Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Uff, jak dobrze, że tutaj sytuacja opanowana. Wychodzi na to, że zdrowotne i finansowo jest dobrze, dziękuję :)

Moli@, masz doswiadczenie w opiece nad psiakiem, któremu siadł kregoslup? Mój osobisty psiak ma takie podejrzenie, wyjaśni nam to rtg jutrzejsze, ale boję się okropnie. Na razie wet obstawia kregoslup lub neurologiczny problem, nie wiem co gorsze, ale obie hipotezy mnie przerażają :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Uff, jak dobrze, że tutaj sytuacja opanowana. Wychodzi na to, że zdrowotne i finansowo jest dobrze, dziękuję :)

Moli@, masz doswiadczenie w opiece nad psiakiem, któremu siadł kregoslup? Mój osobisty psiak ma takie podejrzenie, wyjaśni nam to rtg jutrzejsze, ale boję się okropnie. Na razie wet obstawia kregoslup lub neurologiczny problem, nie wiem co gorsze, ale obie hipotezy mnie przerażają :(

Coś tam trochę wiem, opiekowałam dwoma pieskami.

W jakim wieku, jakiej wielkości....czy znana przyczyna problemów..., czy są jakiekolwiek problemy z wypróżnianiem, ile schodów ma do pokonania?

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy na kontrolnej wizycie...szew suchy, ładnie się goi.

Dostała ostatni zastrzyk, szew popsikano srebrem....., smaczki do pysia od wetki i do domu :)

W lecznicy młyn..., zabieg za zabiegiem. Fakturę wystawią / odbiorę przy okazji zdjęcia szwów (bezpłatnie).

Koszt  wizyty - 40zł (do faktury zbiorczej).

Koniec leczenia.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2019 o 15:24, Moli@ napisał:

Coś tam trochę wiem, opiekowałam dwoma pieskami.

W jakim wieku, jakiej wielkości....czy znana przyczyna problemów..., czy są jakiekolwiek problemy z wypróżnianiem, ile schodów ma do pokonania?

Dziękuję, a jednak rtg wykluczyła ortopedię. Problem neuologiczny to raczej (ale to może tylko potwierdzić tomograf, na rtg nic nie widać - ew. wet obstawia okolice dysku, bo to pies długi i tam mało przestrzeni). Przy okazji wyszło milion innych problemów tak dzielnie skrywanych przez pana psa, ale wdrożyliśmy leki i już lepiej. Do naszego domu prowadzą 4 betonowe schodki. Niemniej jednak dziękuję za gotowość w udzielaniu porad. Kundelek ma dopiero 10,5 roku (ur. w styczniu 2009), niestety walczy z nadwagą, obecnie 17,7, docelowa waga: 15,8kg. Jest długi i niski, waga nie pomaga mu w chwiejności kroku i problemami z prawą stroną ciała (z prawej szwankuje wszystko: i słuch, i wzrok gorszy, i łapa tylna ucieka, i chwieje się na prawą stronę, i dupką zarzuca na prawo).

 

Uff, dobrze że u Roxi wszystko dobrze. Zmieniłam tytuł, aby już nie straszył :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia Friday, July 05, 2019 o 18:21, Moli@ napisał:

Takiego cudaczka spotkałyśmy w lecznicy ,)

100_4334.JPG

O matko, myślałam, że to pluszak. Biedna małpka, ja jestem przeciewna trzmaniu małpek w roli ozdób czy to sklepu, czy mieszkania. Jakaś dziwna moda powstała na małpki, skunksy, szopy itp.w domach :( Cieszę się za to niezmiernie, że nasza Roxi czuje się dobrze i truchta sobie na spacerkach szczęśliwa u Moli@ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, seramarias napisał:

O matko, myślałam, że to pluszak. Biedna małpka, ja jestem przeciewna trzmaniu małpek w roli ozdób czy to sklepu, czy mieszkania. Jakaś dziwna moda powstała na małpki, skunksy, szopy itp.w domach :(

Ja też :( I sowy jeszcze... :( Ludzie coraz częściej biorą też tygrysy z nielegalnych hodowli. To też jest straszne. Snobizm.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2019 o 22:26, Aldrumka napisał:

30.06 2019  stan konta 683,78 zł

wpłaty :)

shoto 220 zł

(...)

Pozwolę sobie uściślić. :)
Shoto wpłaciła stałą (20zł), a 200zł jest od naszej ekipy tomaszowskiej - i tak wpisałam w rozliczeniu głównym.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Pozwolę sobie uściślić. :)
Shoto wpłaciła stałą (20zł), a 200zł jest od naszej ekipy tomaszowskiej - i tak wpisałam w rozliczeniu głównym.

W tytule przelewu nie napisała, w pierwszej chwili myślałam, że to pomyłka :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Aldrumka napisał:

W tytule przelewu nie napisała, w pierwszej chwili myślałam, że to pomyłka :)

Nic się nie dzieje :) 
Pisałam na wątku, że z jej konta poszło (bo jest skarbnikiem naszych psiaków), ale miałaś prawo przeoczyć, poprawiam jedynie dla porządku :) shoto też zabiegana i przelewy robi z doskoku, zapomniała pewnie doprecyzować tytułu. Wszystko jest ok.
 

Dnia 1.07.2019 o 20:23, Tyś(ka) napisał:

Dzisiaj wraz ze stałą shoto na konto Roxi poleciało 200zł ze skarbonki "naszych" psiaków, podopiecznych strony Tomaszów Lubelski - Adopcje. Dziękuję, kochani! :) 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aldrumka napisał:

na wszelki wypadek, żebym czegoś nie przeoczyła, zapytam:

czy na konto Twoje Moli@ idzie tylko opłata za hotelik czy coś więcej  (np. dojazd do lekarza?)

 

Opłata za hotelik..., jeżeli płacę gotówką  w lecznicy, w aptece - pieniążki zawsze wpływają na konto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...