Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Kochana Roxulka :)

Zaktualizowałam rozliczenie. Proszę czujne oko o sprawdzenie, nie nadaje się na księgową za nic.

Sprawdziłam któregoś dnia cały rozliczeniowy, saldo na 12.06 - wyszło mi 62gr różnicy, co oczywiście nie ma znaczenia, bardzo trudno policzyć z ekranu (bez drukarki i bez kalkulatora z drukarką) taką litanię nie sumowaną na bieżąco   :D

A co z tą wpłatą od Ciebie, wiadomo coś?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, rozi napisał:

Sprawdziłam któregoś dnia cały rozliczeniowy, saldo na 12.06 - wyszło mi 62gr różnicy, co oczywiście nie ma znaczenia, bardzo trudno policzyć z ekranu (bez drukarki i bez kalkulatora z drukarką) taką litanię nie sumowaną na bieżąco   :D

A co z tą wpłatą od Ciebie, wiadomo coś?

Staram się co jakiś czas liczyć i sprawdzać - i do tej pory jak się coś nie zgadzało z Aldrumki rozliczeniem to szukałam przyczyny i znajdowałam i wszystko się zgadzało ;) W wolnej chwili jeszcze raz to zrobię. Dziękuję.

Tak, będzie. Jakieś 150-200zł, ale teraz trwa bazarek, więc też dziewczyny muszą oszacować jego wynik - może będzie więcej.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

I tak sobie nieźle radzą. Mój seniorek nie chce wychodzić z domu... Czyli czekamy na zelżenie upałów, dobrze że nie jest to zabieg na CITO.

Rozmawiałam z wetką, wstępnie zabieg zaplanowany na poniedziałek, ale wszystko zależy od wskazań termometru.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Urok betonów w miastach :(

I maleńkich staruszek. Wyższa trawa kłuje ją w oczka (słabo widzi), a ostrzyżona w poduszki. I oczywiście co jakiś czas trafiam na ludzi, którzy mają coś do yorków, i zaczepiają:  A CO TEN PIES NÓG NIE MA? CHODZIĆ NIE UMIE?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...