Jump to content
Dogomania

Dwie suczki, dwa życia i jeden wspólny schroniskowy los - spróbujemy go odmienić! Cola i Mysia już w DS:)


Tola

Recommended Posts

Tolu, faktura za 2 RTG wyniesie 80 zł. Wszystko u Mysi w porządku, żadnych przerzutów czy niepokojących zmian. Zdjęcia już opłaciłam, jednak fakturę odbiorę następnym razem, bo przez załatwianie dokumentacji w sprawie Ci wiadomej, zrobiliśmy zator w poczekalni i już nie miałam sumienia dłużej blokować p. doktor. 

Dziś Mysia ma zabieg drugiej strony.

Link to comment
Share on other sites

Mysia już w domu. Cięcie znowu duże, bo trzeba było usunąć gruczoły mlekowe. Jednak Mysia jest w dobrej kondycji, rana bardzo łądnie wygląda. Lepiej, niż  po pierwszej operacji robionej w innej przychodni. Warto było jechać. Tylko Myśka patrzy z wyrzutem na nas, co to wszystko ma znaczyć.

Rozliczenie: zabieg kosztował 150 zł, 40 zł transport. Może jakaś dobra dusza zrobiłaby bazarek dla Mysi? W sumie zapłaciłam 80 zł za badanie+150 zł za zabieg, 40 zł transport, czyli Mysi brakuje 270 zł.

DSC09436.JPG

DSC09438.JPG

DSC09442.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobre wiadomości i na szczęście wszystko poszło bez komplikacji a Mysia czuje się dobrze. Też bym patrzyła z wyrzutem gdyby mnie tak potraktowali :)

Mysiątko kochane byłaś bardzo dzielna a teraz już będzie tylko dobrze ,będziesz zdrowa. Przytulam sunieczkę cmokas.gif

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mysiątko, mocno przytulamserce-ruchomy-obrazek-0866

Bardzo się cieszę, że jest już po operacji i ze wszystko jest dobrze, denerwowałam się naszą sunieczką.

 

Alaskan - jak możesz to przelej 40 zł za transport, a te 230 zł zapłaci ZEa.

Jutro postaram się wystawić zbiórkę, może uda się zebrać na pokrycie kosztu zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Małe sunie często rządzą dużmi samcami. My wyadoptowaliśmy chyba z pięć małych suczek właśnie do dużych samców jak onek, husky czy molosy. Wszędzie rządzą i owiają sobie wokół łapki.

Dla Mysi będzie ok. 160 zł z mojego roślinkowego bazarku.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Poker, ślicznie dziękuję w imieniu Mysi. Coś w tym jest. Kiedy jeszcze żył nasz tymczasowicz Oskar, 45 kg owczarek, to żądziła nim chi Kissi, która waży 1,3 kg. I on naprawdę miał przed nią respekt. Kiedy chodzili razem na spacer, to ludzie przystawali i gapili na ten cudaczny widok. Oskar człapał, a za nim z dumnie uniesionym ogonem paradowała Kissi poganiając go, kiedy zwalniał.

Mysia szczególnie ustawia chłopaków przy Andrzeju. On ją nazywa szefową właśnie i psy wiedzą, że przy nim Mysia jest najważniejsza. Niedobrota zerzarła w nocy ubranko, wydostała się z niego i wygryzła sobie kilka szwów. Na szczęście rana już była zarośnięta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...