Jump to content
Dogomania

Warszawa 08-10.04.2005


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KORONA'][quote name='NNikka']Ja też będę w Wawie w niedziele z yorkami :)
[b]Korona[/b] mam nadzieje, że sie zobaczymy?[/quote]

NNikka, ja jestem w sobotę, ale postaram sie dotrzeć na Torwar też w niedziele. :)[/quote]
Kurcze Korona jak to sie postarasz? :o Ty masz być i już! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja bede chyba codziennie... Ale to nie jest pewnik:) Znaczy sie, to bedzie pewnik, jezeli przejde dalej, ale na to nie licze;)
Mimo wszystko pewnie kilku dogomaniakow zobacze- mnie nie trudno bedzie rozpoznac, bo 14latek z aussie raczej zbyt wiele tam nie bedzie 8)

Link to comment
Share on other sites

Zakla aussie!!??

a ja nie bede wystawiac :( bu, ale na pewno bede w sobote i niedziele z kundlem :)
a wystawiac nie bede bo moja matka stwierdzila ze jesli ta wysatwa nic mu nie daje (ze do reproduktora) to ona nie edzie wydawac kasyy :(

Link to comment
Share on other sites

do wystawy miesiac z malym haczykiem.. jak ja lubie wystawy, na ktore nie trzeba setek km jezdzic, wystaczy 15 min busem i juz :wink: w ten sposob mozna przez 3 dni na wystawie przesiedziec i sie do syta nagapic, pies jest wypoczety a nie wymemlany w samochodzie :wink:

Link to comment
Share on other sites

My się wybieramy jako widze z TZtem...

Bedziemy jechac samochodem...jak ktos chętny to moze sie z nami zabrac ze Szczecina.

Teraz prosba do warszawaikow. Moze znacie jakis tani hotel? Tak na studencka kieszen, ale z normalnymi warunkami?

Link to comment
Share on other sites

[quote]Teraz prosba do warszawaikow. Moze znacie jakis tani hotel? Tak na studencka kieszen, ale z normalnymi warunkami?[/quote]

LAZY - jeszcze nie znam, ale sie rozejrze :D predzej bym cos w Szczecinie tak z rekawa sypnela :wink: a moze w naszym oddziale beda sluzyc pomoca hotelowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote]nie wiecie może czy będzie katalog przedwystawowy??[/quote]

a czy kiedykolwiek byl? :lol:
w nast. poniedzialek bede w oddziale (chyba ze znow mnie zasypie sniegiem) to sie dowiem max.duzo o wystawie i dam znac :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara'][quote]nie wiecie może czy będzie katalog przedwystawowy??[/quote]

a czy kiedykolwiek byl? :lol:
w nast. poniedzialek bede w oddziale (chyba ze znow mnie zasypie sniegiem) to sie dowiem max.duzo o wystawie i dam znac :D[/quote]

A jeśli będziesz to mgłabyś podejrzec [size=1]ile jest owczarków szkockich długowłosych suk w klasie młodziezy i jakie to są??? :roll: [/size]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...