Jump to content
Dogomania

KOLEJNE STARUSZKI W SCHRONISKU:( Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.


Tola

Recommended Posts

Dnia 5.02.2019 o 18:31, Nadziejka napisał:

Oczenka smutenki

 cvalunim serduchem modlimy za zycie dla Was

 zapraszam zapraszam

 juz czynny kramcik maluni

Malenki Nadziejkowy Dla Babulinek Dla Dziadziow Zamojskich Na Zycie -zapraszam do 23 lutego godz 24.00

Podobny obraz
          Dziewczynki kochane
 jeszcze beda pieniazeczki z tego zakonczonego kramku
 zaraz jeszcze podlicze
               czy juz mam wszytko
 
Link to comment
Share on other sites

Rozliczonko

Cegielenki Zycia

 ktore sa na koncie Alaskan malamutte  30 zl

Nesiowata  10 zl

uxmal  10 zl

 Radek  10 zl

Cegielenki ktore mam ja na koncie i przeleje wszytko do Alaskan  30 zl

iwna5702  10 zl

christo fair  10 zl

Besia11  10 zl

                    fantuski za kt beda pieniazki

 agasz  12 zl 50 gr z tego kramku

Figunia 6 zl z tego kramku

beataczl 2 zl z tego kramku

Babcia Ania 7 zl z tego kramku boc jeszcze na innych kupuje

Do wyslania dla dziadziow i babulinek  pieniazki

                           30 zl  Cegielki Zycia

 za fantuski 27 zl 50 gr

                  razem 57 zl 50 gr dosylam do cioci Alaskan malamutte

A ogolnie z kramiku  87 zl 50 gr

Malenki Nadziejkowy Dla Babulinek Dla Dziadziow Zamojskich Na Zycie -zapraszam do 23 lutego godz 24.00

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Być może wreszcie ktoś poruszył problem ślepaczków i przystali na to aby były oddzielone.Myślałam o tym wydzielonym terenie z budami tylko tam nie wiem jak psiaki wytrzymują zimę.Hangar jest zamykany na noc i chyba tam w miarę jest cieplej zakładając,że tam są budy postawione.Natomiast tu jest wolna przestrzeń.

Asiu a tam w dali widać budy,czy tam są też jakieś psy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak, dwa owczarki niemieckie. Każdy w osobnym kojcu. 

  Ciociu Alaskan wyslalam ku Tobie 57 zl 50 gr

 razem z tego zakonczonego dla dziadziuniow 87 zl 50 gr

 jak doleci 57 zl z gr

ten samiucki bank

 to prosze potwierdz Ciociu ze juz wszytko razem na koncie

Roozliczony! 87zl z gr.Malenki Nadziejkowy Dla Babulinek Dla Dziadziow Zamojskich Na Zycie -zapraszam do 23 lutego godz 24.00

 

Sciskam ogromnie za oczenka lapucinki

 starowineczki

 miod na sercu choc chwilke ze maja teraz lepiej

 ze nie sa tak zastraszone  dudunie dziadziunie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2019 o 16:25, Anula napisał:

Dobrze by było uporządkować pierwszą stronę tj.wkleić kwoty,które są wpłacone na Skarpetę Staruszków.One dalej będą wpływać w różnej formie a więc warto to uporządkować.Gdyby trafiła jakaś określona kwota do jakiegoś psiaczka to trzeba utworzyć normalny post rozliczeniowy aby wiadomo było ile Skarpeta ma pieniążków i jakiemu psiakowi pomogła i na jaki cel np.dopłata do hoteliku,na weta itd.

Chodzi mi o to,że jeżeli ktoś by zaoferował jakiemuś psiakowi pomoc w postaci zaopiekowania się nim,wzięcia do hoteliku to by mógł liczyć w trudnej sytuacji finansowej na pomoc Skarpety Staruszków.

Wszystko uporządkuję w sobotę lub w niedzielę.

Wrzuciłam nowe psy na 1 stronę.

Link to comment
Share on other sites

Stan konta zamojskich staruszkow: 

Wpłaty:

1. Nadziejka (bazarek)- 50zł 

2.Nesiowata (cegiełka z bazrku Nadziejki)) - 10zł

3.uxmal (cegiełka z bazrku Nadziejki)-10zł 

4.b-b (bazarek) 267zł 

5. Radek (cegiełka z bazrku Nadziejki)-10zł 

6.Anula -50zł

7.Nadziejka (bazarek) -57,50zł

Stan konta: 454,50zł na dzień 02.01.2019r

Wypłata; 

                 - 454,50zł przelew na konto Fado  (02.03.2019r

                                                                                                                                      

Stan konta: 0,00zł  na dzień 02.01.2019r

Link to comment
Share on other sites

Widzę,że cała kwota zebrana do skarpety staruszków została wpłacona na jednego psiaka.Czy nie lepiej było ją podzielić np. na pół tak aby zostało coś w skarpecie na kolejnego? Zazwyczaj tak działają skarpety i zostaje zawsze jakaś pula pieniążków a nie stan zerowy.To tylko takie moje rozważania i może nie mam racji

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Widzę,że cała kwota zebrana do skarpety staruszków została wpłacona na jednego psiaka.Czy nie lepiej było ją podzielić np. na pół tak aby zostało coś w skarpecie na kolejnego? Zazwyczaj tak działają skarpety i zostaje zawsze jakaś pula pieniążków a nie stan zerowy.To tylko takie moje rozważania i może nie mam racji

Masz rację. Myślę, że kolejne zbiorki będziemy robić na kolejne staruszki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Widzę,że cała kwota zebrana do skarpety staruszków została wpłacona na jednego psiaka.Czy nie lepiej było ją podzielić np. na pół tak aby zostało coś w skarpecie na kolejnego? Zazwyczaj tak działają skarpety i zostaje zawsze jakaś pula pieniążków a nie stan zerowy.To tylko takie moje rozważania i może nie mam racji

Przepraszam, ale z tego co zrozumiałam to NIE JEST SKARPETA STARUSZKOW A JA NIE JESTEM SKARBNIKIEM SKARPETY. 

Zgodzilam się , na prośbę Toli "pzetrzymać" pieniążki z bazarków, aby przekazać na psa, który będzie miał założony wątek. Jedyna wpłata indywidualna jest od Anuli, pozostałe to wpłaty z bazarków. Nie zbierałam deklaracji. 

Tak zrozumiałam. Jeśli źle, to poproszę elik o zwrot pieniążkow i przkażę osobie, która będzie skarbnikiem na tym wątku. Na moje konto proszę juz nie wpłacać. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Przepraszam, ale z tego co zrozumiałam to NIE JEST SKARPETA STARUSZKOW A JA NIE JESTEM SKARBNIKIEM SKARPETY. 

Zgodzilam się , na prośbę Toli "pzetrzymać" pieniążki z bazarków, aby przekazać na psa, który będzie miał założony wątek. Jedyna wpłata indywidualna jest od Anuli, pozostałe to wpłaty z bazarków. Nie zbierałam deklaracji. 

Tak zrozumiałam. Jeśli źle, to poproszę elik o zwrot pieniążkow i przkażę osobie, która będzie skarbnikiem na tym wątku. Na moje konto proszę juz nie wpłacać. 

Asiu - moim zdaniem dobrze zrozumiałaś. Zbieraliśmy deklaracje i pieniądze z bazarków dla pierwszego staruszka.

Teraz staruszek Fado ma swój wątek. Następne bazarki i propozycje deklaracji będą dla następnego psiaka.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Przepraszam, ale z tego co zrozumiałam to NIE JEST SKARPETA STARUSZKOW A JA NIE JESTEM SKARBNIKIEM SKARPETY. 

Zgodzilam się , na prośbę Toli "pzetrzymać" pieniążki z bazarków, aby przekazać na psa, który będzie miał założony wątek. Jedyna wpłata indywidualna jest od Anuli, pozostałe to wpłaty z bazarków. Nie zbierałam deklaracji. 

Tak zrozumiałam. Jeśli źle, to poproszę elik o zwrot pieniążkow i przkażę osobie, która będzie skarbnikiem na tym wątku. Na moje konto proszę juz nie wpłacać. 

 

16 minut temu, Jo37 napisał:

Asiu - moim zdaniem dobrze zrozumiałaś. Zbieraliśmy deklaracje i pieniądze z bazarków dla pierwszego staruszka.

Teraz staruszek Fado ma swój wątek. Następne bazarki i propozycje deklaracji będą dla następnego psiaka.

 

Dziękuję za wyjaśnienie :) Wszystko jest teraz dla mnie jasne i zrozumiałe :) Może to było już wcześniej pisane ale czasami w natłoku innych wątków, człowiek po prostu zapomina...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Przepraszam, ale z tego co zrozumiałam to NIE JEST SKARPETA STARUSZKOW A JA NIE JESTEM SKARBNIKIEM SKARPETY. 

Zgodzilam się , na prośbę Toli "pzetrzymać" pieniążki z bazarków, aby przekazać na psa, który będzie miał założony wątek. Jedyna wpłata indywidualna jest od Anuli, pozostałe to wpłaty z bazarków. Nie zbierałam deklaracji. 

Tak zrozumiałam. Jeśli źle, to poproszę elik o zwrot pieniążkow i przkażę osobie, która będzie skarbnikiem na tym wątku. Na moje konto proszę juz nie wpłacać. 

 

34 minuty temu, Jo37 napisał:

Asiu - moim zdaniem dobrze zrozumiałaś. Zbieraliśmy deklaracje i pieniądze z bazarków dla pierwszego staruszka.

Teraz staruszek Fado ma swój wątek. Następne bazarki i propozycje deklaracji będą dla następnego psiaka.

 

Tak tutaj dyskutowałyśmy, ze Skarpeta dla staruszków już jest na forum i nie ma sensu powielać, zawsze można się do niej zgłosić o pomoc dla starego psa. 

Pisałam też, ze potrzebujemy skarbnika, który będzie "trzymał" wpłacone pieniadze,  a ponieważ nikt sie nie zgłosil, to poprosiłam Alaskan o pomoc.

Uporządkuje oczywiście wpłaty i wpisy na 1 stronie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Jo37 napisał:

Asiu - moim zdaniem dobrze zrozumiałaś. Zbieraliśmy deklaracje i pieniądze z bazarków dla pierwszego staruszka.

Teraz staruszek Fado ma swój wątek. Następne bazarki i propozycje deklaracji będą dla następnego psiaka.

 

Wątek powstał po tym, jak po śmierci Limby dałam znac Toli, ze jej miejsce bedzie czekało wolne na nastepnego staruszka, jesli ludzie bedą chcieli mu pomóc i tak niejako " na fali" Tola utworzyła wątek i wstawiała zdjecia staruszków wymagajacych pomocy do wyboru. Oczywiście kazdy mógł wybrac sobie psiaka pod opieke i go umiescic w wybranym miejscu. Jednak to dopiero Elik dokonała powszechnej mobilizacji, zebrała deklaracje na utrzymanie Fado, zapytała czy może przyjechać. Czyli pierwszy pies został wybrany. Wydaje mi sie, ze teraz warto znowu zbierać na pomoc innemu.

Alaskan, byłoby super, gdybys dalej była tu skarbnikiem, bo "księgowanie " wpłat szło bardzo sprawnie.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Jaaga napisał:

Wątek powstał po tym, jak po śmierci Limby dałam znac Toli, ze jej miejsce bedzie czekało wolne na nastepnego staruszka, jesli ludzie bedą chcieli mu pomóc i tak niejako " na fali" Tola utworzyła wątek i wstawiała zdjecia staruszków wymagajacych pomocy do wyboru. Oczywiście kazdy mógł wybrac sobie psiaka pod opieke i go umiescic w wybranym miejscu. Jednak to dopiero Elik dokonała powszechnej mobilizacji, zebrała deklaracje na utrzymanie Fado, zapytała czy może przyjechać. Czyli pierwszy pies został wybrany. Wydaje mi sie, ze teraz warto znowu zbierać na pomoc innemu.

Alaskan, byłoby super, gdybys dalej była tu skarbnikiem, bo "księgowanie " wpłat szło bardzo sprawnie.

Ja już boję się prosić, ale tak samo myślę, pełny profesjonalizm...

A ma dziewczyna   tego sporo...

nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0380
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...