Jump to content
Dogomania

SZNAUCER OLBRZYM lub CTR - kolejna niemłoda kupka nieszczęścia MA SUPER DOMEK!!!


malawaszka

Recommended Posts

Anioł,jak opisałam jego zachowanie Jackowi to napisał że jest lepiej,taki jest wyluzowany,wczoraj troszkę wymiotował i małą dietke mu zrobiłam a dzię jak wyszłam z domu to wyjoł sobie że zlewu brudną patelnie a z łazienki ukradł moje spodnie i mi je wymymlał,chyba z nimi spał Osiołek,to taki przede wszystkim mój psiak jest,a tak wogóle to ja tam mam w domku jakieś stare obroże i taki wielki kaganiec i smycz skórzaną,przydałoby się takie coś w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 851
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra Bytom']aha a co do waszych bazarków to ja bym miała kilka bardzo ładnych dziecięcych ciuszków do oddania na pieski i coś tam jeszcze się znajdzie ale do kogo bym to miała wysłać??[/quote]


zalezy na co chcesz przekazać - na jaki cel
jak na sznaucery np na Czikena to do mnie, a jak na schronisko, skąd masz Dantera to do dziewczyn ze schronu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']hm nie wiem a kto jest bardziej potrzebujący? wiecie że ja tu początkująca jestem i nie do końca wiem o co w tym wszystkim chodzi ale chętnie pomogę jak moge ;)[/quote]

wszyscy są potrzebujący - musisz sama zdecydować, poczekajmy czy dziewczyny z Zabrza robią w ogóle bazarki na psy ze schronu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']o fajnie to ja postaram się niedługo podrzucić a takie stare ale nie potargane pościele? wiesz takie porządne bawełniane z czasów naszych mam,moja mamusia mi ostatnio troche tego dała[/quote]

możesz podrzucić :cool3:

a co do bazerków to ciuszki przeznacz na sznaucery i będzie sprawiedliwie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dla mnie bomba :loveu: jest też opcja taka, że robisz zdjęcia ubranek i wysyłasz mailem, ja robię bazarek i jak ktoś coś kupi to Ty wysyłasz pocztą - oczywiście za przesyłkę płaci Ci na konto osoba, która to coś kupi - mnie wszystko jedno jaką opcję wybierzesz więc jak Ci wygodniej

Link to comment
Share on other sites

ostatnio 3 razy dziennie czesze Dantera i z dumą muszę stwierdzić że siwki wychodzą i pies robi się coraz bardziej CZARNY :crazyeye: no i mam ambicję żeby był tak ładny jak Kreon który nalerzał do Eri,dopiero niedawno przekopałam się przez całą ich galerię i okazało się że to cudo też było w schronisku,normalnie nie mogłam w to uwierzyć,on był tak piękny że aż zapiera dech :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']ostatnio 3 razy dziennie czesze Dantera i z dumą muszę stwierdzić że siwki wychodzą i pies robi się coraz bardziej CZARNY :crazyeye: no i mam ambicję żeby był tak ładny jak Kreon który nalerzał do Eri,dopiero niedawno przekopałam się przez całą ich galerię i okazało się że to cudo też było w schronisku,normalnie nie mogłam w to uwierzyć,on był tak piękny że aż zapiera dech :loveu:[/quote]

a jak odrośnie to możesz się z nim do Erii wybrać na profesjonalne strzyżonko i trymowanko :cool3: lepiej do Niej niż do jakiegoś niedouczonego "groomera" - daleko nie masz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

hej dziewczyny jakiś czas mnie tu nie będzie bo mamy kłopot z netem i teraz pisze od siostry,martwią mnie bazarki bo nie mam możliwości żeby zobaczyć jak się zakończą a bardzo nie chce wyjść na niesolidną :oops: zostawiam tu mój numer komórki ,mam nadzieję że możliwie szybko tu wróce ;)

Edited by Aleksandra Bytom
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hej hej jestem tu na chwilke żeby uregulować bazarki i mam wiadomości o Danterze,rana nie zagojona na grzbiecie i po wieku konsultacjach zdecydujemy się to wyciąć,musimy też zrobić badania histopatologiczne żeby sprawdzić czy to nie jakieś świństwo,ze względu na to że nie jest już młody to będzie miał to usuwane pod głupim Jasiem i znieczuleniem miejscowym,weci wogóle nie wiedzą co to właściwie jest,pewne jest tylko że samo się nie zagoi,nie ma to na szczęście żadnego połączenia z mięśniami,jest to taki guz na skórze i czasem coś z tego podcieka a ogólnie to Danter bardzo się zmienił,jest grzeczniutki,nie rzuca się na psy i niedługo być może będziemy mu szukać jakiejś koleżanki do zabaw,aha a jest teraz tak piękny że nie można przez miasto przejść żeby nas ludzie nie zaczepiali,pytają co to jest i że taki piękny misio... postaram się niedługo wysłać aktualne zdjęcia naszego Misia,nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego psiaka, ale się rozpisałam.
sorki że tak pozawalałam troche ale mam straszne kłopotu w domku,mam nadzieje że przejściowe, aha ja czekam na jakąś wizyte poadopcyjną bo chce się pochwalić Danterkiem więc zapraszam :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

no właśnie ja też tak do tego ostrożnie podchodziłam ale co wet to inaczej mówi,chyba najlepiej to usunąć i z głowy,zaproponowali nam klinike w chorzowie,on jyuż nawet koszulke nosił zeby się zagoiło ale widocznie to mu przeszkadza,nie wiem czy to dobrze że nie chcemy go operować pod pełną narkozą ale boimy się że sie nie obudzi a tego bym nie zniosła,jeszcze ja też mam problemy z tą moją płetwą krtaniową,normalnie nie mogę oddychać,mam 5mm otwór w tej płetwie na oddech,lekarzy o nic się doprosić nie mogę,teraz tak mi popieprzyli skierowanie na tomografie komputerową że przepadł mi termin na który miesiąc czekałam więc przesuwa mi się też termin mojej operacji a oddycham coraz gorzej :-( nie wiem już co z sobą zrobić

Link to comment
Share on other sites

tak tam,u nas mają filie na mickiewicza ale tam nie operują a ostatnio trafiłam tam w sumie przypadkiem,bo wet do którego się wybierałam miał zamknięty gabinet,chodziłam tam z moim poprzednim ctrem,dobra jest ta klinika? bo ceny u nas mają masakrystyczne,za 2 zastrzyki dla kota na przeziębienie zapłaciłam 70 złotych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']tak tam,u nas mają filie na mickiewicza ale tam nie operują a ostatnio trafiłam tam w sumie przypadkiem,bo wet do którego się wybierałam miał zamknięty gabinet,chodziłam tam z moim poprzednim ctrem,dobra jest ta klinika? bo ceny u nas mają masakrystyczne,za 2 zastrzyki dla kota na przeziębienie zapłaciłam 70 złotych[/quote]


klinika jest ok, ale właśnie dość drogo - ja tam leczę sukę bo inni weci nie potrafili jej dobrze zdiagnozować

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...