Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Mam smutną wiadomość - w niedzielę odszedł mały Florek beksa_V6_orig.gif

Floruś bardzo chorował od początku - serce, dirofilarioza, problemy z chodzeniem, śruty w ciele, chore oko, które wreszcie trzeba było usunąć, bo guz powiększał się.

W ciągu ostatniego roku stan Florka pogorszył się, chodził coraz gorzej, okazało się też, że ma guzy na śledzionie:(

Państwo  konsultowali,  gotowi byli na operację i nagle w niedzielę w nocy Florek dostał krwotoku:(.

Żegnaj malutki Florku, biegaj szczęśliwy za TM [*]

Link to comment
Share on other sites

Biedny Florek i biedni Państwo.Florek był ich oczkiem w głowie,kochali go bardzo mocno. Już na wizycie wiedziałam, że to najlepszy z najlepszych domków. Szkoda,że tak krótko było im dane być ze sobą.😢

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2022 o 18:25, kado napisał:

Biedny Florek i biedni Państwo.Florek był ich oczkiem w głowie,kochali go bardzo mocno. Już na wizycie wiedziałam, że to najlepszy z najlepszych domków. Szkoda,że tak krótko było im dane być ze sobą.😢

Pani bardzo zrozpaczona, płacze.

Rozmawiałyśmy parę razy, delikatnie proponowałam Nutkę, ale pani powiedziała, że to jeszcze nie czas, co zrozumiałam.

Teraz Nutką jest zainteresowana rodzina z Poznania, już będę organizowała wizytę, a  dzisiaj pani dzwoni,  że chcieliby Nutkę.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2022 o 18:48, Tola napisał:

Pani bardzo zrozpaczona, płacze.

Rozmawiałyśmy parę razy, delikatnie proponowałam Nutkę, ale pani powiedziała, że to jeszcze nie czas, co zrozumiałam.

Teraz Nutką jest zainteresowana rodzina z Poznania, już będę organizowała wizytę, a  dzisiaj pani dzwoni,  że chcieliby Nutkę.

 

Martusiu,tu w Opolu macie dom sprawdzony,najlepszy z najlepszych,sprawdzony. Ja bym się nie zastanawiała,pod warunkiem,że są oni gotowi na taką zmianę.Florek był lustrzanym odbiciem ich poprzedniego pieska. Może jednak zmiana dobrze im zrobi. 

Kochana,decyzja należy do Ciebie,ale ten dom już znasz.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2022 o 20:47, kado napisał:

Martusiu,tu w Opolu macie dom sprawdzony,najlepszy z najlepszych,sprawdzony. Ja bym się nie zastanawiała,pod warunkiem,że są oni gotowi na taką zmianę.Florek był lustrzanym odbiciem ich poprzedniego pieska. Może jednak zmiana dobrze im zrobi. 

Kochana,decyzja należy do Ciebie,ale ten dom już znasz.

Tak, ja to wiem, ale dzisiaj powiedziałam rodzinie w Poznaniu, że Nutka jest do adopcji, wypełnili ankietę.

Pani dopytywała parę razy, czy aby są jedyni w kolejce po sunię. 

Nie wiem co niby teraz miałabym powiedzieć:(

Tymczasem pani Florcia jeszcze wczoraj ze mną rozmawiała, że za jakiś pomyślą o kolejnym piesku, że teraz to za wcześnie, ze wszędzie widzi Florka.

Pani cały czas płacze.

Link to comment
Share on other sites

No to jest zagwostka. A Pani Florka sama wypatrzyła Nutkę?  Może warto zaproponować im innego pieska..Sama nie wiem...

Znam to uczucie,kiedy w domu pustka po ukochanym psie aż krzyczy. Ale na szczęście nasza Kuti wypełniła ja w 100 procentach. 

Martusiu, gdyby Państwo potrzebowali rozmowy,podjęcia jakiejkolwiek decyzji,to ja jestem. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2022 o 21:21, kado napisał:

No to jest zagwostka. A Pani Florka sama wypatrzyła Nutkę?  Może warto zaproponować im innego pieska..Sama nie wiem...

Znam to uczucie,kiedy w domu pustka po ukochanym psie aż krzyczy. Ale na szczęście nasza Kuti wypełniła ja w 100 procentach. 

Martusiu, gdyby Państwo potrzebowali rozmowy,podjęcia jakiejkolwiek decyzji,to ja jestem. 

Wiem Martuś, ze jesteś, dziękuję.

Nie, to ja pani powiedziałam, ze jeśli kiedykolwiek  zdecydują się na adopcję, żeby o nas pamiętali i ze teraz też mamy 2 małe sunie u szafirki.

To wtedy pani powiedziała, ze nie teraz, ze to za wcześnie, ze wszędzie widzi Florka.

Dzisiaj powiedziałam pani, ze jest  koleżanka Florki, ze też młoda, radosna i tylko 1 kg więcej wazy, wysłałam zdjęcia. 

Powiedziałam też o tej sytuacji z Nutką, i ze nie wiem jak to rozwiązać, żeby nikogo nie skrzywdzić.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2022 o 20:47, kado napisał:

Martusiu,tu w Opolu macie dom sprawdzony,najlepszy z najlepszych,sprawdzony. Ja bym się nie zastanawiała,pod warunkiem,że są oni gotowi na taką zmianę.Florek był lustrzanym odbiciem ich poprzedniego pieska. Może jednak zmiana dobrze im zrobi. 

Kochana,decyzja należy do Ciebie,ale ten dom już znasz.

 

Dnia 30.03.2022 o 21:21, kado napisał:

No to jest zagwostka. A Pani Florka sama wypatrzyła Nutkę?  Może warto zaproponować im innego pieska..Sama nie wiem...

Znam to uczucie,kiedy w domu pustka po ukochanym psie aż krzyczy. Ale na szczęście nasza Kuti wypełniła ja w 100 procentach. 

Martusiu, gdyby Państwo potrzebowali rozmowy,podjęcia jakiejkolwiek decyzji,to ja jestem. 

Pani rozmawiała z Hanią i być może będzie szczęśliwy finał.

Link to comment
Share on other sites

Współczuję tej pani, jak ja to rozumiem, sama ryczałam ponad tydzień po odejściu mojej Emi, też guzy śledziony i przerzuty.

Tyle, że mnie został jeszcze dwa lata starszy od Emi Maks, tej samej rasy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 11:44, Bogusik napisał:

Martuniu masz rację bo właśnie dzisiaj jedzie do państwa Erni. Dziękuję za wczorajszą rozmowę i namiary do p.Zosi.

 

Ja tez bardzo sie cieszę:)

Pustkę po Florku zapełni kolejny zamojski piesek - Erni, p. Zosi znowu będzie miała  kogo kochać.  🙂

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...