Jump to content
Dogomania

FREZJA z Radys z padaczką, spondylozą, głuchotą. Od 11.10.2023 w DT w Krakowie.


Recommended Posts

Dnia 3.03.2019 o 09:47, hop! napisał:

Problemem jest kasa. Gdyby udało się uzbierać deklaracje na lepszą karmę, byłoby łatwiej. 

 

2 minuty temu, Radek napisał:

Kurczę, zawsze się wszystko rozbija o kasę:(

No niestety sytuacja finansowa Frezji robi się nieciekawa :(. Powykruszały się deklaracje, niektóre były czasowe. Brakuje  deklaracji na hotelik a co dopiero na drogą karmę. Do tego dochodzą leki. A perspektywa domu bliska zeru :(.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, seramarias napisał:

Tylko mokrą  lubi i chętnie je, czy ewentualnie jakąś suchą też? Jakiś konkretny smak preferuje czy wszystko jedno? Mogę jej zamówić trochę karmy.Tylko poproszę dane do przesyłki na pw. 

O super, ślicznie dziękuję. Frezja nie bardzo chce jeść suchą karmę, nie gryzie jej tylko połyka. Prosiłabym o mokrą karmę. Frezja lubi mieszane smaki ale jeśli będzie jednorodny to też będzie super :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Kejciu napisał:

Hop! na FB jest taka grupa EPILEPSIAKI - jestem tam od niedawna - sporo informacji można wyczytać, gdybyś była zainteresowana podpowiadam informacyjnie.

Dzięki za info. Na pewno przynależność do takiej grupy pomaga, ale... Nie lubię FB, przytłacza mnie, męczy. Gubię się tam. Nie używam prywatnego konta. Stronę zaniedbałam, ale muszę się zmobilizować i zacząć aktywnie wrzucać ogłoszenia psiaków.

Wydaje się, że sprawy padaczkowe u Frezji opanowane. 

 

 

Bardzo proszę, przy zamówieniach wybierajcie kuriera DPD. Z tej firmy dostarcza przesyłki wyjątkowo rzetelny i miły kurier.

Cieszę się bardzo, że Frezja będzie miała mokrą karmę GranataPet. :-) Ona jest zadowolona, gdy taką dostaje i zjada sama w mig. :-))

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, hop! napisał:

 

 

32 minuty temu, hop! napisał:

 

Bardzo proszę, przy zamówieniach wybierajcie kuriera DPD. Z tej firmy dostarcza przesyłki wyjątkowo rzetelny i miły kurier.

Cieszę się bardzo, że Frezja będzie miała mokrą karmę GranataPet. :-) Ona jest zadowolona, gdy taką dostaje i zjada sama w mig. :-))

Przepraszam bardzo, niestety zamówienie poszło zanim doczytałam, żeby brać DPD. Mam nadzieję, że nie będzie problemów z dostawą :( Wzięłam jej różne smaki GranataPet, co by urozmaicone jedzonko było.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hop! napisał:

Dzięki za info. Na pewno przynależność do takiej grupy pomaga, ale... Nie lubię FB, przytłacza mnie, męczy. Gubię się tam. Nie używam prywatnego konta. Stronę zaniedbałam, ale muszę się zmobilizować i zacząć aktywnie wrzucać ogłoszenia psiaków.

Wydaje się, że sprawy padaczkowe u Frezji opanowane. 

 

 

Bardzo proszę, przy zamówieniach wybierajcie kuriera DPD. Z tej firmy dostarcza przesyłki wyjątkowo rzetelny i miły kurier.

Cieszę się bardzo, że Frezja będzie miała mokrą karmę GranataPet. :-) Ona jest zadowolona, gdy taką dostaje i zjada sama w mig. :-))

Ja już pamiętam bo mam niezbyt dobre doświadczenia z GLS.

20 minut temu, seramarias napisał:

 

Przepraszam bardzo, niestety zamówienie poszło zanim doczytałam, żeby brać DPD. Mam nadzieję, że nie będzie problemów z dostawą :( Wzięłam jej różne smaki GranataPet, co by urozmaicone jedzonko było.

Bardzo ślicznie dziękuję :). Frezyjka się ucieszy :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2019 o 21:44, Sara2011 napisał:

Powykruszały się deklaracje, niektóre były czasowe. Brakuje  deklaracji na hotelik a co dopiero na drogą karmę.

W tym tygodniu odszedł jeden z moich deklarowiczów:( Muszę policzyć, czy dam radę trochę wspomóc Frezję od kwietnia. Jakby co, to proszę o przypomnienie. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Radek napisał:

W tym tygodniu odszedł jeden z moich deklarowiczów:( Muszę policzyć, czy dam radę trochę wspomóc Frezję od kwietnia. Jakby co, to proszę o przypomnienie. 

Byłoby super, dziękuję ślicznie :)

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, hop! napisał:

Dotarły dwie paczki dla Frezji:

od anonimowego darczyńcy - 12 puszek GranataPet 800 g (z łososiem i indykiem)

od seramarias - 18 puszek GranataPet 400 g (różne smaki) + przysmak

Bardzo dziękuję. :-)

Dziękuję hop! za potwierdzenie :). Serdecznie dziękuję Darczyńcom za jedzonko za Frezji <3.

Mam nadzieję, ze będzie jej smakowało długo i nie znudzi się po 3 dniach :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2019 o 18:46, Sara2011 napisał:

Mam nadzieję, ze będzie jej smakowało długo i nie znudzi się po 3 dniach :)

Na razie posiłek trwa może minutę i to z wylizaniem michy do czysta. ;-) Przyjemnie jest obserwować Frezję jedzącą z apetytem i radością. Obydwie jesteśmy zadowolone. :-)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z tego, co pamiętam miałem się zadeklarować od kwietnia;)

Jutro/pojutrze przyjdzie moja wypłata i będę przelewał swoje stałe deklaracje. Wtedy napiszę też, ile mogę zadeklarować (oczywiście deklaracja stała, dokąd będzie potrzebna). Mogę poprosić numer konta teraz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...