Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Uff 2, mocno się bałam... Jak dobrze, że nie jest to złośliwe...

Rozmawiałam z Pani Bernadettą - prosiła, że jeżeli to nie kłopot, odesłać do sprzedawcy legowisko- niestety, wg regulaminu sklepu koszty przesyłki zwrotnej opłaca kupujący, więc opłacę to. Podam na pw adres i dane - o ile to nie problem oczywiście :( Legowisko trzeba wysłać w kartonie, razem z paragonem. Nie chciałam ani ja, ani Pani dorabiać Moli@ pracy. Przepraszam, więc mam nadzieję, że to nie kłopot. Jak tylko sprzedawca zwróci pieniądze, zostanie zakupione normalne legowisko, z myślą o psich staruszków, wygodne (no i ładne - Pani zależy aby było też ładne), powiedziała że jest gotowa dopłacić za bardziej dostosowane legowisko. Pani wybierze, ale na wszelki wypadek podeślę tutaj na wątek na konsultacje... aby nie było powtórki z rozrywki.  Osobiście nigdy legowisk nie kupowałam - moje tymczasy miały kocyki, poduszki i drybedy kupione w ciuchlandzie (bo i tak niszczyły, jedna regularnia sprawiała, że wszystko wokół niej wybuchało), mój kundliszon ma swoje dwa łóżka i fotel, a w kuchni śpi na kocu. Kompletnie nie znam się też jakoś na zakupach legowiska. Trochę zamieszanie wyszło (nawet bardzo).

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, rozi napisał:

Na moje oko zaczyna boleć, szczęka potrafi. Może zaśnie, zmęczona jest tym wszystkim, stresem, zresztą to mądry piesek, ucieknie w sen.

Przed bólem nie da sie uciec. Bez wahania podałabym lek p/bólowy,ból szkodzi bardziej niż lek...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Uff 2, mocno się bałam... Jak dobrze, że nie jest to złośliwe...

Rozmawiałam z Pani Bernadettą - prosiła, że jeżeli to nie kłopot, odesłać do sprzedawcy legowisko- niestety, wg regulaminu sklepu koszty przesyłki zwrotnej opłaca kupujący, więc opłacę to. Podam na pw adres i dane - o ile to nie problem oczywiście :( Legowisko trzeba wysłać w kartonie, razem z paragonem. Nie chciałam ani ja, ani Pani dorabiać Moli@ pracy. Przepraszam, więc mam nadzieję, że to nie kłopot. Jak tylko sprzedawca zwróci pieniądze, zostanie zakupione normalne legowisko, z myślą o psich staruszków, wygodne (no i ładne - Pani zależy aby było też ładne), powiedziała że jest gotowa dopłacić za bardziej dostosowane legowisko. Pani wybierze, ale na wszelki wypadek podeślę tutaj na wątek na konsultacje... aby nie było powtórki z rozrywki.  Osobiście nigdy legowisk nie kupowałam - moje tymczasy miały kocyki, poduszki i drybedy kupione w ciuchlandzie (bo i tak niszczyły, jedna regularnia sprawiała, że wszystko wokół niej wybuchało), mój kundliszon ma swoje dwa łóżka i fotel, a w kuchni śpi na kocu. Kompletnie nie znam się też jakoś na zakupach legowiska. Trochę zamieszanie wyszło (nawet bardzo).

Tysiu, legowisko jak ze sklepu - psy nie wchodziły, paragon przymocowany przez sprzedawcę. Odeślę dziś. Na paragonie na pewno jest adres, sprawdzę po wypiciu kawy ,).

Wysyłka może być przez pocztę?

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

 Na paragonie na pewno jest adres,

 

Sprawdźcie na stronie internetowej, czasem adres z paragonu to adres biura/oficjalnej siedziby, a odsyła się gdzie indziej. i w ogóle ja bym tam zadzwoniła wypytać, czy nie trzeba jakiegoś dokumentu o odstąpieniu wypełnić, czy czegoś.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, rozi napisał:

Sprawdźcie na stronie internetowej, czasem adres z paragonu to adres biura/oficjalnej siedziby, a odsyła się gdzie indziej. i w ogóle ja bym tam zadzwoniła wypytać, czy nie trzeba jakiegoś dokumentu o odstąpieniu wypełnić, czy czegoś.

Sprawdziłam paragon..., sama nie będę decydować, czekam na decyzję Tysi, gdzie, kiedy i czym odesłać

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, bou napisał:

Przed bólem nie da sie uciec. Bez wahania podałabym lek p/bólowy,ból szkodzi bardziej niż lek...

... po operacji mojej Jasi , wet zalecał podawał jej chyba Pyralginę w czopkach, podobno mniej szkodzi dla psa niż te pieskie p/bólowe ....?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anica napisał:

... nie można było przeczytać lepszej wiadomościyahoo.gif

A te wycięte zmiany nie zostały przesłane do badania histopatologicznego?Tylko ono moze dac wiedzę o ich rodzaju.

Jeśli chodzi o pyralginę,to jestem jej zdecydowaną przeciwniczką,są doskonałe weterynaryjne preparaty p/bólowe.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, bou napisał:

A te wycięte zmiany nie zostały przesłane do badania histopatologicznego?Tylko ono moze dac wiedzę o ich rodzaju.

Jeśli chodzi o pyralginę,to jestem jej zdecydowaną przeciwniczką,są doskonałe weterynaryjne preparaty p/bólowe.

OK :)  bou mówi!  bou wie!  Dziękuję , na przyszłość mruga.gif

a nie jest najważniejsze ,że nie jest złośliwy?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bou napisał:

A te wycięte zmiany nie zostały przesłane do badania histopatologicznego?Tylko ono moze dac wiedzę o ich rodzaju.

Jeśli chodzi o pyralginę,to jestem jej zdecydowaną przeciwniczką,są doskonałe weterynaryjne preparaty p/bólowe.

Wycinek z narośli z dziąsła nad kłem został wysłany do Wawy na badanie histopatologiczne.

Preparatów przeciwbólowych nie podaję, Roxi nie interesuje się rankami, główką nie trzepie, nie ociera się o meble / posłanko, łapką nie ociera. Nie jest smutna, nie jest osowiała, nie leży non stop. Chętnie wychodzi do ogrodu, cieszy się na widok smyczy, dziarsko maszeruje. Nosek chłodny... apetyt dobry,  je bez problemu - sucha karma odstawiona

Płuczę ciepłym naparem

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anica napisał:

OK :)  bou mówi!  bou wie!  Dziękuję , na przyszłość mruga.gif

a nie jest najważniejsze ,że nie jest złośliwy?

A skad to wiemy?Jest wynik histpat.? Ni ma...jeszcze.Jak będzie,to bedziemy się cieszyć.)mam taką ogromną nadzieję) :)

p.s - ona jest rozczulająca...te uszyska,te oczy... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2018 o 20:15, Moli@ napisał:

Kupiłam dla Roxi obrożę Kiltix / dla średnich psów - 69zł (paragon)

50,00zł / 31.03 od E.R

__________

19,00zł

 

100_3791.JPG

 

Roxi nosi obrożę od 24 kwietnia.

Obroża zapewnia ochronę przez 6 miesięcy.

Trzeba zabezpieczyć od kleszczy

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2018 o 05:24, Moli@ napisał:

Tysiu, legowisko jak ze sklepu - psy nie wchodziły, paragon przymocowany przez sprzedawcę. Odeślę dziś. Na paragonie na pewno jest adres, sprawdzę po wypiciu kawy ,).

Wysyłka może być przez pocztę?

 

Dziękuję :) Przesyłka może być przez pocztę.

Dnia 26.10.2018 o 07:42, rozi napisał:

Sprawdźcie na stronie internetowej, czasem adres z paragonu to adres biura/oficjalnej siedziby, a odsyła się gdzie indziej. i w ogóle ja bym tam zadzwoniła wypytać, czy nie trzeba jakiegoś dokumentu o odstąpieniu wypełnić, czy czegoś.

Słuszna uwaga, dziękuję. Dokument faktycznie potrzebny.

Dnia 26.10.2018 o 07:50, Moli@ napisał:

Sprawdziłam paragon..., sama nie będę decydować, czekam na decyzję Tysi, gdzie, kiedy i czym odesłać

Tak, trzeba mieć formularz do zwrotu... Przykładowy dostałam na maila, może uda mi się go tutaj wkleić.

 

formularz_zwrot.pdf - i jest :) chyba działa!
Resztę danych podeślę na PW, bardzo przepraszam za kłopot i kolejny obowiązek...

12 godzin temu, Moli@ napisał:

 

Roxi nosi obrożę od 24 kwietnia.

Obroża zapewnia ochronę przez 6 miesięcy.

Trzeba zabezpieczyć od kleszczy

Proszę, zakup koniecznie to, co najlepiej się sprawdza, pokryjemy z pieniędzy Roxi.

Pani Bernadeta chce wspierać Roxi miesięczną kwotą, około 20funtów (dokładnie podać nie może, ale podała orientacyjnie) - przynajmniej dopóki ją stać i nie zdecyduje się na adopcję jakiegoś psa to będzie dokładać się do Roxi. Bardzo dziękuję, to bardzo miłe :). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...