Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dziś , jak na razie nie pada, ale zimno jak diabli.  Ale  przynajmniej psy nie miały problemów z wyjściem za drzwi.  Tyle, że  zrobiły siusiu i już meldowały się biegiem przy drzwiach.

Gwiazdeczko - bierz przykład z mojego stadka. Za drzwi wychodzi się tylko w razie  konieczności, załatwia tylko to co trzeba i od razu wraca, na jeszcze ciepłe miejsce w domu.

Trzymaj się zdrowo aniołku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.09.2018 o 05:25, Nesiowata napisał:

Dziś , jak na razie nie pada, ale zimno jak diabli.  Ale  przynajmniej psy nie miały problemów z wyjściem za drzwi.  Tyle, że  zrobiły siusiu i już meldowały się biegiem przy drzwiach.

Gwiazdeczko - bierz przykład z mojego stadka. Za drzwi wychodzi się tylko w razie  konieczności, załatwia tylko to co trzeba i od razu wraca, na jeszcze ciepłe miejsce w domu.

Trzymaj się zdrowo aniołku.

 

Jesień przyszła na całego....

W poniedziałek u mnie lało prawie cały dzień, a po południu padał grad.....dobrze, ze śniegu nie było, ale i tak brzydko, zimno i fuj... taki urok jesieni....

Jak pada deszcz, to moje psiaki nie wyściubiają nosa poza drzwi, ba, nawet im się sikać i kupać nie chce..... a jak wieje wiatr, to szybko wracają do domu, bo im zimno.

Zaczęłam przepalać w kominku, siadają blisko, by się ogrzać.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Gwiazdeczki. wub.gif

Jakieś psie lenistwo się tu panoszy... Jest zimno, wieje, czasem pada, ale musimy się przestawić na taką pogodę, bo będzie jeszcze "gorzej".  Moja sunia już wie po kilku latach z nami, że "nie ma zmiłuj". Każdy spacer to spacer i trzeba swoje przejść. Jak na prawdziwego psa i psiarza przystało. Spotykamy takich na trasie. I żadnych psich ubranek, bo nie lubi i nie potrzebuje. Ma bujne futerko, jak na polarnego misia przystało. happy.gif

Gwiazdko, nie daj się wiatrom i chłodom! 45709d30f618c9c2708973ab0428b240.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Elisabeta napisał:

Hi hi hi. Nie, Eliczku. Myję psie łapki i powoli sobie schniemy w domowym cieple. icon_wink.gif

Mój Alfik, zwany przeze mnie Finusiem, od Alfinka lub Świnkiem, od Alświnka :) gdy wraca ze spaceru po deszczu, to tylko grzbiet ma suchy :) Łapinki i cały brzuszek są mokre i oblepione drobinkami ziemi. Bez mycia pod natryskiem się nie obejdzie. Może to z tego powodu, że jest niskopodłogowy :)

Link to comment
Share on other sites

Moje nie bardzo lubią wycieranie łap, ale czasem nie ma innego wyjścia. Wymigują się jak tylko mogą, zwłaszcza Neska. 

Gwiazdeczka nie jest taka znów niska więc chyba brzucha specjalnie nie brudzi.

Dziś już cieplej to i nasz aniołek z pewnością pobiega sobie na powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak Gwiazdka ma główkę na karku. Jak jest zimno też wcale nie pcha sie na dworek, ogólnie trzyma formę...  i linię. Chociaż mniej biega niz na początku. Wczesniej nie mogła sie nasycić swobodą..Poza tym nic nowego sie nie dzieje...

 

Chcialabym prosić Babeczki zebyście , od tej pory, tak średnio z raz na kwartał kupowały dziewczynie worek lepszej karmy (ja tam już napisze Malwie co potrzebujemy) bo nie daje rady utrzymac tych minimalnych cen i jednocześnie rzeczywiście porządnego karmienia.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kikou napisał:

Tak, tak Gwiazdka ma główkę na karku. Jak jest zimno też wcale nie pcha sie na dworek, ogólnie trzyma formę...  i linię. Chociaż mniej biega niz na początku. Wczesniej nie mogła sie nasycić swobodą..Poza tym nic nowego sie nie dzieje...

 

Chcialabym prosić Babeczki zebyście , od tej pory, tak średnio z raz na kwartał kupowały dziewczynie worek lepszej karmy (ja tam już napisze Malwie co potrzebujemy) bo nie daje rady utrzymac tych minimalnych cen i jednocześnie rzeczywiście porządnego karmienia.

 

 

Potwierdzam, że powyższe zostało wcześniej ustalone telefonicznie.

Kasi zależy, by dla Gwiazdki wpływała raz na trzy miesiące dodatkowo karma, co w przeliczeniu na miesiąc wynosi 40 zł więcej. A zatem z kosztu 240 zł zapłacimy miesięcznie 280 zł za hotel z karma. Tyle, ze Kasia nie chce dodatkowych środków na konto. Woli otrzymać rzeczywisty produkt, który pies zje, tzn. karmę.

Na pw otrzymałam link do karmy, która Kasia chce dla Gwiazdki:

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/brit/brit_care/672827

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...