Jump to content
Dogomania

Ma wspaniały dom, kochającą Rodzionę. Śliczna, mała Emi już nie potrzebuje naszej pomocy!


elik

Recommended Posts

Dnia 3.10.2018 o 20:05, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za wyniki badań, oby coś w końcu ruszyło z siuraniem.

Wyniki prawie super. Prawie, bo wetka powiedziała, że któryś ze wskaźników (coś z kwasowością? ) może wskazywać na bogate życie wewnętrzne.  Napisała mi SMS-a, żeby przez 3 kolejne dni podawać Emi 1 tabletkę aniprazol. Coś tam jeszcze, chyba leukocyty trochu nie tak, ale u tak młodego psiaka jest to dopuszczalne. W każdym bądź razie nie ma przyczyn chorobowych jej sikania. Przyczyna leży w główce :) 

Nerki i wątroba bardzo w porządku :)

Kamień z serca

Paragon za badanie krwi

1378213650_Emiparagon.png.5f5f55189e701c2c1f5458846c5f9d62.png

Wyniki

483401837_Emi1.thumb.png.e15d673ec548ff53c028dd3810138052.png

1773764071_Emi2.png.00a36c33a9a476e4d255260d999ee360.png

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Pozdrawiamy starszą sikawkową i jej towarzystwo.

Bardzo dziękujemy za pozdrowienia i także serdecznie pozdrawiamy  

739922107_namiegodnia2.jpg.d6d990617c11e8bb848837479f45ba38.jpg

 

A tak po cichutku, coby nie zapeszyć, powiem, że może już nie sikawkowa ?  :) 

Kilka dni temu złapałam Emi na gorącym uczynku. Nakrzyczałam mocno i wyprowadziłam na smyczy poza działkę. za każdym razem, gdy załatwia się na spacerze, mówię doooobra sunia, dooobra i daję smakola. Od tamtego skrzyczenia, nie załatwiła się w domu.

Byłyśmy umówione na wizytę więc już nie odwoływałam. Chciałam  mieć pewność, nie ma chorobowej przyczyny załatwiania się w domu, no i wiedzieć czemu pomimo pochłaniania sporych ilości pokarmu, nie widać że przytyła.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

I doczekała się Emi - dostała odpowiedni "wykład" i dotarło do niej? Czyli dobrze rozumie o co chodzi.

Trzymaj tak dalej mała, bo inaczej wykończysz Elik nerwowo. A tego z pewnością nie chcesz.

Korzystaj dziś z pogody.

Emi jest bardzo inteligentną osóbką :) W mig zapamiętuje sytuacje, miejsca i reakcje człowieka na jej zachowanie. Pewnie szybciej zakończyłoby się sikawkowanie, gdyby udało mi się wcześniej przyłapać ją na gorącym uczynku. Niestety widywałam już tylko efekty jej niecnych zachowań. Mam nadzieję, że to były jej ostatnie występy :)

Od kilku dni mamy piękną polską jesień. Jeszcze nie złotą, ale ciepłą (choć noce są bardzo zimne)  i jak na razie suchą. Psiaki korzystają z tego i prawie całe dnie przebywają na podwórku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj dalej fason Emi, idzie Ci zupełnie dobrze. Nie było trudno, prawda?

Mam nadzieję, że po powrocie do wielkiego miasta nie zapomnisz  o dobrym wychowaniu. 

Mała rzecz, a cieszy :)

Taż mam nadzieję, że w tym wielkim mieście nie zapomni gdzie się siusia :)

Link to comment
Share on other sites

I jeden dzień dłużej ;)

Zaraz wybywam na ogród, spróbuję odpalić kosę, muszę skosić łany mięty i melisy, jak zniknę na dłużej to będzie znaczyło że poległam......pod kosą ;),  bo słabosilna jestem i nie wiem czy to ja będę kosiła kosą czy kosa mną ;)

Dobrego dnia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2018 o 04:23, Nesiowata napisał:

Jaguska jednak nie poległa pod koda, bo w późniejszych godzinach jeszcze się odzywała.

A jak Emi?  Nie wraca do poprzednich nawyków?

Odpukać, na szczęście jest bez sikania w domu i oby tak dalej :) Jutro jedziemy do kraka i wracamy za tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...