Jump to content
Dogomania

Warszawa 08-10.04.2005


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja planuję w szczeniakch wystawiać Parsona. To nasza pierwsza w życiu wystawa i przyznam, że trochę się boję.

No i będę kibicować oczywiście Ruskim Terierom :lol: . Jak ja zazdroszczę tym, którzy mają cierpliwośc doprowadzić ich sierść do stanu godnego pokazania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Agasia']Ja moge wystawic ;) Zaden problem dla mnie radocha :P[/quote]Agasia, tutaj jesteś druga w kolejce. Ale w Katowicach na MP masz ją na pewno! :D[/quote]

no ładnie to mamuta już nie chcesz :(
bedziemy Ci kibicować w katowicach i tak tylko napisz na priva jak cie poznać, chociaż pewnie bedziesz jedyna z Airledalem:)
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Trudno sie mowi :P A na JH w Warszawie bym sie mogla z nia przejsc ;)? :>[/quote]Tak, tylko mnie tam nie będzie, więc to będzie troszeczkę trudniejsze do zorganizowania. Nie niemożliwe, tylko trudniejsze. Ona się łatwo wystawia - zresztą zobaczysz w Katowicach. Wtedy już powinnam wiedzieć więcej jak to będzie z tą Warszawą, to się jakoś umówimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='ofcca']no ładnie to mamuta już nie chcesz :( [/quote]hejki, ja się nie chcę wtryniać... tylko chcę pomocna być... Cokolwiek Agasia zdecyduje dla mnie jest ok... :D[/quote]
Żartuje przecież, najważniejsze zeby Agasia miała na JH psa ktory jej bedzie odpowiadał!!!kibicowac bedziemy i tak,nie?
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Oj dziewczyny kochane jestescie :) Ale juz sie zagubilam ;) W Katowicach ty bedziesz [b]Flaire [/b] tak :>? Tylko w Warszawie cie nie bedzie? A co do Katowic... postaram sie podejsc do was obydwoch i zobaczyc co i jak :) Przeciez jesli nie w Katowicach to mam nadzieje ze na innej skorzystam :D Ale naprawde wielkie dzieki za taka uprzejmosc i ,,chec" 8) A w Warszawie- bardzo chetnie o ile bede w niedziele :)

Link to comment
Share on other sites

W Katowicach będę, chyba że cieczka... Więc Agasia, po prostu przymierz się do piesków i wybierz tego, który Ci lepiej leży. My na pewno się nie obrazimy jeśli wybór nie padnie na nas.

A w Warszawie Misia będzie, a mnie nie będzie. Na 90% mam kogoś, kto ją wystawi w rasie, ale ona planuje wygrać, a będzie wystawiać więcej niż jednego teriera, więc może być jej potrzebna pomoc w grupie :wink: . Jak już wszystko będę na pewno wiedziała, to się umówimy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[b]Szkoda, ale napisz jakbyś jechał kiedyś na dolny śląsk i miał miejsce w aucie - moje dziecko mieszka w Szczecinie i strasznie bym ją chciała zobaczyc.... Boję sie, że dopiero na Waszej wystawie mi sie uda :cry: a tak bym chciała wcześniej :-? połtorej roku jej nie widziałam.....buuuuuuuuuuuu[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']My jedziemy, juz na bank.

Border Collie, suka, mlodziez.

Do calkowitej dyspozycji na MP, zarowno w Warszawie, jak i Katowicach oraz Bydgoszczy. 8) < od niedawna zaczela sie ladnie pokazywac, stad m.in oferta 8) >[/quote]

Ooo Martyna to spotkamy się w Wawie i w Katowicach :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...