Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Na konto Aureliuszka wpłynęły poniższe kwoty:

  •   20,00 zł od christo-fair  deklaracja VIII  -  5.08.
  •   10,00 zł od Radek  deklaracja VIII  -  5.08.
  •   20,00 zł od siostry elficzkowej  deklaracja VIII  -  7.08.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

1781949815_kwiatki15.jpeg.ca96ec9a645adc4b623dc0c7b026e8a0.jpeg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

Przed chwileczką dzwonila Ela ze odebrała bardzo obiecujacy tel.w sprawie Arusia z Wroclawia. Szukamy Dogomaniaczki, ktora zrobi wizyte PA

:-)

Bardzo dziękuję Kasiu, znalazłam chwilkę, żeby wejść i powiedzieć, że już jest wizytatorka w osobie anica :)  Ania zgodziła się zrobić wizytę we wtorek lub środę. Pani Maria chciała już jutro lub w sobotę, ale musi wytrzymać do przyszłego tygodnia, bo Ania wcześniej nie da rady.

Do października Aruś mieszkałby we Wrocławiu, a od października we własnym domku z ogrodem, który Pani Maria kupiła wraz z przyjaciółką w miejscowości Łącznik w woj. opolskim. Pani Maria jest emerytowanym technikiem weterynarii, przez kilkadziesiąt lat pracowała w stadninie koni. Aruś jest wymarzonym psem Pani Marii. Gdy zadałam podchwytliwe pytanie ;) czy na terenie ogrodu jest buda dla psa, to Pani Maria powiedziała, że nie ma, ale jeśli byłoby to potrzebne dla Arusia, to może taka niedużą postawić  :) :) :)  Oczywiście powiedziałam, że nie ma takiej potrzeby, bo Aruś to piesek pokojowy. Gdyby doszło do adopcji, to Pani Maria dołoży się do transportu.

Po skończonej rozmowie poryczałam się z radości, bo czuję, że to będzie super dom dla Arusia.

Czekamy na wtorek.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Świetnie, dzisiaj rano odświeżyłam ogłoszenie wrocławskie, zmieniając tylko rejon Wrocławia. Coś mnie tak podkusiło :) 
Trzymam kciuki.

Dzięki Tysiu. Wielkie dzięki  637551912_buziaczki2.jpg.2e238a331dbb66c543b83afcd187a946.jpg

Muszę się ze wstydem przyzna, że nie wiedziałam, a może tylko nie pamiętałam, że było ogłoszenie na Wrocław

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

 

Muszę się ze wstydem przyzna, że nie wiedziałam, a może tylko nie pamiętałam, że było ogłoszenie na Wrocław

Jedynie nie pamiętałaś :) Na stronie 30. wstawiałam link do ogłoszenia i sama sprawdzałaś co i jak.
elik, to kolejny dowód na to, że powinnaś odpocząć :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Jedynie nie pamiętałaś :) Na stronie 30. wstawiałam link do ogłoszenia i sama sprawdzałaś co i jak.
elik, to kolejny dowód na to, że powinnaś odpocząć :)

Tak Tysiu, masz rację, powinnam odpocząć, bo i wiek i ilość różnorakich obowiązków do tego nakłania, ale jak odpocząć, jak tyle jest do zrobienia?

Niesamowite, po 2-ch tygodniach ogłaszania Aruś ma potencjalny domek  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...