Jump to content
Dogomania

Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc


anhata

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lilith27']

no i jeśli masz psiego bachorka tzn. że jesteś mało stanowcza (tak jak ja)
mówiłam Twojemu męzowi o szkoleniowcu

pozdrawiam[/quote]

Lilith, ja wiem, że pozwoliłam psu na wiele, ale jak cały czas odganiać takiego nochala, który wciska ci się gdzieś pod rękę...
i jak nie cieszyć się, kiedy przychodzisz do domu i jeden pies przygotowuje dla ciebie niemalże orszak powitalny...
albo odtrącać psiaka, który chce po prostu posiedzieć przy tobie...

Po prostu się nie da ;)

Link to comment
Share on other sites

ja Cię bardzo dobrze rozumiem Monday

suńka chwilowo jest troszkę niedysponowana
jutro nadto zaczyna się długi weekend
wobec tego sterylka została przełożona na inny termin

widziałam dziś przecudowną suczkę:loveu::-(:loveu:
red......co to za maleństwo?

[URL=http://img512.imageshack.us/my.php?image=kopiap4300251.jpg][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4200/kopiap4300251.jpg[/IMG][/URL]


no i proszę fotka goldikowa z dziś

[URL=http://img512.imageshack.us/my.php?image=p4300254.jpg][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4511/p4300254.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-sunia-kupka-nieszczescia-na-dwoch-lapkach-pomozmy-jej-schron-radom-136532/index3.html[/URL] to jest link do wątku tej cudownej sunieczki, nie zaglądacie, a on już istnieje od kilku dni......zapraszam do udziału.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julie']potrzebny byłby bazarek?bo ja chętnie dam rzeczy...[/QUOTE]

ja myślę, że pierwszą psią istotą w potrzebie jest ta suńka na dwóch łapkach
vide banerek mój pierwszy od lewo
myslę, że Ewa się nie pogniewa, jeśli zrezygnuję w jej przede wszystkim imieniu
bazarek mogę of course zrobić żaden problem
kwestia dogadania wszystkiego

Link to comment
Share on other sites

No, dokładnie jak mówi red
Znajdzie się ktoś, ja staram się codziennie odnawiać po kilka ogłoszeń Goldi, Floydowi , Łatce i Zuzi. Na pewno ktoś się odezwie.
Zdjęcia Goldi ma niesamowite - Lilith czy jesteś fotografem?

[SIZE=1]Może zrobiłabyś parę zdjęć Łatce i Zuzi jak będziesz przypadkiem w schronisku....to taka malutka prośba:oops: Te dwie dziewczyny muszą mieć nowe fotki do ogłoszeń[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']No, dokładnie jak mówi red
Znajdzie się ktoś, ja staram się codziennie odnawiać po kilka ogłoszeń Goldi, Floydowi , Łatce i Zuzi. Na pewno ktoś się odezwie.
Zdjęcia Goldi ma niesamowite - Lilith czy jesteś fotografem?

[SIZE=1]Może zrobiłabyś parę zdjęć Łatce i Zuzi jak będziesz przypadkiem w schronisku....to taka malutka prośba:oops: Te dwie dziewczyny muszą mieć nowe fotki do ogłoszeń[/SIZE][/QUOTE]

nie jestem fotografem
kiedy byłam w schronisku ostatnio byłam przygotowana na robienie fotek i miałam aparat i zapas baterii
ale okazało się że suńka źle się czuje i poczekamy z operacją
musiałyśmy zabrać Goldi pod paszkę i domu wrócić
zdązyłam na biegu zrobić fotkę daisy
następnym razem jak będzie już ciachana na prawdę podczas operacji ja będe latać po schronie
taki jest plan

goldi przytyła
apetyt jej wraca
boczki jej się zrobiły

Link to comment
Share on other sites

hej wszytkim...dzieki dziewczyny ze wchodzicie tutaj...ja nie mam internetu juz prawie miesiac....nie mam nawet do kogo pojsc na internet....widze ze sie nie wyswietlilo to co pisalam o szczeniakach :0....otoz chlopakow zawiezlismy w niedziele...byla sloneczna pogoda....i jak zawsze tata prowadzi....ja obok...mama z tylu z psiakami...a Astor przesiadl sie do mnie na przod...i usnal...potem przeszedl na tyl....ogolnie cala droge przespali.....obudzili sie dopiero w Piotrkowie.....ich obecna wlascicielka jak ich zobaczyla to sie zakochala....chlopaki mieli od razu przygotowane poslanie, zabawki, jedzenie....po wejsciu do domu Pani Astora i Pako posadzila na kanapie....i chlopakji tak z pol godziny sobie przelezali, jedzac kabanoski i ciasteczka psie.....chlopaki natomiast jak zobaczyli psia dziewxczyne to nie dawali Jej spokoju :)....byl na poczatku maly konflikt z psiakiem panstwa....ale teraz jest juz oki doki....jak odjezdzalismy bandziory :0 biegali sobie po ogrodku jak by od zawsze tam byli...Pani czesto przesyla nam zdjecia ich...jak widac psiaki rosna :)....

co do suni dziekuje zA OGLOSZONKA...:)....moze i dobrze ze tamci nie wzieli Goldi...widocxznie tak mialo byc....
P:S> lilith teraz moja kolej na odwiedzanie z jedzonkiem suni ;>

Link to comment
Share on other sites

na Goldi nie jest potrzebny bazarek.....inne zwierzaki potrzebuja bazarku....Goldi jest potrzebny tylko domek....bo juz maj i lada dzien miejsce u Lilith moze sie skonczyc ....wszystko jewstr tylko domku nie ma....moja mama caly czas ma przy sobie komore.....:/

dzisiaj mam nowe wiadomoscxxi dotyczace bandziorow :)....otoz Pani mowila ze bardzo lubia ogrodek....sunie bardzo szanuja a z Bobsonem sa juz kumplami razem sie bawia....w nocy najpierw spia na podlodze bo chyba im chlodniej potem klada sie na lozku kolo Pani....i zgadnijcie ktory jest wiekszy ????? Pako przerosl Astora :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...