Jump to content
Dogomania

Bazarek dla trzech biednych biedaków :( Niewidomego Fado na utrzymanie, Miłki na dług i Rokyego na leczenie. Pomóżmy psiaczkom biedaczkom. Do 21.04. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

Ja tylko bułki nagminnie piekłam, w normalnym piekarniku. Chleb jem wyłącznie okrągły suchy z IKEA, żaden ze sklepu mi nie smakuje, a mam różne piekarnie i naprawdę testowałam dużo. Gdybym nie mieszkała sama, to z pewnością kupiłabym wypiekacz.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ewu napisał:

Ojej jakie smkołyki:)

Mi też ślinka cieknie :)  Lubię smak i zapach chleba i wszelakiego pieczywa, a najbardziej niestety tego pszennego. Dzisiaj planowaliśmy pojechać na Rynek, bo już działają tam kramy świąteczne i na pewno, jak zwykle były pajdy wiejskiego chleba z wiejskim smalcem. Ale musieliśmy zmienić plany, bo trzeba było odebrać kotkę od znajomej, bo u niej jutro od rana wymieniają okna, a to byłaby bardzo niekomfortowa sytuacja dla kotki.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

na pewno, jak zwykle były pajdy wiejskiego chleba z wiejskim smalcem

Jak ja takie pajdy uwielbiam. Zawsze się opycham jak są kramiki z żywnością. 

A szczęście z chlebem to mam, bo Asia robi naprawdę dobry. Wczoraj sobie kupiłem pestki z dyni i czarny sezam jako dodatek do chleba:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Dziękuję Elu za zaproszenie :)

Poproszę w CW:

5, 19 - 10 sztuk, 20 - 8 sztuk, 38 - 5 sztuk :)

 

Witaj Boguniu. Bardzo dziękuję za przybycie   i udział w bazareczku   721506383_kwiatki9.gif.cec88ffed10192bfdc64ad2ff9aec725.gif

Pędzę zanotować  biegnie.jpg.0a3587f017aae2d2407c43bbf6e366e9.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Podniosę bazarek i jednocześnie poproszę cegiełki za 30zł.

Witaj, witaj w moich skromnych progach :) 

Bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków.   kwietki.jpg.d2b254d7d4c1f10002287200ba05f77e.jpg

Pędzę zanotować   biegnie.jpg.b77f482b7dd0fe6ebadd81fc76df992e.jpg

Nie wiem czy pamiętasz Boguniu, o tym, że masz u mnie jeden fant - czarne getry, które nabyłaś kilka bazarków wstecz :)

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Radek napisał:

Jak ja takie pajdy uwielbiam. Zawsze się opycham jak są kramiki z żywnością. 

A szczęście z chlebem to mam, bo Asia robi naprawdę dobry. Wczoraj sobie kupiłem pestki z dyni i czarny sezam jako dodatek do chleba:)

Ja też bardzo lubię.

Od czasu do czasu wspominamy z mężem pajdy pysznego chlebka z superowym smalcem, jakie na Dni Tischnerowskie organizowane przez Wydawnictwo ZNAK, serwowały gospodynie z Łopusznej z wielkiego glinianego dzbana.  Gwoździem programu był pieczony baran przywieziony w całości i krojony po kawałku prosto do rąk uczestników obchodów Dni Tischnerowskich. Niestety tak było dawno. Teraz gospodynie z Łopusznej już nie przyjeżdżają. A szkoda :(

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Od czasu do czasu wspominamy z mężem pajdy pysznego chlebka z superowym smalcem, jakie na Dni Tischnerowskie organizowane przez Wydawnictwo ZNAK, serwowały gospodynie z Łopusznej z wielkiego glinianego dzbana. 

W markecie koło nas są raz w miesiącu organizowane targi żywności. Też mają smalec z glinianego dzbana:) Oprócz smalcu kupuję też sobie kwas chlebowy, mniam. 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, elik napisał:

Witaj, witaj w moich skromnych progach :) 

Bardzo dziękuję za pomoc dla psiaczków.   kwietki.jpg.d2b254d7d4c1f10002287200ba05f77e.jpg

Pędzę zanotować   biegnie.jpg.b77f482b7dd0fe6ebadd81fc76df992e.jpg

Nie wiem czy pamiętasz Boguniu, o tym, że masz u mnie jeden fant - czarne getry, które nabyłaś kilka bazarków wstecz :)

Elu o getrach zapomniałam na amento! Jeżeli jeszcze planujesz jakiś bazarek do początku do maja,to chętnie zaglądnę,a jeżeli nie to poproszę o wysyłkę do Anuli

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Bogusik napisał:

Elu o getrach zapomniałam na amento! Jeżeli jeszcze planujesz jakiś bazarek do początku do maja,to chętnie zaglądnę,a jeżeli nie to poproszę o wysyłkę do Anuli

Boguniu, jak ten bazarek szczęśliwie zakończę przy Waszej pomocy, to na pewno będę robić kolejny, ale trudno jest mi powiedzieć czy to będzie w maju. Będę się starała, ale Pod koniec kwietnia przenosimy się na działkę i wtedy będę miała huk roboty, bo i dom trzeba ogarnąć, co po ziemie jest bardzo pracochłonne, a i w warzywniaku mnóstwo pracy i z kwiatkami... Postaram się zrobić w maju, bo kasa psiaczkom potrzebne, ale nie wiem jak  będę z czasem.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Boguniu, jak ten bazarek szczęśliwie zakończę przy Waszej pomocy, to na pewno będę robić kolejny, ale trudno jest mi powiedzieć czy to będzie w maju. Będę się starała, ale Pod koniec kwietnia przenosimy się na działkę i wtedy będę miała huk roboty, bo i dom trzeba ogarnąć, co po ziemie jest bardzo pracochłonne, a i w warzywniaku mnóstwo pracy i z kwiatkami... Postaram się zrobić w maju, bo kasa psiaczkom potrzebne, ale nie wiem jak  będę z czasem.

Dobrze Elu to poczekam  do maja i zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...