Jump to content
Dogomania

Kudłaty znalazł ds. Powodzenia Kudziu!


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ogromna, przeogromna ulga


zapraszamy na bazarek dla konińskich psów, którym nie poszczęściło się tak jak Kudłatemu i nadal szukają ds
[B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214044-Na-koni%C5%84ski******-wszystko-czego-dusza-zapragnie-%29do-25.09-godz.-.20.00?p=17570718#post17570718[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

Pani Marto . Pisze mama Izy czyli przeszczęśliwa pani Kudzia :). Stało się coś w co Pani nie uwierzy. Zanim Kudłatek nam uciekł nie był jeszcze bardzo do nas otwarty może machnął z jeden raz ogonkiem :( Bo ucieczce no właśnie CUD :multi: pies kocha nas nad życie. Macha swoją dumną kitą jak tylko zawołam, chodzi na smyczce na spacery cały czas opierając się o moją nogę jakby bał się, że się zgubi i ciągle prosto w moją twarz ma wlepione swoje cudne oczy. PANI MARTO JA UMARŁABYM GDYBYM GO NIE ODNALAZŁA. Tyle łez wylanych przez tego mojego Kudzia było, że szok. Powiem Pani, że jak dostałam pierwszy sygnał o Kudłatym pojechałam tam pod las, weszłam do niego i bardzo daleko widziałam jak ucieka. Wtedy myślałam, że serce mi pęknie z bólu , że mogę go już więcej nie zobaczyć :( Powiedziałam do Boga a właściwie krzycząc w tym lesie, że dość srogo mnie w życiu doświadcza i próbuje ale dlaczego chce zabrać mi moje dziecko-Kudzia strasznie się wtedy popłakałam musiałam odczekać żeby pojechać autem do domku. I oddał mi go za co całym sercem dziękuję. Strasznie go kocham moje dzieciątko- Kudzinka kochanego( nie mogę dalej pisać) Zdjęcie będą za tydzień jak córka wróci z aparatem z Kanady :) Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt :) Żaneta

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie udzielałam się dotąd na wątku Kudłatego, ale jest to psiak, którego zobaczyłam jakiś czas temu na youtube i nie mogłam o nim zapomnieć.
Dzisiaj wpadł znajomy i mówię mu, że jeżeli moja suczka- staruszka odejdzie to chciałabym dać mu dom. Weszłam na dogo aby odnaleźć jego wątek, ale przy okazji zawsze sprawdzam dział 'zaginione', widzę info o Kudłatym, i jakoś zawsze kiedy gdzieś zobaczę to imię, sprawdzam o kogo chodzi. Nie przypuszczałam, że to ten sam psiak, a jednak. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że psiak się znalazł i ma swoich ludzi:)

Gdyby była kiedyś potrzebna jakaś pomoc, to ja mieszkam za Toruniem ( Młyniec) i można do mnie dzwonić: 783 542 630 lub pisać e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Iziolek tu by więcej ludzi umarło, gdyby on się nie odnalazł, ze mną na czele. Jemu już wystarczy excesów, niech się chłopak skupi na kanapie, masażach, tarzaniu w jesiennych liściach i innych przyjemnościach jakie mu się należą po takich kopach w dupsko, jakich przez znaczną część życia doświadczał...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...