Jump to content
Dogomania

FREZJA z Radys z padaczką, spondylozą, głuchotą. Od 11.10.2023 w DT w Krakowie.


Recommended Posts

10 godzin temu, Radek napisał:

Z tego, co pamiętam miałem się zadeklarować od kwietnia;)

Jutro/pojutrze przyjdzie moja wypłata i będę przelewał swoje stałe deklaracje. Wtedy napiszę też, ile mogę zadeklarować (oczywiście deklaracja stała, dokąd będzie potrzebna). Mogę poprosić numer konta teraz?

Bardzo, baaardzo  ślicznie dziękuję Radku :). Już podsyłam nr konta na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ślicznie za wpłaty na utrzymanie Frezji <3.

10zł -kiyoshi /29.03.2019 /stała III
40zł -Dorota Wandrychowska /30.03.2019/stała III
20zł -Beata My Cat /01.04.2019 /stała IV
100zł -p.Tomasz B. ze Świdnicy /bonus
10zł -Agnieszka103 /01.04.2019 /bonus

Link to comment
Share on other sites

Biedna Frezyjka :( U moich dziadków był piesek, który miał ataki, nie były one bardzo częste, żył bardzo długo i odszedł jako staruszek we śnie. Cieszy, że sunia ma humor i jest pod dobrą opieką. Nie wyobrażam sobie jak ona funkcjonowała w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2019 o 10:20, seramarias napisał:

Biedna Frezyjka :( U moich dziadków był piesek, który miał ataki, nie były one bardzo częste, żył bardzo długo i odszedł jako staruszek we śnie. Cieszy, że sunia ma humor i jest pod dobrą opieką. Nie wyobrażam sobie jak ona funkcjonowała w schronisku.

Ogólnie stan zdrowia Frezji jest bardzo dobry. Tylko ta padaczka pourazowa, właściwie nieodczuwalna, bo ataki są stosunkowo rzadko i mają lekki przebieg. Problemu z kręgosłupem i głuchoty można nie zauważyć, bo Frezja radzi sobie doskonale. Weterynarze sugerowali operację kręgosłupa, ale dobrze się stało, że do niej nie doszło. Wystarczy utrzymywać u Frezji stałą wagę, ograniczać chodzenie po schodach i skoki po kanapach. Frezja ma ogromną siłę przetrwania i jest bardzo mądra. To cud, że jako głuchy pies z padaczką potrafiła przeżyć dość długi pobyt w schronisku. Sara2011 uratowała naprawdę potrzebującego, biednego psa. Ze znalezieniem DS nie jest ławo. Gdy pies siedzi długo w hotelu lub DT, wykruszają się deklaracje, gaśnie zapał do pomocy... Niestety. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frezja otrzymała wsparcie w postaci puszek od sponsora z FB- pani Beaty Ostrzołek:). Serdecznie dziękuję.

A tak Frezja pilnuje jedzonka :)

Frezja.JPG.e6198f58759818d8b9abca223d5fe52b.JPG

Wkrótce dotrą jeszcze puszki od Iwona Iwstar oraz M. Nagłowska, które to przelały mi na ten cel łącznie 97zł i za to zamówiłam pakiet 12 sztuk x 800g. Przewidywana data dostawy jest dopiero na 15.04. Serdecznie dziekuję Darczyńcom :).

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Joanienka napisał:

I działa? Kleszcze się nie czepiają? Nie widać zmian neurologicznych tzn jakieś tiki albo wzmożone ataki padaczkowe?

U nas się sprawdza, teren nie jest zakleszczony. Nie ma zmian neurologicznych, ani ataków związanych z noszeniem obroży.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...