Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

48 minut temu, Bogusik napisał:

Izyniu bardzo fajnie,że wstawiacie tu sensowne zapytania z olx :) Pytałam Hanię,czy ktoś dzwonił z Zielonej G. ale mi odpisała,że niestety nie....

szkoda:( bo nawet jak nie dla rafika to mógł byc fajny dom dla innego pieska...

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, kiyoshi napisał:

Anulko ja nie dyskutuje z Wami jalki dom jest dobry dla Rafika

Napisalam Pani zeby kontaktowala sie telefonicznie bo ja tylko pomagam oglaszac

Mnie ten mail ujal. I tyle :)

Izuniu,ja tylko wstawiłam dla informacji  jakiego domu poszukujemy.Tu chodzi o to gdyby ktoś pytał się o więcej.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Anula napisał:

Tak sobie myślę,czy moje OLX nie przerzucić na Opole(jest na Wrocław).Już minie 2 tygodnie od momentu wyjścia ogłoszenia.

 

35 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, a moje z Poznania na jakie miasto przenieść ?  

Osoboscie radze nie zmieniac. Niech wisza. Codziennie ktos nowy zaglada na olx szukajac psa wiec zmiana miasta naprawde nie ma sensu.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, a moje z Poznania na jakie miasto przenieść ?  

 

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

 

Osoboscie radze nie zmieniac. Niech wisza. Codziennie ktos nowy zaglada na olx szukajac psa wiec zmiana miasta naprawde nie ma sensu.

 

To w takim razie nie zmieniamy.Izuniu dzięki za radę.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Z Warszawy to Jo37, Olena84, agat21, Aldrumka...

 

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

jeszcze dorcia2

 

6 godzin temu, Anula napisał:

Kod to 03 - 144.

Napisałam pw do agat21 bo wiem,że jest mobilna.

Dzięki dziewczyny za pomoc :) Udało mi się skontaktować z agat21 i albo ona zrobi w niedzielę albo jeszcze popyta kogoś z tamtych okolic

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

 

 

Dzięki dziewczyny za pomoc :) Udało mi się skontaktować z agat21 i albo ona zrobi w niedzielę albo jeszcze popyta kogoś z tamtych okolic

Mazowszanka13  mieszka na Białołęce

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Bogusiu a co z ta wizyta co miala byc wczoraj?

Izuniu,wizyta się odbyła i tak ogólnie to jest dobry domek.Długo z Anulą rozmawiałyśmy i jednak doszłyśmy do wniosku,że Rafik potrzebuje innego ds.Pani jeszcze nie poinformowana o decyzji, bo jest nieobecna i zapomniała telefonu /takie info otrzymałam od córki/ Zapewne będziemy rozmawiać wieczorem i zapytam,czy ewentualnie była by zainteresowana jakimś innym pieskiem i czy ewentualnie mogę podać jej nr telefonu.

Wczoraj natomiast rozmawiałam z p.Agnieszką z Warszawy.Wraz z mężem mieszkają w 2 pokojowym mieszkaniu,w okolicach bardzo zielonych i fajnych do spacerów.W jej domu rodzinnym był mały kudłaty piesek Gufi,który po 18 latach odszedł za TM.Pani bardzo ciepło go wspominała i do kończa życia będzie mieć swoje miejsce w jej sercu.Mąż ma niewielką firmę,w której ona też pracuje i to jest ich drugi dom.Budynek w szeregowej zabudowie a z tyłu spory,dobrze ogrodzony ogród.Rafi jeździłby z państwem do pracy i tam też korzystałby według życzenia z tego ogrodu.Pracownicy wyrazili zgodę na nowego towarzysza w pracy i wszyscy dopytują,czy i kiedy Rafik przyjedzie...Pani Agnieszka mnie zapewniła,że na pewno nudzić się nie będzie, mając swobodę do poruszania się po budynku i wiele rąk do pieszczot.Jeżeli chodzi o urlop to tam gdzie będzie to możliwe będą go zabierać ze sobą.Gdyby jednak zaszła taka konieczność,to zostawałby u rodziców pani,którzy mają dom i duży,ogrodzony ogród.Pan natomiast pochodzi z pomorza i będąc w odwiedzinach,Rafi będzie miał sporo atrakcji.Pani Agnieszka bardzo wrażliwa na krzywdę zwierząt i choć sama nie jest w stanie odwiedzać schronisko to wspomaga miesięczną wpłatą.Sporo wie o tererkowatej rasie i sama mi powiedziała,że one muszą być po przez zabawę,w sposób mądry i inteligentny zmęczone psychicznie.Ma sporo fajnych pomysłów,które chciałaby realizować z udziałem Rafika.Pani Agnieszka bardzo przejęta całą procedurą p/a i tylko mi jeszcze na koniec powiedziała,że prosiła w myślach  Gufiego aby jej dopomógł i abym jednak zadzwoniła,wiedząc od Hani,że już ktoś się stara o adopcję....Domek odebrałam bardzo pozytywnie i jeżeli wizyta p/a to potwierdzi /będzie i w mieszkaniu i firmie/ to Rafi będzie miał ds

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kiyoshi napisał:

Super Bogusiu, to trzymam mocno kciuki. Wyobrażam sobie jak trudno Wam teraz wybrać domek, ale ten Warszawski brzmi wręcz idealnie, zwłaszcza że Pani jest świadoma potrzeb rasy.

:) trzymam kciuki i wspieram Was dobrymi myślami

Tak Izuniu, bardzo ciężko teraz podjąć decyzję bo tak bardzo chciałybyśmy aby Rafi wreszcie znalazł swój już na zawsze domek i był w nim szczęśliwy i spełniony.Bardzo dziękujemy za myślowe wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Figunia napisał:

Trzymam mocno kciuki za to, by śliczny Rafik dobił wreszcie do Swej przystani!

Bardzo dziękujemy Figuniu :)

Wizytę zgodziła się zrobić agat21 i będzie chciała się umówić na jutro po południu.Bardzo kochana dziękujemy! :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję kochani za trzymanie dzisiejszych kciuków! :)

Wizyta się odbyła i otrzymałyśmy zielone światło od Agatki :) Jeszcze raz kochana z całego serca dziękujemy ,że zgodziłaś się ją przeprowadzić :)

Dzwoniłam do p.Agnieszki aby przekazać pozytywną decyzję i przegadałyśmy jeszcze z dobrą godzinę,bo jakoś nie mogłyśmy się rozstać...:) Myślę,że tym razem nie może być pomyłki i Rafi będzie miał naprawdę wspaniały i bardzo odpowiedzialny domek :) Państwo zdecydowali,że sami pojadą po Rafika do hoteliku :) Muszą to tylko jakoś logistycznie ułożyć, bo jednak przed nimi sporo kilometrów do pokonania.Niezbędne zakupy w postaci grawerowanej adresówki,misek,legowiska i pasa bezpieczeństwa do auta będą poczynione.Powiedziałam,że Rafi ma szelki,obrożę i smycz, więc nowe zakupią według uznania i wygody Rafika, jak będzie już u nich.O karmę ma się p.Agnieszka dopytać Hanię jak również powiadomić o terminie przyjazdu.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...