Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Mam ogromna prośbę do fejsbukowych  dogoamaników  o udostępnianie zbiórki Florka.

Florek ma kochający dom, jest oczkiem w głowie pani,   ale okazał się pieskiem bardzo schorowanym, cały czas bierze leki, ciągle pojawiają się kolejne schorzenia.

Jest bardzo kochany, zadbany, ale te ciągłe wizyty i badania kosztują, a pani jest emerytką.  Chciałabym pomóc i nazbierać na te kolejne wyznaczone badania w czerwcu - USG serca, badanie dba oka, badanie ciśnienia gałek ocznych no i na nowe leki.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/choryflorek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Dnia 2.06.2020 o 21:22, Tola napisał:

Mam ogromna prośbę do fejsbukowych  dogoamaników  o udostępnianie zbiórki Florka.

Florek ma kochający dom, jest oczkiem w głowie pani,   ale okazał się pieskiem bardzo schorowanym, cały czas bierze leki, ciągle pojawiają się kolejne schorzenia.

Jest bardzo kochany, zadbany, ale te ciągłe wizyty i badania kosztują, a pani jest emerytką.  Chciałabym pomóc i nazbierać na te kolejne wyznaczone badania w czerwcu - USG serca, badanie dba oka, badanie ciśnienia gałek ocznych no i na nowe leki.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/choryflorek

50+ Very Cute Tatty Teddy Pictures And Photos 

Florciowi i Panci Wszelkiej Dobrosci Spokojnosci Zdrowka Zdrowenka

                  Toluniu jak dzisiaj u Floreczkow?

 

Stokrosci przecudna Fresiunia Zdrowka Wszelkiego Zasylamyi

I cudownym Bereczkom stokroc stokroc!

43 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam super wieści z domku Freski. Sunia jest bardzo kochana, spokojna, uwielbia spacery. Trochę rządzi w domu, ale no cóż...pozwalają jej na to :-)

20201017_155107.jpg

20201017_155357.jpg

20201017_155417.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 17.10.2020 o 16:58, Nadziejka napisał:

50+ Very Cute Tatty Teddy Pictures And Photos 

Florciowi i Panci Wszelkiej Dobrosci Spokojnosci Zdrowka Zdrowenka

                  Toluniu jak dzisiaj u Floreczkow?

 

Stokrosci przecudna Fresiunia Zdrowka Wszelkiego Zasylamyi

I cudownym Bereczkom stokroc stokroc!

 

U Florka właściwie wszystko dobrze, oprócz tego, ze to jednak bardzo schorowany piesek:(

Dilofilarioza zrobiła spustoszenie w jego organizmie, wciąż wyskakują nowe problemy - nadciśnienie, chore oko, kłopoty z serduszkiem, z łapkami w związku z tymi śrutami w ciele. 

Florek przeszedł mnóstwo badań (dno oka, nadciśnienie w oku, echo serca, prześwietlenia, badania krwi.)

Brał sterydy, ostatnio serię bardzo drogich zastrzyków na  łapki.

Jest bardzo zestresowany tym wszystkim, u fryzjera trzeba dawać mu lek uspokajający, bo nie da się dotknąć.

Chciałam pomóc rodzinie i zrobiłam zbiórkę na Ratujemy Zwierzaki, zebrało się 3/4 kwoty, resztę dopłaciliśmy.

Zastrzyki bardzo pomogły, Florek już normalnie chodzi, a nawet biega.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na koncie psiaczków po adopcji pozostało   346,00zł na dzień 07.06.2019r 

 

 

Wspólnie z Tolą ustaliłyśmy, że:

173,00zł dostanie Heidi z tego wątku :5 psów ze schroniska zaczyna nowe życie, a wsród nich ona, mała Heidi znaleziona nad rzeką w czasie tych mroźnych dni. Zapraszam cieplutko do suni. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania 

173,00 zł dostanie Quatro z tego wątku "Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!! - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

Tym sposobem konto Freski, Florka i Berka zostało wyzerowane!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...