Jump to content
Dogomania

Misio odszedł[*]:( ....W DS:).Misio,malutki psiaczek przez kilka lat bezdomny,teraz ma tylko Was.Pomózmy odzyskac Misiowi zdrowie i wiare w ludzi.


DORA1020

Recommended Posts

9 godzin temu, terra napisał:

A może ktoś ze Szczebrzeszyna otworzy swój dom i serce dla Misia.

Jak będą nowe zdjęcia, ogłoszę psiaczka

Terro, jak by to było pięknie... happy.gif Ale Dora karmiła Misia ponad trzy lata chyba i biedak był cały czas na ulicy... 

Może ludzie ze Szczebrzeszyna, którzy Misia lubili i chcieli mu pomóc, to albo już mają zwierzaki albo z wielu powodów nie mogą ich mieć. Ale kto wie?... Wszystko jest możliwe...

Dobrej soboty dla wszystkich Przyjaciół Misia. happy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

27b90f8d7ba6d973gen.jpg

8e39d36fdaba6d15gen.jpg

ec0a1aab1da846e0gen.jpg

a4ee3e8488fd3332gen.jpg

 

W domu Misio był tylko na czas fotek. Dobrze się w nim czuje, nie boi się, ale chętnie po sesji wyszedł na ogród, łazikowanie to jest to co lubi:)  W domu wszystko go ciekawiło. Na koty dziwnie popatrywał, więc nie sprawdzałam bezpośredniej reakcji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Madie napisał:

Bardzo fotogeniczny jest. Wygląda identycznie jak mój najpierwszy pies - Atos <*>. Tak samo ma też łapki  i kręgosłup wygięty. Czy Misio dobrze chodzi? Nie ma początków dysplazji?

Nie zauważyłam, żeby miał jakiekolwiek problemy z chodzeniem. Jest raczej dziarski, zasuwa na smyczy, na budkę nawet wskakuje ostatnio.

On taki skulony na tych fotkach na zewnątrz, bo mu przerwałam zwiedzanie terenu. Wyprowadziłam z boksu to się nastawił na łazikowanie, a tu mu każą stać i w aparat patrzeć:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, terra napisał:

Misio w ogłoszeniach jest Miszą.

Linki aktywacyjne do ogłoszeń są u Dory.

Tu olx: https://www.olx.pl/oferta/misza-uroczy-kudlaczek-szuka-kochajacego-czlowieka-CID103-IDsdJpj.html#5400be3cc4

 

Pierwsze ogłoszenia Misia... happy.gif Terro, śliczne imię mu wybrałaś... Bardzo lubię rosyjskie imiona...

Powodzenia, Misza. 0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...