Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dnia 4.09.2018 o 23:34, Tyś(ka) napisał:

Ktoś wyróżni ogłoszenie Gwiazdki? https://www.olx.pl/oferta/lagodna-kochana-laciatka-duzy-przytulak-CID103-IDrKi81.html
 

  • Wyświetleń: 700
  • \Dziękuję za ogłoszenie dla Gwiazdki.
  • Tel: 18
  •  Obserwuje: 17

 

 

Dziękuję za ogłoszenie dla Gwiazdki :)

Czy mogę prosić o wyróżnienie tego ogłoszenia i czy możemy umówić się na przyszłość, że dopóki Gwiazdka nie znajdzie domu, to poproszę Cie o wyróżnianie ogłoszenia ? Elik zwróci koszty, tylko podaj jej proszę kwotę i konto do przelewu.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2018 o 23:21, elik napisał:

Na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty:

.    .      . .20,00 zł  -  koja  IX   -  3.09.

. .    .      . .5,00 zł  -  Agnieszka103  IX  -  4.09.

Bardzo serdecznie dziękujemy 

urodziny1.jpg.8b498bf7a9b9b75f34f81083fcc24d18.jpg

 

 

Dziękuję  pięknie za wpłaty dla Gwiazdeczki  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2018 o 23:34, Tyś(ka) napisał:

Ktoś wyróżni ogłoszenie Gwiazdki? https://www.olx.pl/oferta/lagodna-kochana-laciatka-duzy-przytulak-CID103-IDrKi81.html
 

  • Wyświetleń: 700
  • Tel: 18
  •  Obserwuje: 17

 

 

2 godziny temu, MALWA napisał:

Dopiero teraz dojrzałam, że jest ponad 700 wyświetleń.... i ani jednego telefonu.......

I siedemnastu  obserwujących, a telefon milczy, choć było 18 odsłon numeru telefonu.

Nie muszę zwracać kasy, ja mogę wyróżnić i zaraz to zrobię :)

Tylko mam prośbę, jak się skończy wyróżnienie, to proszę o sygnał. Wyróżnię na następny okres. Nie jestem w stanie obserwować ogłoszeń psiaków, które wyróżniam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2018 o 23:34, Tyś(ka) napisał:

Ktoś wyróżni ogłoszenie Gwiazdki? https://www.olx.pl/oferta/lagodna-kochana-laciatka-duzy-przytulak-CID103-IDrKi81.html
 

  • Wyświetleń: 700
  • Tel: 18
  •  Obserwuje: 17

 

Wyślę pieniądze na wyróżnieniem ale podaj mi nr konta - wyczyściłam skrzynkę.

A Gwiazdeczce i jej adoratorom życzymy spokojnego dnia.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Nesiowata napisał:

Wyślę pieniądze na wyróżnieniem ale podaj mi nr konta - wyczyściłam skrzynkę.

A Gwiazdeczce i jej adoratorom życzymy spokojnego dnia.

Kochana Nesiowata właśnie wyróżniłam jej ogłoszenie więc  jeśli możesz, to wpłać na konto Gwiazdeczki  :)

EDIT

Czy znasz nr jej konta?

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, MALWA napisał:

 

Dziękuję za ogłoszenie dla Gwiazdki :)

Czy mogę prosić o wyróżnienie tego ogłoszenia i czy możemy umówić się na przyszłość, że dopóki Gwiazdka nie znajdzie domu, to poproszę Cie o wyróżnianie ogłoszenia ? Elik zwróci koszty, tylko podaj jej proszę kwotę i konto do przelewu.

 

 

5 godzin temu, elik napisał:

 

I siedemnastu  obserwujących, a telefon milczy, choć było 18 odsłon numeru telefonu.

Nie muszę zwracać kasy, ja mogę wyróżnić i zaraz to zrobię :)

Tylko mam prośbę, jak się skończy wyróżnienie, to proszę o sygnał. Wyróżnię na następny okres. Nie jestem w stanie obserwować ogłoszeń psiaków, które wyróżniam.

Skoro elik się zadeklarowała z wyróżnianiem to dziękuję, chętnie skorzystam :)
Będę sygnalizować, do tej pory to robiłam i będę robić nadal, że brakuje znowu wyróżnienia. Dziękuję. Czasem łatwiej jest mi napisać na dogomanii, że skończyło się wyróżnienie niż zrobić przelew (zwłaszcza odkąd utrudnili mi wyróżnianie) - a przez najbliższe 3tygodnie mnie nie będzie i nie wiem, jak często będę łapać internet.

 

Na wyśietlenia bym nie patrzyła, ja je zeruję co jakiś czas. Ilekroć Gwiazdka ma wyróżnione ogłoszenie, tym ilość wyświetleń wskakuje do około tysiąca, półtora. No nic, trzeba czekać dalej. ;) w końcu ktoś zadzwoni.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Skoro elik się zadeklarowała z wyróżnianiem to dziękuję, chętnie skorzystam :)

Nie ma sensy, żebyś wyróżniała, robiła przelew za wyróżnienie, a potem ja robiłabym przelew, żeby Tobie zwrócić kasę. Byłoby to bez sensu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

:)) Dziękuję!

Bardzo proszę :) Tylko informuj proszę kiedy skończy się wyróżnienie. Najlepiej informuj na PW, bo na wątku mogę przeoczyć. Bez bicia przyznaję się, że nie śledzę dokładnie wszystkich postów na wątkach psików, których jestem skarbnikiem. Po prostu nie starcza mi na to czasu. Skupiam się głównie na aktualizowaniu ich finansów.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

 

I siedemnastu  obserwujących, a telefon milczy, choć było 18 odsłon numeru telefonu.

Nie muszę zwracać kasy, ja mogę wyróżnić i zaraz to zrobię :)

Tylko mam prośbę, jak się skończy wyróżnienie, to proszę o sygnał. Wyróżnię na następny okres. Nie jestem w stanie obserwować ogłoszeń psiaków, które wyróżniam.

Dziękuję Kochana !

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Wczoraj tj. 6.09. na konto Gwiazdeczki wpłynęła kwota 50,00 zł od Pana Mateusza - deklaracja VIII.

 

                          Bardzo serdecznie dziękujemy 

urodziny1.jpg.8b498bf7a9b9b75f34f81083fcc24d18.jpg

Panie Mateuszu - pięknie dziękuję za pieniążki dla Gwiazdki !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

 

Skoro elik się zadeklarowała z wyróżnianiem to dziękuję, chętnie skorzystam :)
Będę sygnalizować, do tej pory to robiłam i będę robić nadal, że brakuje znowu wyróżnienia. Dziękuję. Czasem łatwiej jest mi napisać na dogomanii, że skończyło się wyróżnienie niż zrobić przelew (zwłaszcza odkąd utrudnili mi wyróżnianie) - a przez najbliższe 3tygodnie mnie nie będzie i nie wiem, jak często będę łapać internet.

 

Na wyśietlenia bym nie patrzyła, ja je zeruję co jakiś czas. Ilekroć Gwiazdka ma wyróżnione ogłoszenie, tym ilość wyświetleń wskakuje do około tysiąca, półtora. No nic, trzeba czekać dalej. ;) w końcu ktoś zadzwoni.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Nie ma sensy, żebyś wyróżniała, robiła przelew za wyróżnienie, a potem ja robiłabym przelew, żeby Tobie zwrócić kasę. Byłoby to bez sensu. 

Dziewczyny kochane, bardzo Wam dziękuję za to, ze się tu "dogadalyscie" w sprawie finansowania wyroznienia ogłoszeń. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...