Jump to content
Dogomania

Warszawa 08-10.04.2005


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o to milo. moze by sie udalo jeszcze na jiks spacerek wybrac?? zeby byla taka ONkowa integracja :P noi reszty spiochow tez! (buahaha, wyobrazacie se to, np. cala dogomaniacka czerada co bedzie na wysatwie na raz przetransportowac sie na pola (albo na laki bo blizej ) boze, to by musieli specjalnie dla nas ulice pozamykac <hahaha> :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a ja w szczenkach i w championach...tylko nie wiem czy zgloszone
Ola nieidziesz do zwiazku niedlugo?zapytac sie?:))[/quote]
Trzeba mi bylo wczoraj powiedziec to bym poszla zlookac :P . Ale moze sie jeszcze wybiore to sprawdze :D , acha do szcionkow zglosilas pieska tak?????????

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich ;)
Ja też będę z moją pudlicą ;) I jakby ktoś mógł sprawdzic stawke dużych pudli (będzie ich bardzo malutko) szczególnie suk, chociaż psy również mile widziane. Byłąbym bardzo wdzięczna, bo na biganie do związku nie mam czasu.
Z góry dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Chciałam zapowiedzieć, ze stawiamy się w Warszawie z Marcinem 8 kwietnia!

(...) Pawła (wfh_85) :calus: [/quote]

bez podkreślnika Paulinko La_zy :lol:
a tak poza tym to dzis wybieram sie do związku i może ktoś litościwy miłosierny pozwoli sprawdzic stawki - postaram sie o staffiki i collaki [size=1](ale jak komus bardzo bardzo baaaaaaaaardzo zależy to moge cus jeszcze sprawdzic...)[/size]

Link to comment
Share on other sites

LAZY dopiero teraz przeczytałam, że potrzebowaliście noclegu...
ja mam w weekendy wolną chatę, więc jeśli jakś dogomaniak potrzebuje bazy to serdecznie zapraszam :D
Sucza pewnikiem wyekspediuje na weekend do rodziców, więc pieski też mile widziane :fadein:
acha, uprzedzam, że nie lubie (i nie umiem) gotować :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote]ale jak komus bardzo bardzo baaaaaaaaardzo zależy to moge cus jeszcze sprawdzic[/quote]

No jak chcesz sie jeszcze troche pobawic w wszechmogacego straznika teksasu to sprawdz jeszcze border collie.
Dzisiaj sie do ZK probowalam dodzwonic i niestety bez zadnego skutku. :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']LAZY dopiero teraz przeczytałam, że potrzebowaliście noclegu...
ja mam w weekendy wolną chatę, więc jeśli jakś dogomaniak potrzebuje bazy to serdecznie zapraszam :D
Sucza pewnikiem wyekspediuje na weekend do rodziców, więc pieski też mile widziane :fadein:
acha, uprzedzam, że nie lubie (i nie umiem) gotować :evilbat:[/quote]

Fajnie wiedziec! Tym razem jednak pomolestuje wfh85 (bez kreski) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...