Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

19 minut temu, Tola napisał:

Cieszą informacje z domku Frezji, mnie suczka cały czas zaskakuje  pozytywnie, bo jednak zachowałam jej obraz jako takiego małej, wylęknionej psiulki.

Oby więcej takich zaskoczeń;)

mnie się ona kojarzy z ta niewidzialną dziewczynką z opowiadania Tove Jansson Opowiadanie o niewidzialnym dziecku

tak jakby tłumiła uczucia, jakby chciała być niewidzialna,  a ta jej pani zadba o to, żeby była widzialna; 

suczka bardzo na panią reaguje pozytywnie -co widziałam,; 

a dodatkowo, czego nie widziałam, ale pani opowiadała - wskakuje jej do łózka; machała troszkę ogonem, szczekała, jak cos chciała; potrafi szczeknąć na kota jak jej wyjada z miski -

wiec Fredzia uczy sie byc psem

a wiecie skąd sie wzięła w schronisku? maja tam jakis rejestr?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patmol napisał:

mnie się ona kojarzy z ta niewidzialną dziewczynką z opowiadania Tove Jansson Opowiadanie o niewidzialnym dziecku

tak jakby tłumiła uczucia, jakby chciała być niewidzialna,  a ta jej pani zadba o to, żeby była widzialna; 

suczka bardzo na panią reaguje pozytywnie -co widziałam,; 

a dodatkowo, czego nie widziałam, ale pani opowiadała - wskakuje jej do łózka; machała troszkę ogonem, szczekała, jak cos chciała; potrafi szczeknąć na kota jak jej wyjada z miski -

wiec Fredzia uczy sie byc psem

a wiecie skąd sie wzięła w schronisku? maja tam jakis rejestr?

Niestety nie wiemy, do zamojskiego schroniska najczęściej trafiają psy zgłoszone przez UG...

Pamiętam jej pierwsze miesiące w boksie - była bardzo wystraszona i nieufna, pracownikowi tez nie dała do siebie podejść.

Teraz polepszyło się o tyle, ze nie unikała pracownika; stąd nasza decyzja, żeby dać jej szansę, bo na adopcję ze schroniska z taką opinią nie miała szans...

Link to comment
Share on other sites

ciekawe jaka będzie jak się odblokuje ,

Fredzia co robi, to zaraz patrzy na panią czy dobrze robi, a że pani  na to reaguje - no to szybko nabędzie pewności siebie

na razie spacerów nie ma -tylko na siku i do domu, i to podwójnie zabezpieczona ,  boi się otwartej przestrzeni ; ale po mieszkaniu normalnie się poruszała

ale pani tez nie jest fanką spacerów po 20 km,  wiec wychodzą  na siku i wracają

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Patmol napisał:

ciekawe jaka będzie jak się odblokuje ,

Fredzia co robi, to zaraz patrzy na panią czy dobrze robi, a że pani  na to reaguje - no to szybko nabędzie pewności siebie

na razie spacerów nie ma -tylko na siku i do domu, i to podwójnie zabezpieczona ,  boi się otwartej przestrzeni ; ale po mieszkaniu normalnie się poruszała

ale pani tez jest fanką spacerów po 20 km,  wiec wychodzą  na siku i wracaja

 

 

I dobrze, ze spacery na razie krótkie, sunia musi poczuć się bezpiecznie - na razie w domu, przy swoich opiekunach i na niedalekiej przestrzeni na zewnątrz.

Mądra z niej dziewczynka, więc myślę, ze nie będzie to jakiś koszmarnie długi czas...

Dobrze, ze tam jesteś i czuwasz;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Państwo przyjadą po Berka jutro około południa. Mają przyjechać z całą wyprawką, więc dużo pakowania nie mamy. Berek odświeżony, wyczesany, tylko muchy brakuje :)

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę.

Ja też bardzo się cieszę:)

Tak przygotowany Berek na pewno zaprezentuje się z jak najlepszej strony;)

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę, że i Berek jest już we własnym domciu, jest na pewno trochę stresu, ale z każdym dniem będzie lepiej:).

Jak napisała na innym wątku Havanka - plan wykonany, wszystkie psiaki we własnych domach:)

Dziękujemy bardzo szafirkom za wspaniałą opiekę nad zamojszczakami:)

Dziękujemy też wszystkim, którzy byli tutaj z nami, pomagali wpłatami, bazarkami, wspierali dobrym słowem, trzymali kciuki  - to dzięki Waszej pomocy kochani  te 3 psie historie mają takie zakończenie:)

Dziękujemy!!!

07f59b0a4eb0dbb7med.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...