Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Dnia 8.11.2023 o 19:51, Tola napisał:

Na koncie ZEA z adopcji wirtulanych Fado ma 200 zł.

Wysyłam agat listę wirtualnych opiekunów i ich wpłaty.

Fado ma 3 wirtualnych opiekunów, wszyscy wpłacają.

Prosiłaś kiedyś Martusiu, żebym prowadziła ewidencję wpłat i wypłat dla Fado z konta ZEA. Dotychczas podawałaś chronologicznie wpłaty i wydatki i są one ewidencjonowane w poście rozliczeniowym. Czy już nie ma potrzeby kontynuowania tego rozliczenia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2023 o 22:28, elik napisał:

Prosiłaś kiedyś Martusiu, żebym prowadziła ewidencję wpłat i wypłat dla Fado z konta ZEA. Dotychczas podawałaś chronologicznie wpłaty i wydatki i są one ewidencjonowane w poście rozliczeniowym. Czy już nie ma potrzeby kontynuowania tego rozliczenia?

Nic się Elu nie zmieniło w tym temacie🙂Agat poprosiła mnie wczoraj o przypomnienie, jaką kwotą z adopcji wirtualnej dysponuje Fado, stąd mój wpis. Przy okazji przypomniałam o uzbieranych funduszach pozostałych psów na ich wątkach.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

    30,00 zł od Siostry elficzkowa  XI  -  9.11.
    80,00 zł od kado  XI  -  13.11.  
   30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B  XI  -  13.11.
  100,00 zł od Karen116   XI  -  16.11.
   20,00 zł od Dulska    XI  -  16.11.
  150,00 zł od MALWA  X-XII  -  17.11.
   50,00 zł od ania75    XI  -  19.11.

Bardzo serdecznie dziękujemy 

kocham11.gif.e7596c0eb073f11091bbc06fb383bc0a.gif     dlaWaslove.jpg.97294c852378f8768e850369f40753c0.jpg

Link to comment
Share on other sites

U Fado całkiem dobrze, apetyt dopisuje bardzo dobrze, jedynie jeszcze sam nie potrafi wyjść z domku, musi być naprowadzany smyczą. Jutro chyba zapozna się z kolegą, który też nie gustuje w tłumach, woli towarzystwo na dystans. Jeśli sobie nie będą wadzić będą razem wychodzić na wybieg. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 15:21, Ellig napisał:

Czekam na dalsze dobre wieści o Fado.

Dzięki Elu. Niestety z powodu kłopotów z Guciem i czuwania przy nim Aneta przesunęła zapoznanie Fado z kolegą na trochę później kiedy będzie mogła posiedzieć z nimi na wybiegu i poobserwować. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...