251,08zł. W nadchodzącym tygodniu będzie kastracja, Rafał powiedział że koszt wyniesie ok. 140zł. Zapraszam na bazarek Havanki, aby zebrać pieniążki na ten cel oraz na karmę w listopadzie. Orionek je około 150-200g dziennie karmy suchej, do tego dostaje puszkę. Pieniądze jak najbardziej są mu potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.10.2019 o 14:17, Tyś(ka) napisał:

Mam obiecaną dokładniejszą relację od samych dziewczyn, ale jeszcze nie dostałam :) Na razie wiem tylko tyle, że Orionek był grzeczny. Na wstępie dostał smaczki od dziewczyn, aby przełamać lody, a potem poszedł z nimi i za bardzo nie łobuzował. Jak zawsze był mocno zainteresowany otoczeniem (robi świetny pożytek z nosa), więc i trochę ciągnął, i było mu za mało spaceru. Ale nie pogryzł nikogo, nie szarżował, na ruch uliczny reagował dobrze (jak uciekał z łańcucha to zdarzało mu się gonić rowery i samochody, i podgryzać napotkane panie). Dziewczyny wróciły zadowolone i chyba już mniej przerażone urwisem. 

Dziękuję :) Będzie wiadomo, jaką mamy sytuację.

Dziękuję, elik Bisous04.gif - oby się rozdzwoniły telefony.

No dobrze, nie będę się upierać:)

Przepraszam, zapomniałam wczoraj wysłać numeru konta. Byłam na chwilę, chciałam wszystko szybko zrobić i wyleciało mi.
Jednak za pamięci za chwilkę wyślę adres.

Niestety zapomniałam wysłać :(

Dziękuję za wpłaty, za chwilkę naniosę na rozliczenie.

Bardzo dziękuję za wyróżnienie. Bisous28.gif
Abyś mogła zobaczyć do kiedy wyróżnienie jest, musisz zalogować się na swoje konto i kliknąć "Moje ogłoszenia". Tam pojawi Ci się spis wszystkich ogłoszeń, a przy promowanych ogłoszeniach, pod zdjęciem głównym data wyróżnienia. Ja jedynie widzę, że ogłoszenie jest wyróżnione, ale nie wiem do kiedy:
f95a56e32985f57bmed.jpg 

Dziękuję flircik.gif

Dziękuję :))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2019 o 11:50, anica napisał:

Dziękuję :))

Nie ma za co :)

23 godziny temu, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona dnia 07.10.2019

Filipki - stała na X : 20 zł

Leszek K. - stała na X : 20 zł

elficzkowa - stała na X : 10 zł

 

Dziękuję Bisous28.gif Lecę zapisać na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.10.2019 o 14:17, Tyś(ka) napisał:

Mam obiecaną dokładniejszą relację od samych dziewczyn, ale jeszcze nie dostałam :) Na razie wiem tylko tyle, że Orionek był grzeczny. Na wstępie dostał smaczki od dziewczyn, aby przełamać lody, a potem poszedł z nimi i za bardzo nie łobuzował. Jak zawsze był mocno zainteresowany otoczeniem (robi świetny pożytek z nosa), więc i trochę ciągnął, i było mu za mało spaceru. Ale nie pogryzł nikogo, nie szarżował, na ruch uliczny reagował dobrze (jak uciekał z łańcucha to zdarzało mu się gonić rowery i samochody, i podgryzać napotkane panie). Dziewczyny wróciły zadowolone i chyba już mniej przerażone urwisem. 

Dziękuję :) Będzie wiadomo, jaką mamy sytuację.

Dziękuję, elik Bisous04.gif - oby się rozdzwoniły telefony.

No dobrze, nie będę się upierać:)

 

Bardzo dziękuję za wyróżnienie. Bisous28.gif
Abyś mogła zobaczyć do kiedy wyróżnienie jest, musisz zalogować się na swoje konto i kliknąć "Moje ogłoszenia". Tam pojawi Ci się spis wszystkich ogłoszeń, a przy promowanych ogłoszeniach, pod zdjęciem głównym data wyróżnienia. Ja jedynie widzę, że ogłoszenie jest wyróżnione, ale nie wiem do kiedy:
f95a56e32985f57bmed.jpg 

Dziękuję flircik.gif

Na Wrocław , Orionek ma wyróżnienie do 3listopada.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wpłata dla Oriona z dnia 08.10.2019:

Kaas1 - darowizna dla Oriona : 25 zł

Dziękuję, to chyba stała liczona od tego miesiąca? Zapytam Kaas :)

3 godziny temu, anica napisał:

Na Wrocław , Orionek ma wyróżnienie do 3listopada.

Bardzo dziękuję. Możesz edytować opis i poinformować, że Orionek jest wykastrowany. Co prawda będzie kastrowany jutro (przesunęło się, bo Rafał właśnie jest na akcji łapania siedmiu psów, które biegają pod lasem i nie miał jak zawiezc Amika na kastrację), ale można już tak pisać :) na razie nikt nie dzwoni!!!

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Kaas1 napisał:

Tak, teraz będę przelewała na Oriona co miesiąc.

pozdrawiam

Kasia

Dziękuję za potwierdzenie na wątku.
Co więcej, Kaas1 zwiększyła swoją deklarację stałą do kwoty 25zł,  dziękuję :) 

 

Orionek już po kastracji, wszystko poszło po dobrej myśli, a kastracja ostatecznie (razem z kołnierzem) wyniosła mniej niż było wstępnie mówione - 110zł :) Bardzo dziękuję. Kastracja będzie doliczona do faktury z hotelikowania w październiku.
XJqkBtHy3i0usqKG9aXD68QLee4aQ-M5SptsDzjxOfgcuzspJrqxWDBz_38mpYYolQ1492Weruvrd776Nzys9zbkr5ZCTFw0XNDahGU-JZOqTQvwkYOmjbHy8nRB9kuyJBzsnnolUscqwhNGNVnOjkGuoitwN0nogUr3yxaHqz2r4Z2hHIowzrgJruFRQgX_5l6uou76HGilr5vTpinLjxwFSb9bi8FndOWQXROhQNv5YcTsa3ZdI6SG6zsc_NHVYG_HgUvQAfYMQat2b7aqi7e6NBG459UN1i8kdj1ZIoG1HJhhSckRhQuiqpfIviMz3tBKtpCkrA9RSa4YhUGhhSL7lISthLSeSV0jmbj-9ap2EDUfz4yygFoQ7R_m4GH_tNSPTYqxEaWrKO4pui5bF9D_2Gw_IEUfMqYq6TwArM1NXJ75i2IslwBH_XzBvhNUlN4PrSpFsnga3f4iLR_iM-jS23VhFzvjmQ0MVcVa_ewMPlYdL5dbQP4HjS1AB_hUHI5Isr1sgzFHagTk_IF0pXNOteo2eoEcYAziCyuTtkwE_TOWpQ4l6deSrr40TuaRhBS5vyOsktLisZ7p2UW7eeKKs7ZMfg2pRpXDkLYfXDk7L9J7HctC7XwAORx7QsbdGAkPKq08vDk2a21j8XUgWUaqIYNWt9qrHt3eawsEYtFqGzRNzA=w469-h625-no


Orionek waży 14,4kg
anica, proszę dodaj w swoich ogłoszeniach informacje o wykonanej kastracji i wadze. 
Ja dzisiaj edytowałam swoje ogłoszenie, można podejrzeć.


Karma bardzo mu smakuje, chyba jednak woli kurczaka niż jagnięcinę, bo je aż uszy mu się trzęsą ;)

A sam Orionek ostatnio plusuje.
Nie wiem, czy pamiętacie, ale w drodze do hotelu (ówczesny) Aleks ciągle wymiotował i miał najgorsze objawy lokomocyjne. Ania, która go wiozła ledwo z nim dojechała. A dzisiaj w drodze do lecznicy nie było po chorobie ani śladu - jechał zachwycony na tylnej kanapie samochodu, rozglądał się, idealny podróżnik. Na dowód mam króciutki filmik, niestety będziecie musieli poczekać, bo piszę na końcówce internetu, a zwiększy mi się transfer dopiero po 25. października.

Jest grzeczny w podróży, ale i w lecznicy, i grzeczny na spacerach (choć szalony), i grzeczny wobec pań. Kobiety, które teraz z nim pracują i spędzają czas (sześć osób) bardzo go lubią. A pomyśleć, że do niedawna obawiały się szaleńca. A tu miła niespodzianka... :) Orion wzbudza sympatię. 
Gdyby tylko tak nie był wrogo nastawiony do psów...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Filipki za przysłanie fantów na bazarek :) W piątek będę mieć do dyspozycji lepszy aparat w telefonie, więc zabiorę się za przygotowywanie bazarku. Ruszę w wolnej chwili. Niestety, dostęp do WiFi mogę mieć jedynie dwa razy w tygodniu (i to dzięki pójściu do galerii handlowej), więc proszę o uzbrojenie się w cierpliwość.

f26ba088f58c65e7med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2019 o 15:20, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za potwierdzenie na wątku.
Co więcej, Kaas1 zwiększyła swoją deklarację stałą do kwoty 25zł,  dziękuję :) 

 

Orionek już po kastracji, wszystko poszło po dobrej myśli, a kastracja ostatecznie (razem z kołnierzem) wyniosła mniej niż było wstępnie mówione - 110zł :) Bardzo dziękuję. Kastracja będzie doliczona do faktury z hotelikowania w październiku.
XJqkBtHy3i0usqKG9aXD68QLee4aQ-M5SptsDzjxOfgcuzspJrqxWDBz_38mpYYolQ1492Weruvrd776Nzys9zbkr5ZCTFw0XNDahGU-JZOqTQvwkYOmjbHy8nRB9kuyJBzsnnolUscqwhNGNVnOjkGuoitwN0nogUr3yxaHqz2r4Z2hHIowzrgJruFRQgX_5l6uou76HGilr5vTpinLjxwFSb9bi8FndOWQXROhQNv5YcTsa3ZdI6SG6zsc_NHVYG_HgUvQAfYMQat2b7aqi7e6NBG459UN1i8kdj1ZIoG1HJhhSckRhQuiqpfIviMz3tBKtpCkrA9RSa4YhUGhhSL7lISthLSeSV0jmbj-9ap2EDUfz4yygFoQ7R_m4GH_tNSPTYqxEaWrKO4pui5bF9D_2Gw_IEUfMqYq6TwArM1NXJ75i2IslwBH_XzBvhNUlN4PrSpFsnga3f4iLR_iM-jS23VhFzvjmQ0MVcVa_ewMPlYdL5dbQP4HjS1AB_hUHI5Isr1sgzFHagTk_IF0pXNOteo2eoEcYAziCyuTtkwE_TOWpQ4l6deSrr40TuaRhBS5vyOsktLisZ7p2UW7eeKKs7ZMfg2pRpXDkLYfXDk7L9J7HctC7XwAORx7QsbdGAkPKq08vDk2a21j8XUgWUaqIYNWt9qrHt3eawsEYtFqGzRNzA=w469-h625-no


Orionek waży 14,4kg
anica, proszę dodaj w swoich ogłoszeniach informacje o wykonanej kastracji i wadze. 
Ja dzisiaj edytowałam swoje ogłoszenie, można podejrzeć.


Karma bardzo mu smakuje, chyba jednak woli kurczaka niż jagnięcinę, bo je aż uszy mu się trzęsą ;)

A sam Orionek ostatnio plusuje.

Podmieniłam Tyś(ka) :)

I tak trzymaj, Orionku!  a my trzymamy za Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, uxmal napisał:

Chłopak wychodzi na psy :) Zdrowiej Orionku , zaurocz teraz jakiś domek bez psów i z kanapą

:) O tak, domek bez psów i małych dzieci, do tego kanapowy z zamiłowaniem do spacerów i zajęć byłby wymarzonym.

Na razie NIKT nie dzwoni, nawet żadni żartownisie i niepoważni ludzie. I po co ja nakupiłam tyle tej melisy? ;)

10 godzin temu, elficzkowa napisał:

wpłata na konto Oriona z dnia 14.10.2019

b-b - stała :10 zł

 

Dziękuję, biegnę na pierwszą stronę zapisać co i jak Chien.gif

7 godzin temu, anica napisał:

Podmieniłam Tyś(ka) :)

I tak trzymaj, Orionku!  a my trzymamy za Ciebie ;)

Dziękuję :)
Trzymanie kciuków mile widziane i potrzebne. Moje psiska coś się zasiedziały :(

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Havanka napisał:

Przed chwilą zrobiłam przelew na konto elficzkowej, w kwocie 400 zł. Brakuje jeszcze jednej wpłaty - 10 zł. Kiedy dojdzie, zrobię przelew.

Tysia, coś wiadomo o nowych zdjeciach Aleksandra?

Bardzo Ci dziękuję. Wynik bazarku przerósł moje oczekiwania. Jesteście niesamowici.
Znalezione obrazy dla zapytania thank you dog

Niestety, na razie Rafał nie ma czasu robić zdjęć, mam tylko w zanadrzu zaległy filmik. Pani Marzenka niedługo (w nieokreślonym bliżej terminie) ma odwiedzić swoich podopiecznych i obiecała zrobić zdjęcia również Orionkowi. Bardzo mi przykro, bo sama czekam na zdjęcia i żałuję, że Orion nie mieszka bliżej. Zdaję sobie sprawę, że bez ładnych różnorodnych zdjęć można zapomnieć o domu dla psiaka. Jeszcze zapytam jednej znajomej czy miałaby czas podjechać do hotelu i zrobić zdjęcia, nawet za opłaceniem kosztów.  Poza tym szukam dla Oriona bardziej kameralnego miejsca, jednak barierą są: 1/ stosunek Oriona do innych psów, 2/ koszty. Jeżeli znacie jakieś sprawdzone miejsce to proszę napiszcie mi na pw. Nie chcę, aby Orion się zasiedział tak, jak Majka, Lakuś czy Szogun... albo moja dogomaniacka Mimi. Szkoda czasu, Orion jest w kwiecie wieku.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo Ci dziękuję. Wynik bazarku przerósł moje oczekiwania. Jesteście niesamowici.
Znalezione obrazy dla zapytania thank you dog

Niestety, na razie Rafał nie ma czasu robić zdjęć, mam tylko w zanadrzu zaległy filmik. Pani Marzenka niedługo (w nieokreślonym bliżej terminie) ma odwiedzić swoich podopiecznych i obiecała zrobić zdjęcia również Orionkowi. Bardzo mi przykro, bo sama czekam na zdjęcia i żałuję, że Orion nie mieszka bliżej. Zdaję sobie sprawę, że bez ładnych różnorodnych zdjęć można zapomnieć o domu dla psiaka. Jeszcze zapytam jednej znajomej czy miałaby czas podjechać do hotelu i zrobić zdjęcia, nawet za opłaceniem kosztów.  Poza tym szukam dla Oriona bardziej kameralnego miejsca, jednak barierą są: 1/ stosunek Oriona do innych psów, 2/ koszty. Jeżeli znacie jakieś sprawdzone miejsce to proszę napiszcie mi na pw. Nie chcę, aby Orion się zasiedział tak, jak Majka, Lakuś czy Szogun... albo moja dogomaniacka Mimi. Szkoda czasu, Orion jest w kwiecie wieku.

Na filmiku, który widziałam, Orion wygląda świetnie, ale zdjecia nie są najlepsze do ogłoszeń. Większość z nich jest robiona z przodu i nie widać całej sylwetki psa, tylko przód a szkoda, bo Orionek sporo na tym traci.

Wynik bazarku przerósł i moje oczekiwania. Cieszę się, ze przynajmniej na jakiś czas psiaczek jest zaopatrzony w karmę i dług nie narasta. Dogomaniacy, jak zawsze spisali się na medal !

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Na filmiku, który widziałam, Orion wygląda świetnie, ale zdjecia nie są najlepsze do ogłoszeń. Większość z nich jest robiona z przodu i nie widać całej sylwetki psa, tylko przód a szkoda, bo Orionek sporo na tym traci.

Wynik bazarku przerósł i moje oczekiwania. Cieszę się, ze przynajmniej na jakiś czas psiaczek jest zaopatrzony w karmę i dług nie narasta. Dogomaniacy, jak zawsze spisali się na medal !

Rozmawiałam z Panią Marzenką i dowiedziałam się, że planuje pojechać do hotelu w niedzielę. Jeżeli Oriś będzie współpracować to na pewno będą jakieś zdjęcia. Pani robi bardzo ładne zdjęcia, mimo że zwykłym telefonem i jest osobą mało-techniczną. Mam nadzieję, że uda się coś zdziałać, bo masz rację... Orionek zdjęcia ma kiepskie. Nie wiem czy przypadkiem najładniejsze nie są te z łańcucha.

Bardzo Ci dziękuję. Mam nadzieję, że dobro wróci do Ciebie z ogromną mocą :) Bałam się o finanse Oriona i nadal się boję, że zasiedzi się w hotelu, ale jestem już spokojniejsza.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...