Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

Przed chwilą, teresaa118 napisał:

jeszcze nie zdarzylam podac, ze przelalam, a ciocia elik juz zameldowala przyplyw gotowki, czapki z glowy......

Akurat aktualizuję finanse psiaczków i odnotowałam w banku, że Ciocia wpłaciłaś :) Dzięki ogromne :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mialam bardzo konkretny telefon o Nele. Pani lat 23, mieszka razem  z mamą w Jeleniej Górze. Mama jest na rencie i jest w domu. Wyraża zgodę na wizytę przed adopcja. Bardzo zainteresowana Nela. Obiecała jutro oddzwonić i poinformować czy chce Nele do siebie, bo oczywiście to co dowiedziała się odemnie musi jeszcze przekazac mamie. Trzymajcie prosze kciuki do jutra do 18.00.    Mocno !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, MALWA napisał:

Ja trzymam wszystkimi 12 łapkami, tzn.  Moimi i moich piesów. 

Jeśli  Ty trzymasz 12-toma łapkami, to ja 12-ma łapkami moich psionków i 8-moioma moimi + TZa  :) razem kciuki trzyma 20 łapeczek :) Musi być dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z kikou, i wiem, ze u Neli wszystko w porządku, i ze zdrowiem, i z energią. To taka starsza, a jednocześnie bardzo żywotna suczka.

W tygodniu ktoś odwiedził kikou, kto był bardzo zaskoczony, że u niej jest taka suczka, która jest młoda, i to zarówno Nela jak i Gwiazdeczka, bo na tle jej staruszków te dwie sunieczki są młode.

Link to comment
Share on other sites

I ja muszę nadrobić zaległości u naszej dziewczynki!  ... powtórzę za Uxmal!...niech panie , żałują!  a Nelunia , spokojnie poczeka na SWÓJ domek!ok2.gif

.. we Wrocławiu , chyba też tak było!  tylko po południu zaczęło padać :(

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, MALWA napisał:

Zaglądam do Neluni.

W Poznaniu  jest 14 stopni, a u Was jak ?

Wczoraj w kraku było + 17 stopni,teraz  + 14, ale zrobiło się pochmurnie. Wygląda na to, że może padać deszcz :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

I ja muszę nadrobić zaległości u naszej dziewczynki!  ... powtórzę za Uxmal!...niech panie , żałują!  a Nelunia , spokojnie poczeka na SWÓJ domek!ok2.gif

.. we Wrocławiu , chyba też tak było!  tylko po południu zaczęło padać :(

Racja, nie ma pośpiechu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...