Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Na prośbę Eliczka, napisałam tekst ogloszeniowy dla Aureliusza. Moze trzeba coś uzupełnić lub poprawić. To proszę o sugestie.

Aureliusz wciąż marzy o własnym domu...

 Jeszcze do niedawna, ten mały, bezbronny piesek musiał zmagać się z trudem schroniskowego życia. Każdy kolejny dzień, był dniem spędzonym w zamkniętym boksie bez spacerów, bez bliskości człowieka, bez nadziei na lepsze jutro. Los dał mu szansę. Dzięki wielu ludziom, został umieszczony w Hoteliku dla Psów. W tym przyjaznym miejscu, Aruś odżył i nabrał chęci do życia. Mimo swoich 12 lat, stał się radosnym, pełnym pozytywnej energii psem. Mimo, że niedowidzi i nie słyszy, świetnie radzi sobie w ogrodzie, bezbłędnie omija przeszkody i chętnie przebywa wśród innych psów. Lubi ich towarzystwo.

Aureliuszek jest małym pieskiem. Waży 10 kg. Ze względu na zaleczoną chorobę wątroby i trzustki, jest na diecie lekkostrawnej.

Ten uroczy, mały psiaczek, to typowy senior. Nie nadaje się dla ludzi aktywnych. Ceni sobie spokój, krótkie spacery i towarzystwo człowieka, choć zapewne z psiego kumpla też by się ucieszył.

Na jesień życia, szukamy mu domu i opiekuna, który potrafi patrzeć sercem, da mu poczucie bezpieczeństwa i miłość, której mu zawsze tak brakowało.

Wszelkie informacje dotyczące tego przesympatycznego pieska, TYLKO pod podanym numerem telefonu....

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2019 o 22:30, Havanka napisał:

Na prośbę Eliczka, napisałam tekst ogloszeniowy dla Aureliusza. Moze trzeba coś uzupełnić lub poprawić. To proszę o sugestie.

Aureliusz wciąż marzy o własnym domu...

 Jeszcze do niedawna, ten mały, bezbronny piesek musiał zmagać się z trudem schroniskowego życia. Każdy kolejny dzień, był dniem spędzonym w zamkniętym boksie bez spacerów, bez bliskości człowieka, bez nadziei na lepsze jutro. Los dał mu szansę. Dzięki wielu ludziom, został umieszczony w Hoteliku dla Psów. W tym przyjaznym miejscu, Aruś odżył i nabrał chęci do życia. Mimo swoich 12 lat, stał się radosnym, pełnym pozytywnej energii psem. Mimo, że niedowidzi i nie słyszy, świetnie radzi sobie w ogrodzie, bezbłędnie omija przeszkody i chętnie przebywa wśród innych psów. Lubi ich towarzystwo.

Aureliuszek jest małym pieskiem. Waży 10 kg. Ze względu na zaleczoną chorobę wątroby i trzustki, jest na diecie lekkostrawnej.

Ten uroczy, mały psiaczek, to typowy senior. Nie nadaje się dla ludzi aktywnych. Ceni sobie spokój, krótkie spacery i towarzystwo człowieka, choć zapewne z psiego kumpla też by się ucieszył.

Na jesień życia, szukamy mu domu i opiekuna, który potrafi patrzeć sercem, da mu poczucie bezpieczeństwa i miłość, której mu zawsze tak brakowało.

Wszelkie informacje dotyczące tego przesympatycznego pieska, TYLKO pod podanym numerem telefonu....

 

Eluniu kochana, ogromnie Cię przepraszam, że dopiero teraz zaglądnęłam do Arusia i przeczytałam to wzruszające ogłoszenie. Stokrotnie za nie dziękuję    102723419_buziaczki2.jpg.74eaa60ff065dfba38d593b0ac8cd441.jpg 

Jest bardzo wzruszające i mam nadzieję, że przeczyta je osoba o wspaniałym sercu i pokocha naszego Arusia co najmniej tak bardzo, jak my go kochamy.

Eluniu ostatnio mam tyle rozmaitych obowiązków i spraw do załatwienia, że nie mam czasu zaglądnąć na wszystkie moje wątki na dogo, choć powinnam. Jest godz. 1:55, a wstaję dzisiaj o 4:20 i choć potem jeszcze położę się do godz. 7:00 to i tak już powinnam spać, ale jeszcze chciałam, zaglądnąć do Arusia. I jeszcze polecę do Klubu na moment :)

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Ci Eluś za ten piękny tekst.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2019 o 23:06, b-b napisał:

jEŚŁI POMÓC W OGŁASZANIU TO PROSZĘ NAPISAć MI TYLKO NA JAKIE MIASTO :)

Tekst bardzo fajny!

Ogromnie dziękuję Boguniu za pomoc. Ostatnio mam trudne chwile i czas  strasznie mi się skurczył :(

Jeśli mogłabyś ogłosić na Katowice, to będę bardzo wdzięczna    1535439310_kwiatki9.gif.50042d99d6c3d3a5b1a1192826696612.gif

Wiem, że też jesteś w ciągłym niedoczasie więc bardzo, bardzo Ci dziękuję     1251883280_buziaczki6a.jpg.0534787ed2e1cbc0280a3254116c1e74.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Eluniu kochana, ogromnie Cię przepraszam, że dopiero teraz zaglądnęłam do Arusia i przeczytałam to wzruszające ogłoszenie. Stokrotnie za nie dziękuję    102723419_buziaczki2.jpg.74eaa60ff065dfba38d593b0ac8cd441.jpg 

Jest bardzo wzruszające i mam nadzieję, że przeczyta je osoba o wspaniałym sercu i pokocha naszego Arusia co najmniej tak bardzo, jak my go kochamy.

Eluniu ostatnio mam tyle rozmaitych obowiązków i spraw do załatwienia, że nie mam czasu zaglądnąć na wszystkie moje wątki na dogo, choć powinnam. Jest godz. 1:55, a wstaję dzisiaj o 4:20 i choć potem jeszcze położę się do godz. 7:00 to i tak już powinnam spać, ale jeszcze chciałam, zaglądnąć do Arusia. I jeszcze polecę do Klubu na moment :)

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Ci Eluś za ten piękny tekst.

Eluś, nie szkodzi. Ja też cierpię na chroniczny brak czasu. Jedynie wieczorami jest go trochę wiecej, ale człowiek jest już padnięty po całym upalnym dniu i po wszelkiego rodzaju pracach.

Zrobiłam Arusiowi olx, na Kraków :

https://www.olx.pl/oferta/aureliusz-wciaz-marzy-o-wlasnym-domu-CID103-IDAVoYy.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2019 o 23:08, Havanka napisał:

Dzięki Radku. Wybralam je, bo intensywne kolory poduszek i kanapy, bardzo przyciągają wzrok.

Eluniu wielkie dzięki   1778467365_kwiatki6.gif.2a46e1aee3c6f343681aa97f253800ff.gif    

Chciałam wyróżnić też Twoje ogłoszenie, ale oba są identyczne. Boję się, że zwrócę uwagę administratora i usunie jedno z ogłoszeń :(  Co robić? Wyróżnić mimo to?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2019 o 09:53, b-b napisał:

Coś się zaczyna dziać . Dobrze,że jest mały zauważalny. Niestety gorzej bo pani nawet nie chciało się poczytać ogłoszenia :/

Witam ile piesek ma lat ?

No właśnie, tak to jest  :(  A potem zwrot, bo piesek ma więcej lat niż  myślała. Nie ma co myśleć. Wystarczy czytać.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Aureliusz na Wrocław (jak zawsze mile widziane sugestie i poprawki): https://www.olx.pl/oferta/jego-puchata-mosc-cudowny-mini-szpic-pekinczyk-i-krol-lew-w-jednym-CID103-IDAYARn.html
Pisząc mu ogłoszenie zdałam sobie sprawę, że Aruś to godny następca Pysiulka [*]

Tysiu serdeczne dzięki   1778467365_kwiatki6.gif.2a46e1aee3c6f343681aa97f253800ff.gif   

Czytając Twoje piękne ogłoszenie przypomniałam sobie, że Aruś jest głuchy, a w  ogłoszeniach Eluni i Bogusi nie ma o tym mowy. 

Elu, Boguniu czy mogłybyście dopisać o tym w swoich ogłoszeniach? To bardzo istotne i ktoś mógłby pomyśleć, że celowo zostało zatajone.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, elik napisał:

Tysiu serdeczne dzięki   1778467365_kwiatki6.gif.2a46e1aee3c6f343681aa97f253800ff.gif   

Czytając Twoje piękne ogłoszenie przypomniałam sobie, że Aruś jest głuchy, a w  ogłoszeniach Eluni i Bogusi nie ma o tym mowy. 

Elu, Boguniu czy mogłybyście dopisać o tym w swoich ogłoszeniach? To bardzo istotne i ktoś mógłby pomyśleć, że celowo zostało zatajone.

Elu ta informacja jest w tekście. Napisałam, że niedowidzi i nie słyszy...

Co do wyróżnienia, to też mam wątpliwości, czy podwójne ogłoszenie nie zostanie zauważone. Sama nie wiem, czy warto ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Elu ta informacja jest w tekście. Napisałam, że niedowidzi i nie słyszy...

Co do wyróżnienia, to też mam wątpliwości, czy podwójne ogłoszenie nie zostanie zauważone. Sama nie wiem, czy warto ryzykować.

O kurtka na wacie, to ja też już jestem ślepa, bo czytałam, a nie zobaczyłam :) Soreczki kochana Eluniu.

To ten brak czasu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...