Jump to content
Dogomania

Besa

Members
 • Posts

  133
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://uchole.com.pl/

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Katowice

Besa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Nasza suka wygrała sesję fotograficzną w Eukanubie. Zdjęcia miały być przysłane mailem. Nie wiecie może czy już są przesyłane, lub kiedy będą? Na razie nic nie dostaliśmy a nie chciałabym, żeby to przepadło bo ktoś na przykład źle wpisze adres mailowy.
 2. Ogólnopolski Zlot Miłośników Bassetów odbędzie sie w terminie 07-09.09.2012 w Sielpi koło Kielc. Lokalizacja - Ośrodek 'KASIA " - Sielpia. Wszelkie informacje o organizacji Ogólnopolskiego Zlotu Miłośników Bassetów znajdują się na stronie Zlotu pod adresem: [URL="http://www.zlotbassetow.pl"]www.zlotbassetow.pl[/URL] Lista zgłoszonych uczestników oraz wpłat będzie się pojawiać uaktualniona pod wyżej wymienionym adresem. Zlot jest organizowany w tym samym miejscu co kilka poprzednich, jako że jest to sprawdzony, komfortowy - zarówno dla nas jak i naszych dzieci i psów - ośrodek w pełni spełniający nasze wymagania. Komunikacyjnie spełnia on również nasze kryteria ze względu na ilość uczestników przybywających z Polski centralnej i południowej. Wszelkie przygotowania i ustalenia zostały już zakończone - teraz wystarczy zapoznać się z wszystkimi informacjami pod wyżej zamieszczonym adresem na stronie Zlotu. Następnie wystarczy wysłać zgłoszenie i dopełnić formalności, a potem pozostaje już tylko przyjechać! Zapraszamy serdecznie! Ogólnopolski Zlot Miłośników Bassetów - 07-09.09.2012 r
 3. Ogólnopolski Zlot Miłośników Bassetów odbędzie sie w terminie 07-09.09.2012 w Sielpi koło Kielc. Lokalizacja - Ośrodek 'KASIA " - Sielpia. Wszelkie informacje o organizacji Ogólnopolskiego Zlotu Miłośników Bassetów znajdują się na stronie Zlotu pod adresem: [URL="http://www.zlotbassetow.pl"]www.zlotbassetow.pl[/URL] Lista zgłoszonych uczestników oraz wpłat będzie się pojawiać uaktualniona pod wyżej wymienionym adresem. Zlot jest organizowany w tym samym miejscu co kilka poprzednich, jako że jest to sprawdzony, komfortowy - zarówno dla nas jak i naszych dzieci i psów - ośrodek w pełni spełniający nasze wymagania. Komunikacyjnie spełnia on również nasze kryteria ze względu na ilość uczestników przybywających z Polski centralnej i południowej. Wszelkie przygotowania i ustalenia zostały już zakończone - teraz wystarczy zapoznać się z wszystkimi informacjami pod wyżej zamieszczonym adresem na stronie Zlotu. Następnie wystarczy wysłać zgłoszenie i dopełnić formalności, a potem pozostaje już tylko przyjechać! Zapraszamy serdecznie! Ogólnopolski Zlot Miłośników Bassetów - 07-09.09.2012 r
 4. witam! zapraszam na dwa bazarki dla Neski porzuconej na parkingu !!

  :helo::helo::helo:

  1. markowe ciuchy i różności do domu:)

  http://www.dogomania.pl/threads/217821-Chusteczki-antybakteryjne-spodnie-sweterki.-Bazarek-na-szybko-do-30-11.22-go

  2. psie rozmaitości: karmidełka, ręczniczki, szlafroczki (nowe)

  http://www.dogomania.pl/threads/217866-Psie-rozmaito%C5%9Bci!!-Pojemniczki-szlafroczki..-)-do-05.12-zapraszamy!

  wszystko piękne i w b.dobrym stanie:)

  zapraszamy!!

 5. Zapraszam na watek Jamniczki która potrzebuje pomocy http://www.dogomania.pl/threads/2167...2#post17880842

 6. [quote name='Kasiass']Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Czyli z Wrocławiem może być trochę ciężko, mam nadzieje że w przyszłym roku nieco spadną te progi.[/QUOTE] [quote name='Justa']W tym roku są bardzo niskie progi.. przynajmniej w Warszawie - przez ostatnie parę lat na stacjonarnych próg zatrzymał się na 155 a niestacjonarnych coś około 130.[/QUOTE] We Wrocławiu w tym roku też są niskie progi - w zeszłym roku były o jakieś 10 pkt wyższe, przynajmniej na stacjonarnych.
 7. Witam serdecznie, mam przyjemność zaprosić Cie do nietuzinkowej DOGOkawiarenki! Serwujemy pyszne ciasta, kawy i dania! A to wszystko by spłacić 10tys długu Bielskiej FUNDACJI ZMIEŃMY LOS, Smacznego! p.s. Pamiętaj! Tutaj nie musisz liczyć kalorii! Każde danie tylko 5 zł!!

  http://www.dogomania.pl/threads/212544-*DOGOkawiarenka*-Pomóż-nam-zjeść-mega-dług-FZL-10-tys-zł!-do-29.08.-godz.-0.00

  Pozdrawiam, Agnieszka

 8. łał, ale mają fajne oznaczenia ;) dzięki za info - na razie rozważamy ul. Tapicerską i Wittiga, z Tapicerskiej jeździ "4" i "20", z Wittiga widzę, że znacznie więcej :)
 9. Słuchajcie -czy jest ktoś z Wrocławia (lub studiujący we Wrocławiu) kto zna jakieś fajne pokoje w rozsądnej cenie? Moja córka dostała się na Weterynarię we Wrocławiu i jesteśmy na etapie szukania pokoju - najlepiej jedynki, do 500-550 zł, w miarę niedaleko od uczelni (lub z dobrym dojazdem).
 10. [quote name='Madzia_K']Dziewczyny, wstępnie wstawiam info o potrzebującym jamniorze ze śląska. Trzyletni, dominujący, terytorialny i zatuczony :evil_lol:- rządzi właścicielką, która sobie z nim nie radzi. Jest papierowy - szorstkowłosy. Niekastrowany. Jak tylko będzie taka możliwość, wstawię zdjęcia. [/QUOTE] nieaktualne
 11. [quote name='Elitesse'] my wrocilismi spieczeni i zadowoleni hihi [/QUOTE] no właśnie - spieczeni... dopiero po powrocie do domu zobaczyłam swoje ramiona i plecy i trochę się przeraziłam ;) Gratulujemy wszystkim sukcesów :klacz:
 12. To ja też się pochwalę - moja bassetka ARDA Szczęśliwe Uchole - ocena doskonała, CWC, Zwycięzca, BOB :)
 13. [B]Ogólnopolski Zlot Miłośników Bassetów odbędzie sie w terminie 2-3-4.09.2011 w Sielpi koło Kielc. Lokalizacja - Ośrodek 'KASIA " - Sielpia. Wszelkie informacje o organizacji Zlotu znajdują się na stronie Zlotu pod adresem: [/B] [URL="http://www.zlotbassetow.pl/"]www.zlotbassetow.pl[/URL] Wszelkie listy zgłoszonych uczestników oraz opłat będą się pojawiać uaktualnione pod wyżej wymienionym adresem. Zlot jest organizowany w tym samym miejscu co kilka poprzednich,jako że jest to sprawdzony, komfortowy zarówno dla nas jak i naszych dzieci i psów ośrodek w pełni spełniający nasze wymagania. Komunikacyjnie spełnia on również nasze kryteria ze względu na ilość uczestników przybywających z Polski centralnej i południowej - najwięcej. [B]Wszelkie przygotowania i ustalenia zostały już zakończone - teraz wystarczy zapoznać się z wszystkimi informacjami pod wyżej zamieszczonym adresem na stronie Zlotu. Następnie wystarczy wysłać zgłoszenie i dopełnić formalności, a potem pozostaje już tylko przyjechać! Zapraszamy! Ogólnopolski Zlot Miłośników Bassetów - 2-3-4.09.2011 r [/B]
 14. [quote name='Gwarek']Na stronie oddziału jest już spis wystawców :)[/QUOTE] Ale planu sędziowania dalej nie ma :shake:
×
×
 • Create New...