Jump to content
Dogomania

Warszawa 08-10.04.2005


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kingula']Diana, a w jaki dzien sie wystawiacie?

Jak mozna zglosic psiakiem mailem, bo czytalam ze ktos w ten sposob zglaszal? Na stronie jest tylko zgloszenie do pobrania, nalezy je wypelnic i przeslac mailem? Nie napisali tez czy przyjmuja zgloszenia mailami :([/quote]

Ja wysłałam mailem.Wydrukowałam sobie druk,wypełniłam,zeskanowałam i wysłałam zgłoszenie i rodowód w załączniku.W sumie zadzwoniłam aby sprawdzić czy dotarło,ale pani mówiła,że niekoniecznie trzeba dzwonić.Ale nie wszystkie załączniki sie otwierają,więc lepiej sprawdzić.... :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][quote name='Diana14']Matagi to mam nadzieję, ze będe mogła zobaczyć Twoje akity na żywo :lol:[/quote]

Dianka!!! :P Akity są w piątek,mam nadzieję,że się spotkamy!!!! :P :P :P[/quote]

Ehh w piątek?? Myślałam, ze w inny dzień... :roll:

Kingula ja wystawiam w niedziele ale w sobote też będę...tylko w piątek nie dam rady bo będe w Wawie pod wieczór dopiero...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14'][quote name='Matagi'][quote name='Diana14']Matagi to mam nadzieję, ze będe mogła zobaczyć Twoje akity na żywo :lol:[/quote]

Dianka!!! :P Akity są w piątek,mam nadzieję,że się spotkamy!!!! :P :P :P[/quote]

Ehh w piątek?? Myślałam, ze w inny dzień... :roll:

Kingula ja wystawiam w niedziele ale w sobote też będę...tylko w piątek nie dam rady bo będe w Wawie pod wieczór dopiero...[/quote]

Jak dobrze pojdzie ,to będe na Torwarze do wieczora.....ale cościk zaczynam wątpić w kudły makitowe... :( Ale Dianka może się spotkamy... :P

Link to comment
Share on other sites

Ja mam swojego "buraka" :wink: zgłoszonego w pośredniej. Szkoda Dianka , że się nie spotkamy, ciekawa jestem, jak wyglada twój "imporcik", bo mój mi niestety nie do konca wyszedł :( . Z miła checią zostałabym na pozostałe dni wystawy, ale prosto po ocenie mam zamiar "gnać na leb na szyję" do Szczecina, gdzie szybki nocleg, a w sobotę Berlin :lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']Ja mam swojego "buraka" :wink: zgłoszonego w pośredniej. Szkoda Dianka , że się nie spotkamy, ciekawa jestem, jak wyglada twój "imporcik", bo mój mi niestety nie do konca wyszedł :( . Z miła checią zostałabym na pozostałe dni wystawy, ale prosto po ocenie mam zamiar "gnać na leb na szyję" do Szczecina, gdzie szybki nocleg, a w sobotę Berlin :lol:

pozdrawiam[/quote]

A czemuż to nie do końca wyszedł? Suńka super się zapowiadała przecież.... :roll:

A będziesz może w Opolu albo Katowicach (masz w niedziele chyba)???
W Opolu będe w obydwa dni a w Katowicach w niedziele.
To może uda nam się spotkac...a jak nie tam to w Łodzi ;)
Tez jestem w obydwa dni tyle, ze w jeden siedze na ringu i pracuje 8)

Link to comment
Share on other sites

Diana,
owszem suńka suuuuuper się nie tylko zapowiadała ale i jest suuuuper exterierowo, rodowód na topie 100% nowych linii (włosko-angielskich), świetny samoyedzi charakterek w domu... Z tym , że jest takie maleńkie ALE...... nie lubi wystaw :( i bardzo się przez to stresuje na ringu(podejrzewam jakiś uraz z poprzednich wystaw jeszcze zagranicą, zanim trafiła do mnie). Tak było przynajmniej w halach, no a nie ma co się oszukiwać, wystawa to Show i pies musi "sie pokazać", a z tym to jest kiepsko jak narazie... Jeszcze sprawdzimy wiosną "na trawach", ale coś za rózowo to tego nie widzę...
No ale teraz mamy linienie i cieczkę w niedługim czasie w perspektywie...

No jakby co, to w Łodzi melduję się obowiązkowo :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie na czasie, nawet nie wiedziałam, że Dianka ma już w domu drugą piękność :oops: . Właśnie przeglądałam Twoją stronę, piękna suńka :D .

A mi bardzo nie odpowiada sędzia Whippetów w Warszawie, ale cóż zrobić. Nie zdziwie się, jeśli moja charcica szalenie mu się nie spodoba...

Link to comment
Share on other sites

whippetka dzięki śliczne :lol:
Suńkę mam od 29 maja zeszłego roku ale teraz zaczniemy podbijac ringi :lol:

P.S. Za rzadko piszesz na dgm dlatego nie wiedziałaś ;)
Wniosek taki, ze musisz częściej wpadac :P ;) 8) :lol:

zakla a która grupa?Starsza pewnie?Ja będe może na JH ale w Łodzi ;)
W Wawie może być za duzo psów do wystawienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote]zakla a która grupa?Starsza pewnie?Ja będe może na JH ale w Łodzi
W Wawie może być za duzo psów do wystawienia.[/quote]
Starsza, starsza:) Ja do Łodzi mam za daleko;) A tak to z tatuskiem do wawy do pracy podjade i autobusiekim, albo mnie podrzuci;) W sobote tylko po piesia zajechac bede musiala:)
A co rozumiesz przez powiedzenie: "W Wawie może być za duzo psów do wystawienia."??
Bo juz sie bac zaczynam :o

POzdrO:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"zakla"'][quote]
A co rozumiesz przez powiedzenie: "W Wawie może być za duzo psów do wystawienia."??
Bo juz sie bac zaczynam :o

POzdrO:)[/quote]

A to chodziło o mnie ;) że ja będę miała pare sztuk :lol:
A ze mnie też żadna profesjonalistka ;) nawet chyba 10 razy nie byłam na JH ale raz tylko bez lokaty (właśnie w wawie) zeszłam ;) i to za drugim razem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...