Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

Cudne wiadomości i zdjęcia tak bardzo oczekiwane przez nas.A p.Basia uśmiechnięta i zapewne bardzo zadowolona z siebie,że udało się w jakimś stopniu Dunię oswoić.Pamiętam jak p.Basia mówiła,że by chciała Dunię wozić na rowerze w koszyczku,być może i to się spełni.Na razie jedno z marzeń zrealizowane,Dunia w domku,na kanapie,przy p.Basi i nawet dała się wyczesać.Ogromny krok do przodu.

Dunia przebywa w domku jak z bajki.To jest domek magiczny,niespotykany taki cukierkowy,ogród też magiczny a w tym wszystkim p.Basia,niesamowity człowiek z ogromem pomysłów,z ogromną wyobraźnią.Tam nawet kurki mają jak w raju.Trzy psiaki  o różnych rasach mieszkają w góralskim sporym domku.Nie mają bud,biegają wolno po sporym ogrodzonym,zadbanym terenie.Sądzę,że kto zawita do p.Basi czuje się tam świetnie,przenosi się do innego świata- magicznego,bajkowego.

W tym roku też zamierzamy odwiedzić p.Basię aby chociaż przez chwilę przenieść się w inny niespotykany, bajkowy stworzony przez p.Basię, świat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Po którym to zajęciu, pieseł wygląda tak... :)

Rafik: Bo to wiecie było tak.. Idę sobie normalnie, kulturalnie jak na psa przystało i nagle bach! Wpadam do dołka, a tam jakies zamieszanie, normalnie jakby ten piach się na mnie rzucił?! No więc ja się bronię  i w ogóle i wychodzę po chwili, udało się opanować sytuację, ale Agnieszka sie ze mnie śmieje i odgraża się kąpielą?! Nie dość, że wpadłem do dołka z piachem i zostałem podstępnie zaatakowany, to jeszcze będzie mycie!  Oj ciężki ten psi los. No więc nie dziwcie się, że mina mi zrzedła.. 

PS. dziś udało mnie się wysępić kanapkę od Pani sprzedającej truskawki :) powiedziała, żebym wrócił jutro, to też coś mi da :) Trzeba się dzielić, prawda?:)

Jak dobrze, że ludzie moich chrupek nie jedzą :) 

DSC_1995.JPG

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wiadomość i zdjęcie od Pani Basi :)

Dunieczka odpoczywa w cieniu.
Dużo gada, przekomaża się że mną, nie ucieka w panice, ale dotknąć się nie da. Bardzo broni domu. Zamordowała nawet kreta i była z tego bardzo dumna. Jest jej tu dobrze. Pozdrowienia od nas obu :)

2029002123_WhatsAppImage2019-06-25at14_34_52.jpeg.4e5486bce3e8954fe1a25d2ddd54f631.jpeg 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2019 o 14:06, Bogusik napisał:

Wiadomość i zdjęcie od Pani Basi :)

Dunieczka odpoczywa w cieniu.
Dużo gada, przekomaża się że mną, nie ucieka w panice, ale dotknąć się nie da. Bardzo broni domu. Zamordowała nawet kreta i była z tego bardzo dumna. Jest jej tu dobrze. Pozdrowienia od nas obu :)

2029002123_WhatsAppImage2019-06-25at14_34_52.jpeg.4e5486bce3e8954fe1a25d2ddd54f631.jpeg 

Dobrze,że trafiła na TAKI dom :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2019 o 16:48, Tyś(ka) napisał:

Ten to ma klawe życie :) 

A Dunia - wzruszam się jej Panią, ma świetną Rodzinę i aż chciałoby się sklonować :) 

 

Dnia 26.07.2019 o 00:20, b-b napisał:

Dobrze,że trafiła na TAKI dom :)

Macie dziewczyny rację,że to naprawdę wyjątkowy dom! :)Gdyby nie ogromne pokłady empatii i  miłości w sercu Pani Basi,to Dunia tkwiła by w hoteliku do dzisiaj i może nawet do końca swoich dni...Dziękuję św.Franciszkowi,że malutka ma teraz takie dobre życie,którego nigdy nie zaznała przed zabraniem jej  ze schroniska.Nigdy nie zapomnę i nie wybaczę tej bestii tego,że wpakowała w jej malutkie ciałko tyle ołowiu,pozbawiając jej zaufania i miłości do człowieka...:( Tego po prostu nie sposób ani zapomnieć, ani wybaczyć....

Cuda się jednak zdarzają i takim jest  właśnie ta adopcja....:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...