Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Chodziło mi raczej o zachowanie z boku sumy wpłat i sumy wydatków np. na 9  czy 10 lipca,  żeby przy jakimś kolejnym sprawdzaniu sprawdzać od tej daty.

z podsumowaniem osób to jak chcesz, ja bym kwot nie podawała bo uwypuklają  co kto dał a dla jednego 10 zł jest większym wydatkiem niż dla innej osoby 30 zł

Miesiące i ewentualnie kwoty trzeba by zweryfikować  bo np. seramarias nie wpłaciła za lipiec (to jest ten mój największy błąd :)), a bakusiowa już wcześniej płaciła 30 zł itd.  Wrócę do tego wieczorem lub jutro.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎07‎-‎09 o 15:26, Aldrumka napisał:

3.07. 2019  stan konta 983,78 zł

wpłaty:

elficzkowa VI, VII 40 zł

janka@ 20 zł

b-b 20 zł

wydatek:

hotelik 250 zł

9.07. 2019  stan konta 813,78 zł

 

Dnia ‎2019‎-‎07‎-‎09 o 23:50, Aldrumka napisał:

KOREKTA

w związku z tym , że obliczenia moje nie zgadzały się z zapisami Tyśki zrobiłam weryfikację wpłat ;

jedną wpłatę w Excelu miałam zapisaną podwójnie i na tym bazowałam; wpłaty ogółem tak jak jest na pierwszej stronie wynoszą

8665,14 zł

 a stan konta po korekcie 793,78 zł

różnicę (którą wcześniej wykryła rozi ) mamy jeszcze w wydatkach  i wynosi ona 60 gr; w ciągu kilku dni sprawdzę wydatki.

 

13 godzin temu, Aldrumka napisał:

Sprawdziłam wszystkie wpływy i wydatki z mojego konta (a w zasadzie kont), porównałam z zapisami Tyśki , które oczywiście wynikają z mojej pisaniny. Prosze Tysię o korektę 3 zapisów

we wpłatach :

seramarias 21.08.2018 - 20 zł

Istar19 11.01.2019 - 10 zł

po tej korekcie wpłaty do 9 lipca wynoszą  8645,14 zł

w wydatkach :

koszt wizyty w lecznicy (kaszel) zaokrągliłam do pełnych zł 79 zamiast 78,40 zł zrobiłam łączny przekaz dla Moli@ 385 zł (250+ 79+44+12) (Tysia ma wgląd do pw, w którym są dane przekazu)

wydatki  do 9 lipca sumują się do 7870,76 zł

stan konta 774,38 zł

 

 

Czyli Roxi miała wpisane 40zł za dużo we wpłatach?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

 

Miesiące i ewentualnie kwoty trzeba by zweryfikować  bo np. seramarias nie wpłaciła za lipiec (to jest ten mój największy błąd :)), a bakusiowa już wcześniej płaciła 30 zł itd.  Wrócę do tego wieczorem lub jutro.

Ja tam się w rozliczenia nie mieszam, do księgowości się nie nadaję, ale z tym, że nie zapłaciłam za lipiec jakoś zgodzić się nie mogę ;) Moje wpłaty: 2.01 za styczeń, 26.01 za luty, 25.02 za marzec,,25 marzec za kwiecień, 27.04 za maj , 26 .05 za czerwiec i 3.06 za lipiec. Oczywiście na koncie Roxi mogły być później. Jak coś jednak mi się pomerdało daj znać uzupełnię wpłatę. Staram się, żeby zawsze Roxi pieniążki wcześniej miała, no mogłam coś pomotać...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, seramarias napisał:

Ja tam się w rozliczenia nie mieszam, do księgowości się nie nadaję, ale z tym, że nie zapłaciłam za lipiec jakoś zgodzić się nie mogę ;) Moje wpłaty: 2.01 za styczeń, 26.01 za luty, 25.02 za marzec,,25 marzec za kwiecień, 27.04 za maj , 26 .05 za czerwiec i 3.06 za lipiec. Oczywiście na koncie Roxi mogły być później. Jak coś jednak mi się pomerdało daj znać uzupełnię wpłatę. Staram się, żeby zawsze Roxi pieniążki wcześniej miała, no mogłam coś pomotać...

właśnie dobrze, że się odzywasz i te wpłaty z cała pewnością się zgadzają ; nie było chyba jednak wpłaty w grudniu i stąd to przesunięcie miesięcy ; każdy może mieć gorszy czas więc jak nie było to trudno - przepraszam, ze moje pomyłki na Ciebie wypadły

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

Chodziło mi raczej o zachowanie z boku sumy wpłat i sumy wydatków np. na 9  czy 10 lipca,  żeby przy jakimś kolejnym sprawdzaniu sprawdzać od tej daty.

z podsumowaniem osób to jak chcesz, ja bym kwot nie podawała bo uwypuklają  co kto dał a dla jednego 10 zł jest większym wydatkiem niż dla innej osoby 30 zł

Rozumiem już, dziękuję. Nie wiem jedynie jak to ugryźć, przysiądę później do tego, aby miało ręce i nogi. Wystarczy Ci sumować np. każdy miesiąc? 
Racja, to stygmatyzujące, więc usunęłam, bo sama tego nie lubiłam. :) Masz rację.

Trochę zrobiło się zamieszania, ale z i mojej winy, że od razu nie zrobiłam rozliczenia jak należy i na bieżąco nie liczyłam czy się zgadza (w tym roku to zaniedbałam mocno,przyznaję - tylko przepisywałam kwoty) - przepraszam Wszystkich na wątku. Powinnam czuwać. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aldrumka napisał:

właśnie dobrze, że się odzywasz i te wpłaty z cała pewnością się zgadzają ; nie było chyba jednak wpłaty w grudniu i stąd to przesunięcie miesięcy ; każdy może mieć gorszy czas więc jak nie było to trudno - przepraszam, ze moje pomyłki na Ciebie wypadły

Nie no, ja się nie gniewam :) Tylko mi się głupio zrobiło, że prawie połowa miesiąca, a ja za lipiec nie wpłaciłam i zaczęłam wertować wpłaty i  wychodziło mi, że lipiec poszedł. Ale wiadomo pomyłki się zdażają mogłam konto pomylić czy cuś. Wolałam wyjaśnić i jeśli moja wina dosłać.

Link to comment
Share on other sites

 

12 minut temu, seramarias napisał:

Ja tam się w rozliczenia nie mieszam, do księgowości się nie nadaję, ale z tym, że nie zapłaciłam za lipiec jakoś zgodzić się nie mogę ;) Moje wpłaty: 2.01 za styczeń, 26.01 za luty, 25.02 za marzec,,25 marzec za kwiecień, 27.04 za maj , 26 .05 za czerwiec i 3.06 za lipiec. Oczywiście na koncie Roxi mogły być później. Jak coś jednak mi się pomerdało daj znać uzupełnię wpłatę. Staram się, żeby zawsze Roxi pieniążki wcześniej miała, no mogłam coś pomotać...

Przepraszam jeszcze raz.; przefiltrowałam teraz po Nazwisku sa wszystkie wpłaty. Ten zareklamowany przeze mnie sierpień ubiegłego roku - jednak były 2 wpłaty tylko raz  nie było tam nicku

więc Tysiu tego nie poprawiaj

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

 

 

Czyli Roxi miała wpisane 40zł za dużo we wpłatach?

zależy gdzie zapisane : w moich "księgach" chyba było dobrze, tylko zgłupiałam przy sprawdzaniu  (nie dało się wyfiltrować przez Roxi, wydrukować historii z banku tez się nie da)

na pierwszej stronie było omyłkowy wpis w styczniu przy Istar (w poście na str. 83) jest dobrze

 

wieczorem jeszcze raz spojrzę na Excel czy mi się ręka gdzieś nie omsknęła bo jednak przeklejonego z pierwszego postu zapisu  nie da się sumować trzeba było utworzyć nową kolumnę :)

Link to comment
Share on other sites

Szwy usunięte... pięknie zagojone :)

Do zapłaty 424,30zł ( z dwóch kart informacyjnych). W przelewie moje dane + imię Roxi +  daty + kwoty.

Spacerowałam z Misiem... Roxi miała już dość wrażeń i kazała się wpuścić na podwórko ,) Naczekałyśmy się długo w lecznicy :(

100_4599.JPG

100_4601.JPG

100_4582.JPG

100_4588.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

zależy gdzie zapisane : w moich "księgach" chyba było dobrze, tylko zgłupiałam przy sprawdzaniu  (nie dało się wyfiltrować przez Roxi, wydrukować historii z banku tez się nie da)

na pierwszej stronie było omyłkowy wpis w styczniu przy Istar (w poście na str. 83) jest dobrze

 

wieczorem jeszcze raz spojrzę na Excel czy mi się ręka gdzieś nie omsknęła bo jednak przeklejonego z pierwszego postu zapisu  nie da się sumować trzeba było utworzyć nową kolumnę :)

Na Roxi wpłaca kilkanaście osób, może filtruj po nicku, albo po nazwisku, to raptem półtora roku, a 40zł to sporo pieniążków...

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nie mogę napatrzeć się na stan futerka Roxi - jest cudowne, błyszczące! Dobrze, że leczenie już zakończone. A ceny dość przystępne, spodziewałam się większych kosztów. ;)

Może Roxi zaprzyjaźni się teraz z Misiem...? 

,) jedna wizyta (+leki) w prezencie dla Roxi od wetki :)

Roxi matkuje a Remik tatkuje Misowi ,)

wszystkie mikrusy i średniaki bardzo delikatnie się z nim obchodzą...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

Na Roxi wpłaca kilkanaście osób, może filtruj po nicku, albo po nazwisku, to raptem półtora roku, a 40zł to sporo pieniążków...

na razie nic się nie zgubiło szukamy błędu  niepotrzebnie jawnie ale chciałam przejrzyście bo wydawało mi się , że znalazłam po swojej stronie i nie chciałam ukrywać , ale jednak zapisy, które prowadzę na bieżąco są okey.  Wrócimy do starej kwoty z 40 zł niezgubionymi :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2019 o 15:26, Aldrumka napisał:

3.07. 2019  stan konta 983,78 zł

wpłaty:

elficzkowa VI, VII 40 zł

janka@ 20 zł

b-b 20 zł

wydatek:

hotelik 250 zł

9.07. 2019  stan konta 813,78 zł

Po wszystkich zawirowaniach , za które przepraszam, potwierdzam taki stan konta, a załączam pliki Excel z policzonymi wydatkami i wpłatami

Roxi_wydatki.xls

Roxi_wpłaty.xls

Link to comment
Share on other sites

Zamykamy sprawę korekt i potwierdzamy prawdziwość danych na pierwszej stronie. Podliczone, sprawdzone (Tysia i ja osobno). Główny błąd polegał na niewpisaniu jednej wpłaty do pierwszego postu, dlatego salda nasze się  nie zgadzały a to wyższe okazało się prawdziwe..

seramarias jeszcze raz przepraszam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...