Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

9 minut temu, anica napisał:

To ja może spróbuję jutro Wrocław?

Będę wdzięczna :) Opis możesz modyfikować do woli.

Ogłosiłam na szybko na olx, lento, gratka i gumtree. Za chwilkę edytuje na pierwszej stronie jeden post, aby dam dodać link do olx'u.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Justyś też mogę ogłosić tylko miasto podaj.

Może Poznań?

Dziękuję :) Tak, poproszę na Poznań - i możesz użyć imienia drugiego, w sensie: Orion :)

A ja tymczasem pospamowałam trochę Amisiem na Facebooku. Ciekawe kiedy będę mieć pierwszy telefon?

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jest jeszcze jedna kwestia. Trzeba będzie zamówić Orionkowi karmę. Co prawa Rafał mówi, że nie ma potrzeby, bo ma spory zapas ze zbiórek, ale sami wiecie doskonale jaka to jakość karm z takich zbiórek bywa. Dlatego proszę wypowiedzcie się czy kupujemy karmę Orionkowi i jak tak to jaką. ;) Osobiście myślę, że dobrze byłoby zafundować chociaż dobrą mokrą karmę, ale jeżeli kupimy i suchą to nie zaszkodzi (tylko z suchych to bardziej półwilgotne albo wyjątkowo smacznie pachnące wchodzą w grę, Orionek ma francuskie podniebienie). Przyznaję, że o karmie zapomniałam - na ten temat rozmawiałam z 2 tygodnie temu z Rafałem (padło wtedy: "mam zapas"), potem mi wyleciało z głowy i dzisiaj elficzkowa mi przypomniała. Bardzo proszę o Wasze zdanie i sugestie, co zamówić.

Zacytuję się raz jeszcze, bo chyba umknęło.

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, anica napisał:

Zrobiłam Amisiowi na Wrocław, proszę o kciukanie , później zobaczymy gdzie, można jeszcze zrobić?

https://www.olx.pl/oferta/sliczny-aktywny-i-madry-amik-szuka-swojego-domku-CID103-ID1.html?preview=VnVqgFSo0B9KN7V44Gha4vNdeqrxs9oSwa59DpVe1EM%3D&bs=listing_adding

.... gonią mnie do pracy .

Baaardzo dziękuję, anico za błyskawiczne ogłoszenie. flircik.gif
Tylko link coś nie działa, ale poszukałam na olx wrocławskim i oto jest! :)
<<OLX na Wrocław>>

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wpłata na konto Oriona:

Isiak - deklaracja na sierpień : 15 zł

TN_0007.JPG

Na konto Tyś(ka) przelałam 300 zł aby zapłaciła za hotelik Oriona i jego szczepienia.

Ze względu na mój tygodniowy wyjazd pozostałe wpłaty, które się pojawią naniosę po powrocie, proszę o cierpliwość :)

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Baaardzo dziękuję, anico za błyskawiczne ogłoszenie. flircik.gif
Tylko link coś nie działa, ale poszukałam na olx wrocławskim i oto jest! :)
<<OLX na Wrocław>>

 

Tysiu, przepraszamzawstydzony.gif  to tak właśnie ,jak się robi w pracy spod lady ;) też już mam, ale jak ja tamten pusty? ,tyle że  z tytułem zrobiłam? gdyby mi kazali powtórzyć, nie dałabym rady :)

https://www.olx.pl/oferta/sliczny-aktywny-i-madry-amik-szuka-swojego-domku-CID103-IDAXVyg.html?action=show&id=546234524&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elficzkowa napisał:

Wpłata na konto Oriona:

Isiak - deklaracja na sierpień : 15 zł

TN_0007.JPG

Na konto Tyś(ka) przelałam 300 zł aby zapłaciła za hotelik Oriona i jego szczepienia.

Ze względu na mój tygodniowy wyjazd pozostałe wpłaty, które się pojawią naniosę po powrocie, proszę o cierpliwość :)

 

Dziękuję, już lecę do rozliczenia :)

Tak, zgadza się - pieniążki pewnie jutro do mnie dotrą, więc potwierdzę jak się zaksięgują.

2 godziny temu, anica napisał:

Tysiu, przepraszamzawstydzony.gif  to tak właśnie ,jak się robi w pracy spod lady ;) też już mam, ale jak ja tamten pusty? ,tyle że  z tytułem zrobiłam? gdyby mi kazali powtórzyć, nie dałabym rady :)

https://www.olx.pl/oferta/sliczny-aktywny-i-madry-amik-szuka-swojego-domku-CID103-IDAXVyg.html?action=show&id=546234524&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink

anico, nic się nie stało :) Ja też w biegu robię różne zabawne błędy, których nie byłabym w stanie powtórzyć. To się nazywa talent.

1 godzinę temu, anica napisał:

Skoro, tak dobrze mi idzie... to może spróbujemy jeszcze na jakieś inne miasto?  

Ojejku, będę w takim razie wdzięczna. Poproszę ogłoszenie na Kraków.
Jutro pomyślę nad innym opisem, już jako Orionek to będziesz mogła podejrzeć - no chyba że chcesz sama coś skrobnąć to bardzo proszę.

19 minut temu, b-b napisał:

Nie umiem doradzić. Moja wiedza sięga tylko do rybnych karm z powodu alergii na drób ;)

 

Chłopak na Poznań https://www.olx.pl/oferta/amik-urodzony-sportowiec-troche-mix-border-troche-owczarek-australi-CID103-IDAXXOQ.html

Dziękuję, że odpowiedziałaś. Jutro najwyżej porozmawiam z Rafałem co ten nasz gagatek lubi jeść.

Dziękuję za ogłoszenie! I równie expressowe Bisous28.gif

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, już lecę do rozliczenia :)

Tak, zgadza się - pieniążki pewnie jutro do mnie dotrą, więc potwierdzę jak się zaksięgują.

anico, nic się nie stało :) Ja też w biegu robię różne zabawne błędy, których nie byłabym w stanie powtórzyć. To się nazywa talent.

Ojejku, będę w takim razie wdzięczna. Poproszę ogłoszenie na Kraków.
Jutro pomyślę nad innym opisem, już jako Orionek to będziesz mogła podejrzeć - no chyba że chcesz sama coś skrobnąć to bardzo proszę.

Dziękuję, że odpowiedziałaś. Jutro najwyżej porozmawiam z Rafałem co ten nasz gagatek lubi jeść.

Dziękuję za ogłoszenie! I równie expressowe Bisous28.gif

Jutro,... żeby nie wiem co! ;)  padam i mam ... trudny dzień

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, anica napisał:

Jutro,... żeby nie wiem co! ;)  padam i mam ... trudny dzień

anico, rozsiądź się wygodnie i odpoczywaj ;) Rozmawiałam z Rafałem, dzisiaj od rana psy są w rękach koleżanki fotografki. Może i Orion się załapie i będzie chciał współpracować za kawałek kiełbasy.

Poza tym mam dobrą wiadomość, bo królewicz przekonał się do suchej karmy i je wszystko. Byleby było smaczne, aromatyczne. Mam dobre doświadczenie ze smakowitością Wolf of the Wilderness (nie znam psa, który nie chciał jeść), a cenowo też dość miło, więc myślę, że tę karmę zamówię.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

anico, rozsiądź się wygodnie i odpoczywaj ;) Rozmawiałam z Rafałem, dzisiaj od rana psy są w rękach koleżanki fotografki. Może i Orion się załapie i będzie chciał współpracować za kawałek kiełbasy.

Poza tym mam dobrą wiadomość, bo królewicz przekonał się do suchej karmy i je wszystko. Byleby było smaczne, aromatyczne. Mam dobre doświadczenie ze smakowitością Wolf of the Wilderness (nie znam psa, który nie chciał jeść), a cenowo też dość miło, więc myślę, że tę karmę zamówię.

Zrobioneok2.gif na Kraków- Bieńczyce, jakoś samo mi się wyświetliło ,jak kliknęłam w Kraków, jeśli będzie trzeba zmienić to zmienimy, Ogłoszenia są tylko zamieszczone bez wyróżnienia, chyba w przyszłym tygodniu ,będzie trzeba wyróżnić :)

Ogłoszenie na Kraków-Bieńczyce

Super! thumbup.gif grzeczny chłopczyk!  a ja zapisuję Wolf of the Wilderness nie znam tej karmy? może i mojej Tasi ,podejdzie ;)

 

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, anica napisał:

Zrobioneok2.gif na Kraków- Bieńczyce, jakoś samo mi się wyświetliło ,jak kliknęłam w Kraków, jeśli będzie trzeba zmienić to zmienimy, Ogłoszenia są tylko zamieszczone bez wyróżnienia, chyba w przyszłym tygodniu ,będzie trzeba wyróżnić :)

Ogłoszenie na Kraków-Bieńczyce

Super! thumbup.gif grzeczny chłopczyk!  a ja zapisuję Wolf of the Wilderness nie znam tej karmy? może i mojej Tasi ,podejdzie ;)

 

Dziękuję, działasz niesamowicie sprawnie ;) Jeżeli chodzi o wyróżnienia to na razie się wstrzymam, bo i tak Amiś musi być wykastrowany, a wiem że na razie jest parę psów w kolejce do kastracji.
Link do ogłoszenia nie wchodzi, bo skopiowałaś link podczas edycji ogłoszenia - osoby trzecie nie mogą wejść na to, musieliby się zalogować na Twoje konto. Jednak łatwo było ogłoszenie znaleźć, bo na Kraków prezentuje się jako pierwsze, dla mnie to nie problem.
<<OLX na Kraków>>

Dziękuję! loveyy3.gifBisous14.gif

Nie jest to karma jakaś super-extra pod względem jakości, powiedziałabym że to średnia półka, ale według mnie: wystarczająca, mój kundelek po lepszych karmach miał rewolucje żołądkowe, a WoW je naprzemiennie z Brit Care i Purizon i mu służy. Możesz sobie zanotować też Simpsona do karm godnych uwagi, jeżeli nie znasz, ludzie go sobie chwalą :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2019 o 18:16, elficzkowa napisał:

Na konto Tyś(ka) przelałam 300 zł aby zapłaciła za hotelik Oriona i jego szczepienia.

Ze względu na mój tygodniowy wyjazd pozostałe wpłaty, które się pojawią naniosę po powrocie, proszę o cierpliwość :)

 

Pieniądze w wysokości 300zł zaksięgowały się wczoraj (tj. 02.08.2019) na moim koncie. Dziękuję. 49.gif

Czekam na fakturę od Rafała :)

 

Link to comment
Share on other sites

Faktura opiewa na 298

Usługi dodatkowe to usługi weterynaryjne, tj. odrobaczenie oraz zaszczepienie Amika na wirusówki i wściekliznę.
przelew.jpg.3b2883ea149fc5693f884869b24b869f.jpg

I od razu dokonałam płatności:
potwierdz.jpg.38ea718bf6d6fda5d8a394c1b12418db.jpg

Na moje konto elficzkowa przelała 300zł, toteż 300-298 = +2zł
Dwa złote odliczone zostanie przy następnej fakturze, zgodnie z sugestią elficzkowa.

Zaktualizowałam rozliczenie na pierwszej stronie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2019 o 06:29, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Oriona:

Istar19- stała na VIII: 5 zł

Leszek K - stała : 20 zł

Uxmal - stała : 10 zł

christo-fair - stała : 20 zł

EwaMarta - stała za VIII : 10 zł

Znalezione obrazy dla zapytania flower gif

 

 

Bardzo, bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty.flircik.gifflircik.gifflircik.gif

Wyobraźcie sobie, że nie miałam ANI JEDNEGO telefonu o Amika! Byłam pewna, że telefon będzie rozgrzany do czerwoności, a tu nic... Czyżby ludzie czytali uważnie opis? 

Link to comment
Share on other sites

Alesiu Orionciu 

 tulunkamy lobuziaczku

 nie zapomnielismy o pieniazkach nie nie absolutycznie

 tylko teraz mielismy mnostwo wydatkow

 wiec dopiero teraz w tym tygodniu poleca nasze wplatenki do elficzkowej cioci

 Tysiu

 moja lobuzica smoczunia czarnunia

 nieznosi juz wszytkiego stworzenia ...

tylko czatuje jak tu wojne zrobic

 jak tu awanturke  za kazdem razem

 Moja najcudowniejsza lalusia poklocila juz ze wszytkimi swymi oprocz dwoch psinuniow

 wielka czarnunia labladorka to przyjacioleczka ,ktore zniesie wszytko od mojej ukochanej ...cieprpliwie ogromnie

 i Harys mini owczareczek tez ze schronu, psijacioleczek mojej laluni ,ktoren tez zniesie wiele lobuzowania i razem smgaja latunkaja zabawiaja

 przy czy musze patrzec czujnie i tylko w znanych miekscah, gdzie wiem ze niema wielu piesiow spacerujacych

 aby nie bylo jekiegos nieszczescia

drze i czuwam kazdenka sekunde

 wszelkie zabaweczki i pileczki zabieramy ze soba dla rozrywki

pisac bym mogla i pisac

ale ale w domciu no to jest przemilunia przegrzecznunia moja ukochana

             Orioncio przecudny krolewiczun-sciskamy ze domcik najpiekniejszy najukochnaszy piesiowi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2019 o 20:17, Tyś(ka) napisał:

 Niestety, jawna nienawiść do psów chyba mu się nie zmieni. I psy znając już zbójnika nie czekają aż ten na nich się rzuci (a obecnie ma styczność tylko na spacerach, kiedy one są u siebie/na wybiegu, a on na smyczy), tylko ujawniają wcześniej swoją niechęć. Na wybieg nie może być puszczony obok wybiegu innych psów, bo od razu biegnie do plotu i próbuje się za wszelką cenę dostać do psów, z mordem w oczach i mając postawę grożącą. Na koty i drób polował jeszcze u właścicieli, to już pewnik, że małe zwierzęta nie wchodzą w grę. Z psami widocznie też nigdy nie miał dobrych stosunków.

Tyśka czy wiadomo dlaczego tak nienawidzi inne psy, co może być przyczyną? Teoretycznie można nad tym pracować ale to droga przez mękę i nie każdy będzie miał tyle samozaparcia... Czy na spacerach ma kaganiec? Szczęście w tym wszystkim, że to raczej mały piesek...

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Nadziejka napisał:

Pozdrawiam bialeczku kokany

                wplacilam 23 zl z bazareczku zakonczonego

                               plus 80 zl deklaracyjke dla niunia

Wpłata od już na koncie:

Nadziejka - 23 zł z bazarku oraz 80 zł deklaracja

Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...