Jump to content
Dogomania

CZARUŚ TERAZ MAX MA DOM!!! Malutki niewidomy Miluś jest na BDT u mari23!!


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Czaruś jako Maks jest bardzo szczęśliwy.... Miluś chyba mniej, bo wczoraj stracił klejnoty ;)

Wyniki badań wyszły mu bardzo dobre, ale "przeciekał" podczas snu, jego koopka miała spłaszczony kształt. Okazało się, że Milusiowa prostata bardzo się powiększyła i są na niej jakieś cysty, kastracja była niemal natychmiastowa, bo 2 dni po usg.

Milunio dobrze zniósł zabieg, wczoraj dużo spał, dzisiaj znów aktywny, właśnie próbuje upolować jakąś natrętną muchę ( skąd ona się wzięła????)

Za miesiąc kontrolne usg - tyle czasu potrzebuje Milusiowa prostata na obkurczenie i mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41568a1acb61.jpg

Miluś  pozdrawia :)  Czuje się dobrze, humor mu dopisuje, energia też. Choć jak to staruszek - dużo śpi, kiedy nie śpi - nadrabia "stracony" czas :)  Milutek to takie "żywe srebro" :)

Dlatego większość zdjęć MIlusia jest "śpiących", bo zrobienie mu zdjęcia kiedy nie śpi jest prawie niemożliwe :), albo tylko ogon, albo niewyraźne... Miluś nie ma czasu na pozowanie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

75e0218a65c8.jpg

035c70d265ed.jpg

Czaru s pozdrawia :)

5d2758fa4af4.jpg

Miluś prezentuje zagojone "rany" po kastracji

0edb396f47e4.jpg

przy grzejniku - to jest to, co Milus lubi najbardziej :)

w czwartek usg  - sprawdzamy, jak po kastracji zmniejszyła sie Milusiowa prostata ( sadzę po kształcie koopy, że  jest duża poprawa)

Z Milusia zrobił się słodki rozrabiaka :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 22.02.2020 o 20:36, mari23 napisał:

75e0218a65c8.jpg

035c70d265ed.jpg

Czaru s pozdrawia :)

5d2758fa4af4.jpg

Miluś prezentuje zagojone "rany" po kastracji

0edb396f47e4.jpg

przy grzejniku - to jest to, co Milus lubi najbardziej :)

w czwartek usg  - sprawdzamy, jak po kastracji zmniejszyła sie Milusiowa prostata ( sadzę po kształcie koopy, że  jest duża poprawa)

Z Milusia zrobił się słodki rozrabiaka :)

                                  WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!! – ochaby.pl

                                                        Spokojnych Zdrowych 

                 Nadzieje Niosacych Swiateczek

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Miluś ostatnio kładzie się w taki sposób, jakby coś go bolało :( byliśmy dzisiaj u wetki, "coś" jest na nerce, ale Milunio tak wrzeszczał ,jęczał i próbował sie wyrwać, że dokładne usg po lekkim uspokojeniu będzie miał we wtorek.

Niestety przestało mi działać dodawanie zdjęć przez "zapodaj na forum" :( może ktoś mi podpowie, jak inaczej tu dodać zdjęcia ( przez dogo nie wchodzą :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Milutki jak na swój wiek ma dobre wyniki, są co prawda zwłóknienia na wątrobie i zgrubienie kory nerkowej, lekko przekroczony jeden wskaźnik wątrobowy - ale zważywszy na jego wiek - mam się cieszyć, a nie martwić - tak powiedziała wetka, a ja naprawdę bardzo się cieszę :)

Miluś jest taki "mocny", że za nic nie chciał zasnąć, trzeba mu było dołożyć zastrzyk, żeby usnął na to usg :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...