Jump to content
Dogomania

Sponiewierana przez życie ZORKA z Radys ma DOM :)


Recommended Posts

Na konto Zorki wpłynęło dzisiaj 20zł ale nie jestem w stanie zidentyfikować Darczyńcy. Kto dzisiaj wpłacał 20zł dla Zorki niech się ujawni :). Dopisałam tę kwotę do konta Zorki ale z dopiskiem że jest to od niezidentyfikowanego Darczyńcy :).
Bardzo serdecznie dziękuję za wpłatę <3.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, kciuki można puścić :). Ogłaszam, że od dzisiaj ZORKA MA DOM!.

Zamieszkała niedaleko Żywca z cudowną panią Basią. I niech już zawsze będzie szczęśliwa.

Dziękuję Kasi za zrobienie PA i za cudowną opiekę na Zorcią, gdzie z kłębka strachu przemieniła się w cudowną, kochaną sunię.

z5.thumb.JPG.74b2e9297a9de0ace1ca234d5a98f8e3.JPG

z7.thumb.JPG.9a6e6c83886bb6fe57cc97e43e37dc96.JPG

z1.thumb.JPG.dbd5e6a518b98539aa17118e47ef2b74.JPG

z.thumb.JPG.9f00e816c3bafd0f46a0b929efa191bb.JPGz2.thumb.JPG.e9c81aca7be8c8e94f20d0e2ff72a94b.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

Tak po cichu i od razu dom?

A lajków nie mam.

No domek kroił się już od kilku dni ale nie chciałam zapeszać. Pani zakochała się w Zorce jak tylko zobaczyła ogłoszenie, następnego dnia była już u Kasi aby poznać Zorkę i od razu zadzwoniła że Zorcia jest wspaniała, cudowna, naj, naj i ona jest zakochana i Zorcia musi być jej. Musiała jednak trochę poczekać aż Zorcia dojdzie do siebie po sterylce, chociaż nie mogła się doczekać. Ustaliłam z Kasią, że nie będę szukać kogoś "obcego" do PA a z Dogo nikt mi sie z tamtych okolic nie kojarzył i że Kasia zrobi tę wizytę, pojedzie na nią już z Zorką  i jak wszystko będzie OK to Zorcia już zostanie. I tak się stało, zresztą czułam że ta wizyta to będzie tylko proforma. To taki z domów, że już po pierwszej rozmowie wiesz że to jest TO.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Sara2011 napisał:

Przyznam się że biorąc Zorkę z Radys nie przypuszczałam że to będzie taki krótki wątek :).

Kierowałaś się sercem, nie zastanawiałaś się, nie kalkulowałaś, czy Zorka się zasiedzi, czy nie

I to zostało nagrodzone!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...