Jump to content
Dogomania

FREZJA z Radys z padaczką, spondylozą, głuchotą. Od 11.10.2023 w DT w Krakowie.


Recommended Posts

Dnia 5.10.2023 o 11:22, Radek napisał:

Przepraszam, jeżeli pytanie było niezręczne. Myślałem, że może Frezja kogoś zaczarowała i będzie jechać do domu. 
 

Pytanie nie było niezręczne, było naturalne (zmiana tytułu wątku, jednoczesny brak wyjaśniających informacji). 

Niestety, nikogo nie zaczarowała, ani nie oczarowała. Przykro mi, że narażam Frezję na zmiany, ale nie wszystko w życiu można przewidzieć i zaplanować. Mam nadzieję, że odnajdzie się w nowym miejscu tymczasowym. Frezja jest silna psychicznie, wytrwała, zaradna, bystra, ale przy tym prawie całkowicie głucha, ma problemy neurologiczne, emocjonalne związane z padaczką.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Sara2011 changed the title to FREZJA z Radys z padaczką, spondylozą, głuchotą. Od 11.10.2023 w DT w Krakowie.

Bardzo serdecznie dziękuję Aska7 za transport Frezji z Łodzi do Krakowa💖.

Ogromne podziękowania dla hop! za 5.5 roku opieki nad Frezją. Opieki niełatwej, wymagającej ciągłej kontroli, podawania leków, znoszenia chimerów Frezji.    5.5 roku to kawał czasu, który nie wiadomo kiedy zleciał. Bardzo, bardzo dziękuję! 💖

No i oczywiście bardzo wielkie podziękowania dla obecnego DT Frezji -pani Ewy, za to że bez wahania zgodziła się przyjąć Frezję pod swój dach i uratować nas z patowej sytuacji 💖

image.jpeg.4890ccccf39b18ef2c93610007d66a89.jpeg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...