Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

8 minut temu, Bgra napisał:

Chyba jestem tutaj pierwszy raz,dzień dobry :) wstawiłam Mikę prosząc o transport w gr transportowej,u siebie na profilu,niespodziewanie mam dla niej 60 zł :)

Witaj Bgra :)  Cieszymy się z przybycia i niespodzianki :) Bardzo dziękujemy   5a9d5b30be3d6_serce3.gif.f8f2732d6623633c71bf777faaee1e38.gif  Jestem skarbnikiem sunieczki i zaraz podeślę Ci jej nr konta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Witaj Brga :)  Cieszymy się z przybycia i niespodzianki :) Bardzo dziękujemy   5a9d5b30be3d6_serce3.gif.f8f2732d6623633c71bf777faaee1e38.gif  Jestem skarbnikiem sunieczki i zaraz podeślę Ci jej nr konta.

Czekam więc,zaraz poleci do skarbnika i zrobi przelew. Czy może ktoś potwierdzić na fb w Skarpecie ? kilka groszy ...ale pilnujemy potwierdzeń :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Bgra napisał:

Czekam więc,zaraz poleci do skarbnika i zrobi przelew. Czy może ktoś potwierdzić na fb w Skarpecie ? kilka groszy ...ale pilnujemy potwierdzeń :)

Ładne mi "kilka groszy"  :) :)  Oczywiście z chęcią potwierdzę gdy kasiorka pojawi się na koncie Mikuni :)  Powiadomię jak zwykle tu na wątku i  potwierdzę na FB

Podrzuć link.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Zatem kciuki trzymam, powodzenia :)

Znalezione obrazy dla zapytania dziękuję gif

7 godzin temu, anica napisał:

I ja też, mocno zaciskam! thumbsup.gif Dobrego tygodnia, życzę dla Wszystkichbiggrin.gif

Znalezione obrazy dla zapytania dziękuję gif

3 godziny temu, Havanka napisał:

Skorzystałam z dzisiejszej promocji na OLX i wykupiłam Bobikowi wyróżnienie za cały miesiac, za 5,34 zł. Żal było nie skorzystać.  Wrzucę link, jak będzie aktywne.

Elu podaj Eluni nr konta do zwrotu za wyróżnienie. Może coś tym razem się uda :)

Dzięki informacji moje ogłoszenie Bobika na FB też wyróżniłam ;)Znalezione obrazy dla zapytania dziękuję gif

Muszę odszukać jeszcze ogłoszenie Alaskan Malamtte i też je wyróżnię.

3 godziny temu, Bgra napisał:

Chyba jestem tutaj pierwszy raz,dzień dobry :) wstawiłam Mikę prosząc o transport w gr transportowej,u siebie na profilu,niespodziewanie mam dla niej 60 zł :)

Znalezione obrazy dla zapytania dziękuję gif Dziękujemy pięknie Bożenko!!!

2 godziny temu, elik napisał:

Witaj Bgra :)  Cieszymy się z przybycia i niespodzianki :) Bardzo dziękujemy   5a9d5b30be3d6_serce3.gif.f8f2732d6623633c71bf777faaee1e38.gif  Jestem skarbnikiem sunieczki i zaraz podeślę Ci jej nr konta.

Dziękuję Elu ,ze czuwasz Podobny obraz

2 godziny temu, Bgra napisał:

Czekam więc,zaraz poleci do skarbnika i zrobi przelew. Czy może ktoś potwierdzić na fb w Skarpecie ? kilka groszy ...ale pilnujemy potwierdzeń :)

Mnie niestety nie na na FB :/

 

 

 

Hania zrobiła wizytę u Teosia. Koszt dojazdu wyniósł 40zł. Jako, że Teo swój majątek zostawił Mice i Bobiemu proszę Elu o przelanie Hani za ten dojazd. 

Z góry dziękuję!  Podobny obraz

Poproszę Hanię aby potwierdziła wpłatę tutaj na wątku :) 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Havanka napisał:

Skorzystałam z dzisiejszej promocji na OLX i wykupiłam Bobikowi wyróżnienie za cały miesiac, za 5,34 zł. Żal było nie skorzystać.  Wrzucę link, jak będzie aktywne.

... czy ta promocja tylko dzisiaj obowiązuje?

Link to comment
Share on other sites

 

4 godziny temu, b-b napisał:


. . .

Hania zrobiła wizytę u Teosia. Koszt dojazdu wyniósł 40zł. Jako, że Teo swój majątek zostawił Mice i Bobiemu proszę Elu o przelanie Hani za ten dojazd. 

Z góry dziękuję!      Podobny obraz

Poproszę Hanię aby potwierdziła wpłatę tutaj na wątku :) 

 

Mówisz, masz :)

5a9dc7d8d6fa6_40z.png.a64bf55eae493d901495a2eb061c3ad5.png

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Bogusik napisał:

Mocno zaciskam kciuki za sensowny odzew z ogłoszeń! :)

Nie dziękuję Bogusiu ;)

Oby :)

 

 

Mikusia na 99% pojedzie w poniedziałek do Łodzi z Szafirkiem :)

Fajnie by było gdyby ktoś jeszcze załapał się na przejazd wtedy koszty by się zmniejszyły :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...